Forum

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Forum

PostPostao/la Orut » 23. 11. 2018. (21:06)

Onako ka neman ča činit' poćirin malo na forum a ono tamo totalna anemija . Dva - tri posta dnevno , ne moš' virovati . Ča se ovo događa . Štufajica ili fali volje ? Vidin da nekih više nema . A bilo je boljih dana , mora se priznat' .
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Forum

PostPostao/la peroLA » 23. 11. 2018. (22:02)

istina, izgleda da se sve reklo.. novi sute a stari odustali,... ja sam mislio danas otvorit temu crofish 2018 jer po najavi mi izgleda najbolje do sad.. iako mislim da necu stic posijetit... ipak sam u drugo mjesecu tatinstva :).... inace lignji je bilo ok pocetkom desetog, dalje nisam stigo, osim redovne kontrole i praznjenja tankova vode... sad srecom ovaj moj mestar opet vozi pa cemo izvuc brod uskoro.. inace svi ostali prijevoznici ne zele vadit primorku bez dizalice a ovaj bez problema...
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3327
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Forum

PostPostao/la Raketa » 23. 11. 2018. (22:06)

To ti je zato što 10 debila čekaju po cijele dane ispred kompa da netko nešto pošalje da bi počeli vrijeđat, omalovažat, sprdat se, svađat, a što sve ostale ne zanima. Vidi ti da li se vidiš među tih 10.
Avatar
Raketa
Member
 
Postovi: 474
Pridružen/a: 05. 02. 2012. (00:54)
Lokacija: žp

Re: Forum

PostPostao/la Orut » 23. 11. 2018. (22:22)

Raketa , promašija si " ceo fudbal " . Od 2012. si tu i prvi put te " vidim " i sad bi ti bija Poncije Pilat . Upravo su TVOJI u ono vrime radili ono ča ti pokušavaš imputirati meni. Omalovažavanje , sprdnja , zločesto skeniranje svakog posta . Neću ih spominjati jer su mi beznačajni. Uživaj u svojoj zloći.
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Forum

PostPostao/la Orut » 23. 11. 2018. (22:31)

peroLA je napisao/la:istina, izgleda da se sve reklo.. novi sute a stari odustali,... ja sam mislio danas otvorit temu crofish 2018 jer po najavi mi izgleda najbolje do sad.. iako mislim da necu stic posijetit... ipak sam u drugo mjesecu tatinstva :).... inace lignji je bilo ok pocetkom desetog, dalje nisam stigo, osim redovne kontrole i praznjenja tankova vode... sad srecom ovaj moj mestar opet vozi pa cemo izvuc brod uskoro.. inace svi ostali prijevoznici ne zele vadit primorku bez dizalice a ovaj bez problema...


Najprije čestitke na očinstvu. Ja imam unučicu od 5 miseci.
10 dan sam čeka veći kamion sa kranom iz Šibenika jer se ova trojica u Vodicama nisu usuđivala dizati drvenjak s kabinom od 6.40 m. I sad kad je vanka pojavile se opet lignje. Nadam se da će koja ostati jer ću biti " off. " najmanje dvi šetemane.
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Forum

PostPostao/la Raketa » 23. 11. 2018. (22:39)

Odo ja ća s ovog foruma, on za mene nažalost više nema smisla. Pozdrav svima, bilo je stvarno puno lijepih trenutaka u ovih 6 godina i hvala vam svima na svemu, na savjetima, razbibrizi, i najviše na svemu što sam ovdje naučio.

Ako me netko želi kontaktirati moj meil je zeljko.pavletic@gmail.com.

:Other14:
Avatar
Raketa
Member
 
Postovi: 474
Pridružen/a: 05. 02. 2012. (00:54)
Lokacija: žp

Re: Forum

PostPostao/la MV KRK » 23. 11. 2018. (22:51)

Pun misec :Other12:
Avatar
MV KRK
Old Senior Member
 
Postovi: 1794
Pridružen/a: 25. 11. 2011. (13:44)
Lokacija: grad krk
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: Gull 745 yanmar 125 ks


Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.