Pozdrav, novi član i "stari ribolovac"

Dobro nam došli novi korisnici! Predstavite se ovdje i recite nam nešto o sebi ...
VAŽNO:
Otvaranjem nove teme u forumu "Predstavite se" (prvi post), novim je korisnicima omogućeno pisanje u svim dijelovima foruma, uključujući teme u njegovom ribolovnom dijelu.

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Pozdrav, novi član i "stari ribolovac"

PostPostao/la sbronic » 15. 09. 2022. (19:42)

Pozdrav svima,

Mislim da sam ovdje novi član, a bio sam siguran da sam nekad davno ovdje nešto čitao pisao.

Porijeklom sam iz Dalmacije iz Zadra. Živim u Zgb od sredine 80tih.
Ljeta provodim na Braču, kod Milne, uvala Osibova i u Punta Skali kod Zadra.

U pred-roditeljsko doba sam često išao u ribe. Uglavnom puškom i iz barke.
Posljednjih 17 godina, od kad imam djecu (komad 3) puno manje sam išao u ribe.
Sad su djeca narasla pa sad opet ima vremena za ići u ribe.

Pratim ribolov po Yubitou i FB grupama. Kako ja to vidim , na internetu ima sve više ribe (a i liganja). Moji ribolovni pokušaji imaju suprotno iskustvo.

Na kraju ljeta sam kupio mali gumenjak katamaran Aircat 11. Imam namjeru na njega staviti trolling motor 12V.
Mislio sam kupiti kayak, ali mi se ovo čini lakše i jednostavnije i malo komotnije.
Čisto da se ljeti ujutro i uveče mogu maknut od sviju i provuč panulu na kojeg šaruna ili skušicu. Ili raka za hobe na Braču.
Eventualno u jesen ili zimu za stavit ga u auto i otić napuvat negdje gdje bi moglo biti liganja.

Na kugli zemaljskoj živim u Zgb, ako je netko za kavu-pivo-i sl, javite se.

Na interentu živim na Linkedin-u, pa me možete potržiti tu https://www.linkedin.com/in/sinisa-bronic/, a tu i tamo nešto postam na FB ili stavim neki video (uglavnom o kuhanju) na Ytb.

Pozdrav svima i rogi svekolikom pučanstvu
Avatar
sbronic
New Entry
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 15. 09. 2022. (16:57)
Lokacija: Zagreb
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Aircat 11

Re: Pozdrav, novi član i "stari ribolovac"

PostPostao/la peroLA » 15. 09. 2022. (19:50)

Bravo i dobrodosao, ja prodajem el.motor troling vx44 zebco..0915325383
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3367
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender


Natrag na Predstavite se

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.