ribolovne trgovine u puli

Diskusije o ribolovnim trgovinama, servisima barki, motora i ostalo. Gdje kupovati, gdje servisirati, traženje izvođača raznih radova ...

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la Shile » 06. 03. 2015. (17:21)

Ribolov na Jadranu 11 2014.png


Ovaj brko je gazda :P
A zbog njega zaobilazimo nas par Novamar u širokom luku...makar je on odličan ribolovac...na malo veće ribe..on i onaj advokat sa điganteskim ručerdama :D
Tamo sam kupio 2005e Hondu 4.5 koju su mi maznuli koju godinu kasnije :P ...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Shile
Senior Member
 
Postovi: 970
Pridružen/a: 05. 05. 2009. (00:11)
Lokacija: Fažanski kanal - Pula - Medulinski akvatorij
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Istranka + Yamaha 9.9 / Yamaha 6/Mercury 3.5

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la VERMO 65 » 06. 03. 2015. (19:12)

porer je napisao/la:Hajde nemojte sad. Ima i tamo korisnih i dobrih stvari no meni to nije interesantna roba. Svaki ima svoje dobre i loše strane.
Dodao bih - Deep Blue je zatvorio. Šteta, imao je stvarno kvalitetnu robu ali očito ga kupci nisu prepoznali.

Dodao bih: ....ili on nije prepoznao kupce :(
Avatar
VERMO 65
Member
 
Postovi: 481
Pridružen/a: 01. 09. 2009. (10:45)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Dalmatinka 7m,Torpedo 18/24

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la porer » 06. 03. 2015. (21:44)

Shile je napisao/la:
Ribolov na Jadranu 11 2014.png


Ovaj brko je gazda :P
A zbog njega zaobilazimo nas par Novamar u širokom luku...makar je on odličan ribolovac...na malo veće ribe..on i onaj advokat sa điganteskim ručerdama :D
Tamo sam kupio 2005e Hondu 4.5 koju su mi maznuli koju godinu kasnije :P ...


Ti imaš čudan običaj na forum stavljati privatne slike za koje bi trebao tražiti dopuštenje. Čovjek nije na forumu i bio on loš ili ne o tome se ne raspravlja bez njega. A isto tako nije ti prvi put da to radiš.
S obzirom na tvoj potpis trebao bi s time biti upoznat, ne radi se to baš tako olako.

EDIT: A to što su ti maznuli Hondu ovako kako si napisao implicira da su je njih dva maznuli. Ej?
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la Shile » 06. 03. 2015. (23:40)

Pa nije slika privatna.Objavljena je na internetu i to u otvorenom izdanju.To se ima pravo, al ajd neču više...niti se ne sječam da sam prije nešto koristio od drugih osoba.
A implicirao nisam ništa...isprike svima ako se netkome tako čini.
Avatar
Shile
Senior Member
 
Postovi: 970
Pridružen/a: 05. 05. 2009. (00:11)
Lokacija: Fažanski kanal - Pula - Medulinski akvatorij
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Istranka + Yamaha 9.9 / Yamaha 6/Mercury 3.5

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la porer » 07. 03. 2015. (05:54)

Slika je iz ribolovnog časopisa i na njoj su dva ribolovca a nigdje ne piše da je jedan vlasnik dućana a drugi odvjetnik ili što već. Dakle nema veze s temom.
Nisam inače neki forum čistunac a i nemam nikakve veze sa navedenom gospodom ali to jednostavno nije u redu. Ne ljuti se.
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la el passo » 07. 03. 2015. (07:40)

Znao sam otiči kupiti tamo rapale. Bile su desetak kunica jeftinije nego recimo u octopusu. No primjetio sam da su smeče. Sa narančaste se sva boja ogulila. Sa dvije je otpao jezičak sam po sebi bez oranja po dnu .Bilo mi je čudno za rapalu jer ih godinama uzimam a novu bi kupio kad bi izgubio staru. Razina kvalitete nije bila na nivou i imao sam osječaj da se radi o nekakvoj kopiji iako je bila u oriđiđi pakiranju. Dakle na prvi pogled ista kao prava. Sad mi je jasno zašto
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la Shile » 07. 03. 2015. (10:44)

Ma ja se stvarno duboko ispričavam ako sam u nečemu pogriješio.Nije bila nikakva namjera.
Avatar
Shile
Senior Member
 
Postovi: 970
Pridružen/a: 05. 05. 2009. (00:11)
Lokacija: Fažanski kanal - Pula - Medulinski akvatorij
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Istranka + Yamaha 9.9 / Yamaha 6/Mercury 3.5

