Rogi ribaru - Ičići

Reklamiranje trgovina i servisa u vlasništvu forumaša...

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Re: Rogi ribaru - Ičići

PostPostao/la skandalozo » 11. 02. 2016. (16:59)

Stigli Bubba blade noževi za filetiranje! Bacite pogled na youtubeu - koliko god stekli prema snimcima dojam da su oštri - oštriji su! Do sada su takvu oštrinu i kvalitetu imali mahom japanci.
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru - Ičići

PostPostao/la ZDENKO » 03. 07. 2016. (16:02)

Molim vas dali imate XZOGA GAWAS EGIANO na lager za skocavice od 2-3,5 i kolika im je cijena ?
Avatar
ZDENKO
New Entry
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 02. 03. 2010. (16:50)
Lokacija: Rijeka
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jugoplastika pasara 4.6 m

Re: Rogi ribaru - Ičići

PostPostao/la skandalozo » 07. 12. 2016. (18:26)

Od Svetog Nikole do Nove godine popust na svu robu 10% uz posebne ponude dijela asortimana sa popustima sve do 30%. Rogi ribarima!!!
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru - Ičići

PostPostao/la neli27 » 07. 12. 2016. (22:56)

Danas kod tebe na fešti šutiš,to znači ponovo u nabavu.
Avatar
neli27
Member
 
Postovi: 425
Pridružen/a: 08. 01. 2012. (18:52)
Lokacija: rijeka okolica
Tip plovila: gradac perkins 28

Re: Rogi ribaru - Ičići

PostPostao/la skandalozo » 08. 12. 2016. (07:26)

neli27 je napisao/la:Danas kod tebe na fešti šutiš,to znači ponovo u nabavu.

Sve samo da te nagovorimo da dodjes opet na festu. A i da ti priblizimo onu Okumu. Ako zelis opet vidjeti sto se lovi naleti u ponedjeljak kad se vracamo s mora. Ako ti je ovaj ulov jucer izgledao interesantno, zamisli ovu turu, napadamo sa dva plovila. Butiga je dobila zamisljeni oblik, mjesto na kojem se susrecu ribari pri povretku i odlasku na more
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru - Ičići

PostPostao/la skandalozo » 11. 03. 2017. (09:15)

Od nedavno smo u novom prostoru, samo desetak metara dalje nego do sada. Dvostruko više mjesta i dvostruko bolja ponuda. Uostalom, dolazi nam i trostruko više ribolovaca nego prije dvije godine. Rogi!
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru - Ičići

PostPostao/la pecolovac » 25. 04. 2017. (22:50)

Evo samo da kratko doprinesem topicu, u zelji ali i znatizelji za novim mjestom sa boljom ponudom opreme i prije svega jeske nasao sam se put Icica i od ove godine sam poceo dolaziti u Roge po jesku i pribor i mogu reci samo rijeci hvale, dobio sam dojam kao da sam oduvijek tu dolazio i uvijek je ugodno ispricati se i sa gazdom skandalozom a i ljubaznom gospođom.
Ne sumnjam da ce mi i dalje biti zadovoljstvo preci 100km za saku dobre jeske i samim time ne razumijem da je nekome 15-20 min od Rijeke daleko i sam imam rasjeceno radno vrijeme i idem loviti (s kraja) kad je god moguce pa i po jakom jugu kao danas gdje sam ostao mokar i bez icega u kanti ali zadovoljan jer je gust dosao sa jednim nerealiziranim potezanjem i sretan sam otisao doma.
Vec prvi dolazak po jesku je izvukao ovecu Oradu u ono doba kad je i nema u kraju tako da je mozda to bio blagoslov mora za moj konacni pokusaj strane jeske(bibi) pred srdelom, volcima crvom ili lignjom a gazdi veliko hvala sto je to omogucio na Kvarneru gdje je kronicno falila neka tako razlicita a opet tradicionalna ribolovna butiga gdje ribolov nazalost propada s ljudima moje generacije. da ne duljim i offtopicarim preporucam svima da podu vidjeti cega ima i kakva je usluga.
Rogi Vam! :thumbup:
Avatar
pecolovac
New Entry
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 18. 09. 2016. (17:16)
Lokacija: Crikvenica
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Pasara Dalmatinka 590

Prethodna

Natrag na Prodaja i usluge - reklamiranje djelatnosti

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.