dalmatinka-ven 590

Sve što želite znati o plastičnim brodovima

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la porer » 03. 10. 2019. (06:27)

soto je napisao/la:U kolumbi trenutno imam oko 50kg izlivenih kalupa olova i to mi je taman preklilo dno visine 10cm.Kad bi tako nastavio do vrha to bi bio cca 300kg sto bi mi bio trosak kupnje olova a i potrosnja goriva bi bila vjerovatno veca sa tih dodatnih 300kg.Znam da je glupo pitanje ali koja bi otprilike trebala tezina u kolumbi da bi bar malo zadovoljila moje potrebe


Torpedo 2 cilindra ima 230 kila. U originalu on je predviđen za ugradnju.
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la peroLA » 03. 10. 2019. (08:47)

/bitno da su novi venovi i mlake bolji od starih originala i da stari smrde i precjenjeni su ;) to je generalni stav foruma i nesretnih vlasnika... ipak orignal više je bilo Toropedo 9 i DMB od 130kg nego 18/24 koji je više na primorku išao... Original je punjena kobilica sa kvarcom a kasnije radi šparanje su prešli na beton u kobilicu i čak neki u komore ispod ležaja.. samo što točne težine neznam.. a tko je original išao na t10 neznam šta i kako je stavljao u prostor motora... moja bivša dalmatinka koja je i dan danas u kostreni mislim sa dmb-om i kvarcom je stabilna ko drvena kad hodaš po njoj, a sad na bočni val je pitanje osjetljivosti mislim... prijateljeva dalmatinka original sa dmbom onim malo jačim i rikard benčić propelom i betonom bez ikakvih spojlera ide čista skoro 7kts i uvjek stoji skoro ravno uz veći krmeni val.. to sam već više puta pisao....
čak sam u gradu predložio da se u sklopu industrijskog muzeja napravi kutak Kvarnerplastike/ADrie da se skupe materijali dok su još akteri živi pa da se vidi kako je sve to skupa izgladalo..
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la porer » 03. 10. 2019. (18:13)

Nemoj generalizirati. Ja se povremeno ubacim u temu a moj trabakul plovi još uvijek. Plastika (francuska) je u planu za koju godinu dok se trajno nastanim na jednom mjestu, za sada me to ne jebe.
Htio sam samo reći da piza od 200 - 300 kila u Dalmatinki i to na mjestu motora ne bi škodila. Ostalo su varijacije na temu.
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la el passo » 03. 10. 2019. (21:54)

peroLA je napisao/la:/bitno da su novi venovi i mlake bolji od starih originala i da stari smrde i precjenjeni su ;) to je generalni stav foruma i nesretnih vlasnika...


Vidim da si konačno shvatio da je novo bolje :clap: a mogu ti iz prve ruke reći da imam jednu metalplastovu dalmatinku iz koje je vlasnik izvadio dizela jer mu smrdi u kabini pa će nakon spojlera ići vanbrodski.
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la peroLA » 04. 10. 2019. (08:46)

el passo je napisao/la:
peroLA je napisao/la:/bitno da su novi venovi i mlake bolji od starih originala i da stari smrde i precjenjeni su ;) to je generalni stav foruma i nesretnih vlasnika...


Vidim da si konačno shvatio da je novo bolje :clap: a mogu ti iz prve ruke reći da imam jednu metalplastovu dalmatinku iz koje je vlasnik izvadio dizela jer mu smrdi u kabini pa će nakon spojlera ići vanbrodski.


neznam nažalost nikako nemogu se složit da osim ključ u bravu i gas bolje novo gdje treba dodatno raditi samopražnjenja, otežavanja, protuklizne, ili dodavat slovjeve, brtvit prozore... pitam se koliko godina ima taj motor šta ide van i zašte ne se napiše potpuna informacija... zato što ne drži vodu... možda će i koji forumaš sa francuzom ić vadit motor i stavit vanjski da mu ne smrdi ;)
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la el passo » 05. 10. 2019. (20:22)

U globalu se ne zamaram sa time ko će vaditi motor, ko neće. Svakom svoje. Nikada i nigdje nisam rekao ni napisao da svaka barka koja ima dizelaša smrdi po dizelu. One koje su održavane ne smrde.
Jedino te molim da prestaneš više širiti dezinformacije o debljini plastike starih kvarnerplastika jer ne radiš sa time pa znaš jedino ono što si od nekoga čuo. Vidio , probao i usporedio nisi. Upoznao sam jednom prilikom bivšeg djelatnika bivše kvarnerplastike koji je potvrdio moje razmišljanje o njihovom proizvodnom procesu. Upoznao sam ga jer nije mogao/znao montirati nadkabinu na istranku. Po njemu nije to bila kabina za tu barku...nema šanse, distance su mu bile pre velike. Budući da ja razmišljam na drukčiji način, pretpostavio sam da su se možda...ali možda... kabina i bočna gazišta na dotičnom plovilu uslijed dugog stajanja bez drvenog dijela koji podupire ulaz u kabinu ulegnula pa su distance jbg veće od 5cm. Podizanjem nadgrađa pomoću dvije daske, komada grede i jedne auto dizalice distanca je ...ma koliko nevjerojatno to izgledalo majstoru koji je odlio stotine istranki...nestala a kabina legla ko budali šamar.

Jednu sam stvar ipak saznao. Uvjek me bunio kit kojim su spajali trup i nadgrađe jer je tvrd u mp3. Taj su kit radili od AZBESTA i smole pa ako neko ide brusiti nek se dobro zaštiti !!!
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la peroLA » 05. 10. 2019. (21:38)

dragi el passo 500metara od moje kuce je bilo privatno opremaliste od kvarnerplastike a tvornice rasa i strmac 5km od kuce... ko klinac sam sate proveo u barkama dok su ih opremali i svaki dan plakao kako me je peklo kad s golom kozom diras unutrasnjost od friske barke.. gledao sam kako su punili kobilice i radili stabilitet i sve ostalo.. dan danas neme pica ispijenog u kaficu ako je koji stari dijelatnik da ne popricamo.. skupljam state original slike i flayere .. poznam ljude koji su slikani na flayerima... debljina plastike se razlikuje prvenstveno od rase i strmca i drugih cimbenika za koga je barka bila.. ja sam busio trup za wc i jos par puta pa znam koliko su moje debele ako to nije prva ruka neznam sta je..za dizel si vise puta rekao da smrdi i samo mane tako da je bar sad ispravljen navod.... setnja po mandracu je dokaz i primjer sta prevladava i sta je bio standard i sta je probaoo promijeniti taj standard ... ja vjerujem da je brdo barki starih smece i da si takve popravljao ali ima i dobrih... pa dovoljno snimit izraz lica kad netko skoci na provu ili bok .. i da novo je najbolje ono sta platis 30-50 te za 6-7 m... govorim uvjek za full opremu a svatko bira sebi sto mu vise odgovara
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la el passo » 06. 10. 2019. (18:27)

Gle, i ja sam imao istranku...onu od prvih i barka je bila bomba. Iako tada nisam radio sa time znao sam da takvu više ne nađem...btw dan danas nisam naišao na takvu. Imaš potpuno pravo da je debljina plastike varirala o tome za "kog je brod rađen"...oli ti po naški koga je taj neko podmazao da bi mu se brod bolje namazao. No takvih je ...ako ne pretjerujem 10 %.
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la tovar100 » 08. 10. 2019. (16:26)

Jedno pitanje za vlasnike VEN 590 (ili one koji znaju).Kad se sidi u kabini ima li koji cenat iznad glave ili se mora malo pognuti? I jos nesto .Posto nema samoprazneci kokpit koliko dugo u prosjeku bi baterija izdrzala bez punjenja rad kaljuzne pumpe?Uz predpostavku da se kokpit zastiti tendom .Meni bi brod eventualno mjesecima bija bez nadzora pa me brine ta kaljuzna..
Avatar
tovar100
Member
 
Postovi: 153
Pridružen/a: 19. 05. 2010. (12:56)
Lokacija: zadar

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la lošinj » 09. 10. 2019. (06:48)

Za tu informaciju moraš reći jačinu pumpe i kapacitet akumulatora.
Avatar
lošinj
Old Senior Member
 
Postovi: 1069
Pridružen/a: 04. 06. 2008. (11:12)
Lokacija: Mali Lošinj
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Marlin 16, Yamaha 40/70.

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la peroLA » 09. 10. 2019. (08:30)

ovisi koliki si visok.. trebalo bi se moć stajat, a samopražnjenje vidjet dali se može napraviti kao na originalu jer je ta stvar funckinirala od tisuću devesto sedamdeset i neke... tenda i pumpa je ok ali najsigurnije imat kakovg prijatelja da vizualno svako toliko baci oko
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la tovar100 » 09. 10. 2019. (15:14)

lošinj je napisao/la:Za tu informaciju moraš reći jačinu pumpe i kapacitet akumulatora.

Pa moga si napisati ako znas koji akumulator i koji kapacitet pumpe bi bili dovoljni i koliko dugo bi to moglo bez nadzora biti sigurno(punjenja baterije)
Avatar
tovar100
Member
 
Postovi: 153
Pridružen/a: 19. 05. 2010. (12:56)
Lokacija: zadar

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la tovar100 » 09. 10. 2019. (15:21)

peroLA je napisao/la:ovisi koliki si visok.. trebalo bi se moć stajat, a samopražnjenje vidjet dali se može napraviti kao na originalu jer je ta stvar funckinirala od tisuću devesto sedamdeset i neke... tenda i pumpa je ok ali najsigurnije imat kakovg prijatelja da vizualno svako toliko baci oko

trebalo bi se moc nije moze ili ne moze.volija bi znati tocno.govorim o nekoj prosjecnoj visini covika ajmo reci oko 1.80 met.da mi ima ko obacit oko ne bi ovo pisa za pumpu.brod nisan kupija nego razmisljam o tome ozbiljno.inace hvala na odgovorima
Avatar
tovar100
Member
 
Postovi: 153
Pridružen/a: 19. 05. 2010. (12:56)
Lokacija: zadar

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la pagus » 09. 10. 2019. (20:48)

tovar100 je napisao/la:trebalo bi se moc nije moze ili ne moze.volija bi znati tocno.govorim o nekoj prosjecnoj visini covika ajmo reci oko 1.80 met.da mi ima ko obacit oko ne bi ovo pisa za pumpu.brod nisan kupija nego razmisljam o tome ozbiljno.inace hvala na odgovorima
Kad već razmišljaš razmisli i o tome da staviš jedan solarni modul sa pripadajućom elektronikom i zaboraviš sve brige oko struje na brodu.
Istina, to nije badava ali po mom iskustvu vridi svake uložene lipe.
Pagus
Avatar
pagus
Old Senior Member
 
Postovi: 1459
Pridružen/a: 11. 07. 2008. (14:03)
Lokacija: Zagreb, Pag, Šimuni
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Adriatik 790 (IMR M33/T)

Re: dalmatinka-ven 590

PostPostao/la peroLA » 09. 10. 2019. (21:21)

ako nemas vremena sad pogledat si barku koju kupujes(probat sjest u nju) a kasnije planiras mjesecima ju pustiti bez nadzora to ti je ozbiljan znak da ju ne kupis... visina kabine ne varira aki ovisi kako je izveden plafon pa radi toga moze varirati cm dva.. kod dobrog samopraznjenja je pumpa samo opcija.. a pak za sjedit u kabini ima smisla za djecu.. kabina je za stvari i spavat... ja na avojoj u kabini sjedim eventualno na wc skoljki.. sa dobrom tendom je komodnije vani...
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

PrethodnaSljedeća

Natrag na Plastični brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: filip_ri i 1 gost.