Forum

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Re: Forum

PostPostao/la dimulius » 22. 07. 2021. (15:11)

Bog ekipa,

Evo i mene nakon krace pauze :)

Velika je steta sta se izgubila vecina slika koja se proteklih godina spremala.
U zadnje vrime bi sam isa trazit neke stare teme za koje san zna da su tu (primjerice kad je mikula montira eberspacher i znan da je sve popratija sa slikama), i onda dodjem tu, a slika nema:(

Forum nikako ne bi smija ovisit o externim servisima za pohranu slika, jer si onda taoc te situacije.
Avatar
dimulius
Old Senior Member
 
Postovi: 2308
Pridružen/a: 27. 10. 2010. (22:20)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: G23 Yanmar 4LHA HTP

Re: Forum

PostPostao/la mikula moli » 22. 07. 2021. (18:57)

Ako zelis vidit slike posalji mail ili broj moba na pp......
Avatar
mikula moli
Senior Member
 
Postovi: 820
Pridružen/a: 11. 10. 2010. (09:10)
Lokacija: Split-Hvar
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Leidi 600 + Suzuki 140

Re: Forum

PostPostao/la riberer » 22. 07. 2021. (19:25)

Pozdrav mikula moli! ;)
Pošalji i meni te slike, pokušati ću ih vratiti, makar na kraju tvoje teme.
Mail je uvijek isti: forum.ribolovnamoru@gmail.com
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7111
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Forum

PostPostao/la street » 24. 08. 2021. (09:49)

I što ćemo dalje?
Puno smo napisali, pa sto se odlucilo :D
Ide li napokon tapatalk?
Avatar
street
Senior Member
 
Postovi: 606
Pridružen/a: 01. 05. 2009. (12:55)
Lokacija:
Lokacija:
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ribar 480

Re: Forum

PostPostao/la street » 03. 11. 2021. (15:59)

street je napisao/la:I što ćemo dalje?
Puno smo napisali, pa sto se odlucilo :D
Ide li napokon tapatalk?

Ponavljam pitanje
Kad će tapatalk i zašto nikad? :D
Avatar
street
Senior Member
 
Postovi: 606
Pridružen/a: 01. 05. 2009. (12:55)
Lokacija:
Lokacija:
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ribar 480

Re: Forum

PostPostao/la ivica1611 » 04. 11. 2021. (10:09)

Na forumu sam od nedavno, dobar mi je, bilo bi mi žao da se ugasi, i voljan sam plaćati određeni novac za opstanak istog. Da bi se mog(r)ao malo modernizirati-bi. Postojanje suvremenijih načina komuniciranja na forumima ne čini me ljenčinom. Onda su svi s brodicama na motorni pogon ljenčine jer ne veslaju. Nemam račun ni na jednoj društvenoj mreži i ne fali mi. Ne znam je li isplativo ga održavati za 100 članova, ali što se mene tiče može ih biti samo 20 ako mogu i žele dijeliti svoja znanja i iskustva, a ja za to mogu ponuditi plaćanje nekakve članarine ili kakogodsetozvalo.
Avatar
ivica1611
New Entry
 
Postovi: 45
Pridružen/a: 14. 08. 2021. (15:12)
Lokacija: Zagreb
Tip plovila: Primorka 630, Sole Mini 33

Re: Forum

PostPostao/la legi » 04. 11. 2021. (10:10)

Još smo tu, forum je enciklopedija, samo da se čita, je korisno, treba knjigu napisati...
Ne lovim lignje
Avatar
legi
Old Senior Member
 
Postovi: 2629
Pridružen/a: 12. 06. 2008. (11:36)
Lokacija: Krk
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: 2 drvene barke-torpedo i scam

Re: Forum

PostPostao/la didapatak » 08. 11. 2021. (15:10)

ivica1611 je napisao/la:Na forumu sam od nedavno, dobar mi je, bilo bi mi žao da se ugasi, i voljan sam plaćati određeni novac za opstanak istog. Da bi se mog(r)ao malo modernizirati-bi. Postojanje suvremenijih načina komuniciranja na forumima ne čini me ljenčinom. Onda su svi s brodicama na motorni pogon ljenčine jer ne veslaju. Nemam račun ni na jednoj društvenoj mreži i ne fali mi. Ne znam je li isplativo ga održavati za 100 članova, ali što se mene tiče može ih biti samo 20 ako mogu i žele dijeliti svoja znanja i iskustva, a ja za to mogu ponuditi plaćanje nekakve članarine ili kakogodsetozvalo.


..potpisujem..
..sve što i kako dalje može..
.. :angel:
"Koliko konje voliš, toliko ti duša vridi..."
> youtube <
> tamburaši <
Avatar
didapatak
Senior Member
 
Postovi: 614
Pridružen/a: 02. 01. 2012. (09:20)
Lokacija: Osijek
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Greben 4,5 i Tohatsu 8/4t

Re: Forum

PostPostao/la riberer » 10. 11. 2021. (11:09)

street je napisao/la:I što ćemo dalje?
Puno smo napisali, pa sto se odlucilo :D
Ide li napokon tapatalk?

Rečeno mi je da je tapatalk prevaziđen i da danas postoje bolja rješenja za korištenje foruma na mobitelima no... osoba na koju sam računao i sa kojom sam započeo suradnju nije u mogućnosti nastaviti sa radom na forumu.
Dakle, zanima me da li imamo nekoga tko bi mogao napraviti nešto po tom pitanju? Koliko sam shvatio do sada, nije dovoljno samo znanje u informatici (koliko god to čudno zvučalo), nego baš poznavanje ili bolje, iskustvo u radu sa PhpBB forumima. Ne bih sada o detaljima...
Druga je stvar koja me zanima, hosting foruma, naime on iziskuje određene iznose u kunama koji su se ponekad uspjeli namaknuti putem sponzora u zamjenu za banner u zaglavlju foruma, no izgleda da to više nije zanimljivo radi nekih drugih mjesta, zanimljivijih i viđenijih eventualnim sponzorima. Pitam i radi toga što polovicom ovog mjeseca stiže na naplatu rata za idućih šest mjeseci...
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7111
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Forum

PostPostao/la josey » 10. 11. 2021. (15:15)

ovo rjesis sa godisnjom clanarinom od 10e ko i svi ostali normalni forumi.

a za taptalk?
meni osobno ni ovo ne smeta
Avatar
josey
Old Senior Member
 
Postovi: 2078
Pridružen/a: 29. 01. 2020. (12:48)
Lokacija: Šibenik
Tip plovila: Drvenjača sa 120ks

Re: Forum

PostPostao/la Brane80 » 10. 11. 2021. (16:53)

riberer je napisao/la:Rečeno mi je da je tapatalk prevaziđen i da danas postoje bolja rješenja za korištenje foruma na mobitelima no... osoba na koju sam računao i sa kojom sam započeo suradnju nije u mogućnosti nastaviti sa radom na forumu.
Dakle, zanima me da li imamo nekoga tko bi mogao napraviti nešto po tom pitanju? Koliko sam shvatio do sada, nije dovoljno samo znanje u informatici (koliko god to čudno zvučalo), nego baš poznavanje ili bolje, iskustvo u radu sa PhpBB forumima. Ne bih sada o detaljima...
Druga je stvar koja me zanima, hosting foruma, naime on iziskuje određene iznose u kunama koji su se ponekad uspjeli namaknuti putem sponzora u zamjenu za banner u zaglavlju foruma, no izgleda da to više nije zanimljivo radi nekih drugih mjesta, zanimljivijih i viđenijih eventualnim sponzorima. Pitam i radi toga što polovicom ovog mjeseca stiže na naplatu rata za idućih šest mjeseci...


Puno riječi, malo informacija.
Koliko košta Tapatalk rješenje?
Koliko košta upgrade foruma?
Koliko košta godišnji hosting? Hosting kažeš dolazi na naplatu za 5 dana, ako je problem iznos, krenimo sa sakupljanjem, ovako sa nula informacija nećemo nigdje stići.
Bez ovih ključnih informacija, ne možemo ništa riješiti.
Kao da si izgubio volju zezati se sa forumom? Ako jesi, predaj/prodaj ga nekome tko će imati više volje. Nema ništa loše u tome.
Avatar
Brane80
Member
 
Postovi: 126
Pridružen/a: 31. 05. 2015. (13:19)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Betina 500 Cabin, Suzuki 30ks

Re: Forum

PostPostao/la peroLA » 10. 11. 2021. (18:43)

Hosting se uvjek moze prebacit na dosta jeftiniji a jednako dobar, osim taptalka danas postoje jednostavni templatei koji podrzavaju mobitele...obican update nemoze biti vise od par sto kuna ili djabe..
Ja sam se bio ponudio, imao sam svojevremeno i portal koji sam bio pokrenuo ali nije zazivilo..pitanje je koliko se sta isplati a mozwno i skupit za hosting
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Forum

PostPostao/la porer » 10. 11. 2021. (21:01)

Ja sam za bilo koje riješenje (ne mogu bez lupisa).
Koliko treba platit i na koji račun, nema frke.

Mali hint za administratora - Uvedi pod kategoriju motori elektropogon. Isto pod panula umjetnim mamcima ili tamo negdje uvedi kategoriju Zoka.
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: Forum

PostPostao/la el passo » 10. 11. 2021. (22:13)

Kako porer piše...nije problem uplatiti donaciju za hosting :thumbup:
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Forum

PostPostao/la Drago » 11. 11. 2021. (18:52)

Druga je stvar koja me zanima, hosting foruma, naime on iziskuje određene iznose u kunama koji su se ponekad uspjeli namaknuti putem sponzora u zamjenu za banner u zaglavlju foruma, no izgleda da to više nije zanimljivo radi nekih drugih mjesta, zanimljivijih i viđenijih eventualnim sponzorima. Pitam i radi toga što polovicom ovog mjeseca stiže na naplatu rata za idućih šest mjeseci...



Ako imas PayPal racun,to bi bilo najjednostavnije,vecina mislim da ga ima, pa da mozemo uplacivat
"Un vincente trova sempre una strada, un perdente trova sempre una scusa"
Avatar
Drago
Member
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 20. 06. 2008. (14:18)
Lokacija: Lago Maggiore ili Primorje
Tip plovila: Merry Fisher 635-Yanmar

PrethodnaSljedeća

Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.