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la skandalozo » 07. 03. 2015. (12:17)

el passo je napisao/la:Znao sam otiči kupiti tamo rapale. Bile su desetak kunica jeftinije nego recimo u octopusu. No primjetio sam da su smeče. Sa narančaste se sva boja ogulila. Sa dvije je otpao jezičak sam po sebi bez oranja po dnu .Bilo mi je čudno za rapalu jer ih godinama uzimam a novu bi kupio kad bi izgubio staru. Razina kvalitete nije bila na nivou i imao sam osječaj da se radi o nekakvoj kopiji iako je bila u oriđiđi pakiranju. Dakle na prvi pogled ista kao prava. Sad mi je jasno zašto


Ma nema to veze sa trgovcem i dućanom. Jednostavno je proizvodnja Rapale premještena u drugu tvornicu (estonija) i kvaliteta je rapidno opala. Kakosi sam rekao,otpada jezičak, pada krunica i ljušti se boja. To je tako, jeftinija radna snaga... Starije rapale moguiće je još pronaći na tržištu, oku vidljiva razlika je u krunici. Nove krunice su zaobljene, stare su "pod kutom". Nedavno smo radili usporedni test rapale, marije i DTD-a, što se tiče kvalitete izrade rapala je osjetno najlošija. To je i jedina mana rapale.
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la Subfanatic » 07. 03. 2015. (14:00)

Nije to s rapalom samo tamo, nemojte pizdit po butigi(nemam nikakve veze s tim čovjekom da se razumijemo), nije do butige, nego je kompletna nova serija rapala lošije kvalitete. Sve ovisi, možda ste u nekoj drugoj butigi kupili rapalu iz stare serije, koju su imali na zalihi od prije i ta je bila bolja nego ove sada, kod njega ste kupili ove iz nove serije, koje su lošije kvalitete, ali isto bi bilo ako kupite u bilo kojoj drugoj butigi iste te rapale. Al sam ga zakomplicirao :shock: :mrgreen: :lol:
Avatar
Subfanatic
New Entry
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 02. 03. 2015. (13:53)
Lokacija: Pula
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Boston whaler 15 Super sport

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la porer » 07. 03. 2015. (17:37)

Shile sve 5, mislio sam samo na nekakav minimum forumske etike (a ovih dana je srozana na drugim temama poprilično). Nit je meni on rod ni prijatelj nit radimo skupa, pa se nemaš što ispričavati.
A ovo za Rapale, to sam odabvno pisao, novu Rapalu prelijepim. U žlicu nakapam super ljepila a krunicu isčupam (lako ispadne), nalijem ljepila u rupicu i zabijem je ponovo.
Nije do prodavača nego do proizvođača.
Ipak, volio bih kupiti par Rapala u Italiji i par kod nas, identičnih, pa ih usporediti. Mislim da bi došlo do zanimljivih otkrića ;)
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la theblue » 07. 03. 2015. (20:16)

....rapala je počela šepat još prije Estonije...prije toga je proizvodnja bila premještena u Irsku i već onda je kvaliteta drastično pala...sva sreća pa ne gubim tako olako alat pa imam još stare rapale koje su bile tvornički ručno izbalansirane i nije trebalo dodatno uštimavat rad kao ovima sada a da ne govorim o lošem finišu,opadanju rozeta,lošem ljepilu itd...samo ime Rapala bio je sinonim za kvalitetu i tu greške nije bilo...u svakom slučaju,šteta za jedan tako veliki brand...
Avatar
theblue
Old Senior Member
 
Postovi: 3265
Pridružen/a: 25. 08. 2010. (23:21)
Lokacija: Istra-istočna obala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: kvarnerplastika P450

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la el passo » 08. 03. 2015. (16:43)

Jbg, onda se moram prebaciti na nešto drugo.
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la josme » 07. 05. 2015. (06:30)

..kupiš od kineza...barem unaprijed znaš da je sr@**e... :lol:
... ajmo malo ... satnica.com ... povećajte si profit
Avatar
josme
Old Senior Member
 
Postovi: 5380
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (14:17)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: luft-madrac

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la Mr_Orange » 05. 08. 2016. (14:35)

Jel drzi ko u Puli Okumu?
Avatar
Mr_Orange
New Entry
 
Postovi: 73
Pridružen/a: 03. 07. 2013. (13:15)
Lokacija: Pozega
Tip plovila: Ris Maestral 25

Re: ribolovne trgovine u puli

PostPostao/la josme » 08. 10. 2016. (06:47)

Mr_Orange je napisao/la:Jel drzi ko u Puli Okumu?

Šperploču ili role???
Role drži(ili su držali):Eunice Pula
... ajmo malo ... satnica.com ... povećajte si profit
Avatar
josme
Old Senior Member
 
Postovi: 5380
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (14:17)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: luft-madrac

PrethodnaSljedeća

Natrag na Ribolovne trgovine, servisi brodova, motora i slično

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron