Punjenje dva akomulatora

Radari, solarni paneli, baterije, komandni pultovi, rasvjeta...

Moderatori/ce: dome, aladin, Moderatori

Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la domet » 16. 06. 2020. (01:18)

Već par dana bezuspiješno tražim odgovor po internetu, pa vas molim za pomoć.

Na brodu imam dva paralelno spojena akomulatora: startni i servisni. Imam i ovaj punjac:
https://www.njuskalo.hr/elektronski-ure ... s-24242645

Zanima me kako se koristi punjač. Di spojim kleme ako ću puniti baterije?

- neki kažu na - jednog i na + drugog akumulatora
- drugi kažu bilo gdje jer uređaj sam regulira

Inaće za solarno punjenje imam MPPT controler, za punjenje preko alternatora imam relej (to još nisam baš prokužio u detalje kako radi), ali za ovo mi nije jasno.

Hvala!
Avatar
domet
New Entry
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 08. 06. 2020. (21:02)
Lokacija: Zagreb
Tip plovila: motorsailer iw25

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la peroLA » 16. 06. 2020. (09:55)

paralelni spoj nije dobar... moraš minimalno imati sklopku 1/2/obe... zato što ako jedna crkne drugu će povući za sobom, tj. slabija prazni jaču i izjednačava se napon... pitanje kako je spojen relej i mppt i dali radi ako imaš čisti paralelni spoj.. ako imaš paralelni spoj i ako spojiš punjač isto na koji ćeš staviti jer su već spojeni... a ako biš ih odvoji onda biš punio ili jednog ili drugog
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la dimulius » 16. 06. 2020. (13:33)

u ovome "relej" se vjerojatno krije odgovor na tvoje pitanje.
Ako se radi o "dual sense" mikrokontrolerskom kombinatoru baterija, onda je svejedno di ces spojit punjac, jerbo taj provjerava razinu napona sa obe strane. U protivnom, spoji punjac na onaj akumulator na koji ti je spojen alternator.

Baci oko na shemu cemu sluzi (i kako radi) kombinator:

https://www.bluesea.com/systems/42/2_Battery_Bank_1_Engine_Electrical_System
Avatar
dimulius
Old Senior Member
 
Postovi: 2308
Pridružen/a: 27. 10. 2010. (22:20)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: G23 Yanmar 4LHA HTP

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la domet » 17. 06. 2020. (22:04)

Otvorio sam kutiju u kojoj sam mislio da je relej i zapravo, releja nema. U kutiji su samo neke poveznice.

Kao šo je peroLA pretpostavio, imam sklopku 1/2/obe/off :
https://imgur.com/a/ih7xNAd

E sada da sve rezimiram da i sebi pojasnim situaciju:

Baterija 1 je servisna,klasična , 105Ah:
https://imgur.com/a/qfybZ2b

Baterija 2 je startna, AGM, 90Ah:
https://imgur.com/a/4HRL32b

Minisu su im direktno spojeni tzv, common, dok plusevi idu u sklopku.
Kao što se vidi na slici, u sklopke izlazi/ulazi 4 kabla:
- ulazi plus servisne
- ulazi plus startne
- izlazi kabel prema razvodnoj ploči i dalje na potrošače
- izlazi još jedan crveni kabel koji po mojoj procijeni (nisam se uspio zavući skorz ispod da pogledam) ide na alternator skupa s jednim crnim kablom (koji je spojen na minus od akumulatora). To znači da akomulator puni samo startnu bateriju. To biti trebalo biti ok jer alterntor nebi ni smio biti direkt spojen na sve baterije različite tehnologije istovrmeno. Dali to pije vodu?

Što se tiće sklopke, našao sam na internetu da bi je trebao koristiti na sljedeći način:
- držat na 2 (startna) isključivo kada palim motor i u tom razdoblju mi neće raditi drugi potrošači na brodu (svijetla, pumpa za vodu, winch...)
- kada upalim motor prebacijuem je na 1 (servisnu) da ostali potrošači uzimaju energiju iz nje, dok alternetor puni 2 (startnu). Pritom nesmijem sklopkom proči kroz OFF jer ću zgoriti alternator. Ne mogi nigdje nači dali će alternator puniti startnu ako je sklopka na servisnoj, ali pretpostavljam da da.
- držati bateriju na 1 (servisna) kada sam "u vali"
- bateriju stvati na "obe", šta značoi da su spojene paralelno, jedino u slučaju ako startna nema snage za upaliti motor i onda si pomognem servisnom
- staviti prekidač na OFF kada napustim brod (nemam električnu kaljužnu pumpu i takve stvari)

Što se tiće punjenja:
- MPPT dual za solarno je spojen direktno na obe baterije i puni obe neovisno o sklopki i korištenju
- alternator puni startnu, ali ne i servisnu (osim ako sklopka nije na "obe"). Dali mi netko zna reći koliko starter povuće iz startne baterije? Radi se o staroj Valvo Penti md 21a i koliko alternatoru treba da je napuni? Dali je poželjno da u slučaju duže voženje stavim sklopku na "obe" da budu spojene paraleno pa da se iz startne prelejva u servisnu

Šta se tiće mog prvog pitanja o pretvaraču 220v/12v, sada mi je jasno da njime punim svaku bateriju posebno ovisno o potrebi.

Ovo je malo duži post, ali trebalo mi je da sve pohvatam. Glavna stvar koja mi je ostala za razjasniti je što točno puni alternator i kako.
Ako netko može reći svoje mišljenje o pitanjima u tekstu, bio bi zahvalan.
Avatar
domet
New Entry
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 08. 06. 2020. (21:02)
Lokacija: Zagreb
Tip plovila: motorsailer iw25

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la egotrip » 08. 04. 2021. (21:38)

Sorry kaj uzrupiram temu,al zanima me ako mogu spojit dva akumulatora da pokreču pumpu za ispiranje u ivero cleaneru,u smislu da mogu bezbrižno preko noči pustiti da vrti.znači akumulatori nebi bili spojeni na motor jer motor ne radi,ujutro ih odnesem kuči napuniti
Avatar
egotrip
Senior Member
 
Postovi: 727
Pridružen/a: 25. 05. 2010. (19:48)
Lokacija: hvar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: gs nautica open 550 yamaha 100 4t

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la peroLA » 09. 04. 2021. (08:33)

neznam kakav ti je način rada sa iverom i ispiranjem, ali ja nikad tako ne radim da se nešto toliko vremena vrti bez da sam prisutan... ja recimo radim ispiranje tako da napunim tekućinom pustim sve ugašeno da djeluje i onda ispirem max pol sata i ut to vrijeme sam prisutan... što se tiče akumulatora, po meni bolje dok jednog koristiš da drugog puniš... ovisi kako je pumpa može ti previše možda ispraznit akumulator...
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la egotrip » 09. 04. 2021. (23:01)

Ja,pustim obično oko 6 sati,a ponekad i duže.dokle god pjena diže.Skužia sam da ako hočeš povezati dva akumulatora da moraju bit ista starost,marka i amperaža.tako da sam odustao.
Avatar
egotrip
Senior Member
 
Postovi: 727
Pridružen/a: 25. 05. 2010. (19:48)
Lokacija: hvar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: gs nautica open 550 yamaha 100 4t

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la ivan83 » 19. 12. 2022. (13:36)

slika

slika
Zadnja izmjena: riberer; 19. 12. 2022. (22:55); ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: Direktna veza za forum
Avatar
ivan83
Member
 
Postovi: 150
Pridružen/a: 19. 01. 2012. (19:24)
Lokacija: Zadar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 9metara, rakovica 3 cilindra

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la ivan83 » 19. 12. 2022. (13:44)

Zanima me jel je stetno punjenje tj jel moze sjeb... Akumulatore paralelno punjenje znaci aletnator je jacine 80ah, iz gornjih slika mozete viditi kako je to izvedeno znaci kad ustekan crni i crveni prekidac + ovaj crveni prekidac sto je na kljuc onda su mi oba akumulatora ukopcana, dok kad iskopcan jedan od 2 crvena prekidaca tako reguliran koji cu akumulator da mi se puni,
Avatar
ivan83
Member
 
Postovi: 150
Pridružen/a: 19. 01. 2012. (19:24)
Lokacija: Zadar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 9metara, rakovica 3 cilindra

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la peroLA » 19. 12. 2022. (19:23)

Nisam bas razumio, uglavnom nemozes preopteretit altenator ali neces bas postic time nesto a rizik je ako jedan aku ide u kratki spoj unistit ce drugi..tako da ja to izbjegavam, za to je bolje koristit kontroler ili diode separator..ili izbjegavat paralelno punjenje
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Punjenje dva akomulatora

PostPostao/la ivan83 » 19. 12. 2022. (19:53)

peroLA je napisao/la:Nisam bas razumio, uglavnom nemozes preopteretit altenator ali neces bas postic time nesto a rizik je ako jedan aku ide u kratki spoj unistit ce drugi..tako da ja to izbjegavam, za to je bolje koristit kontroler ili diode separator..ili izbjegavat paralelno punjenje


Koliko sam ja uspija skuziti sistem je slican kao punjenje sa sklopkom both,1,2 samo sto ja preko prekidaca odredujem koji cu aku puniti startni, servisni ili oba isto tako mogu odrediti koji cu trositi dok sam na sidru isto tako samo sa startnim ili samo sa servisnim ili sa oba mogu startati motor
Avatar
ivan83
Member
 
Postovi: 150
Pridružen/a: 19. 01. 2012. (19:24)
Lokacija: Zadar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 9metara, rakovica 3 cilindra


Natrag na Ostala elektronička i električna oprema

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.