Ko kome smeta il' lov liganja-prepucavanja

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la Denis1 » 18. 02. 2018. (07:52)

Kapo je napisao/la:
legi je napisao/la:Da li je g.Orut duplić,il alias,šta vi mislite forumaši :?:


Ako i nije duplić vridi za dvojicu :mrgreen:

Trebalo mi je 5min da shvatim da je to lupis. :lol:
Avatar
Denis1
Member
 
Postovi: 450
Pridružen/a: 23. 01. 2010. (21:04)
Lokacija: Krk

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la lupis » 18. 02. 2018. (09:09)

Evo...da se oglasim..ti si zaslužio ...,iako mi zvučiš neozbiljno ;) ...

Znači ponovo....ne nastupam sa niti jednim drugim nikom!Ta vremena su prošlost!!!

Moj povratak na forum je bio ajmo reć uvjetovan time da se više ne zahebavam sa duplim nikovima.To je dogovoreno licem u lice ,u živo,i toga se držim,kako bi rekao onaj s kim sam se tako dogovorio,"odrasli smo ljudi"...
Moj boravak ovdi nema svrhu spletkarenja i širenja dezinformacija.Zahebancija malo da :oops: .Vrijeđanja nikako.

Držim se dalje iz jednostavnog razloga što mi sve to napisano u zadnje vrime djeluje upravo onako kako je Riberer napisao negdje..."infantilno"....nivo provokacija proziran i bljutav do bola,nekoliko pojedinaca još uvik ih "puši" ali vidim da počinju i oni shvaćati i ignorirat :thumbup: ...,nekoliko njih "loži"...što iz neznanja,što iz zlobe.
Ovi zadnji,iza zareza,kameleoni,koji izlaze na svjetlo samo prigodno,su za mene krepani!
Niti mi pada napamet ulazit s njima ponovo u komunikaciju,niti mislim ikad s njima boravit u istoj prostoriji ili šumarku.


Denis1,napisao sam ti na početku da mi zvučiš neozbiljno,jer me dovoljno poznaš a i nisi blesav.
Sve gore napisano je više zbog drugih koji me ne znaju i koji bi te mogli ozbiljno shvatit. :wave:

Nisam se baš slagao sa Ribererom u prošlosti,siguran sam da je tome u velikoj mjeri doprinjelo upravo širenje dezinformacija,ali ono što je zadnje napisao stoji,između ostalog..."infantilno" i "koprca"...,tko ne razumije značenje te prve riječi neka progugla....
Čovik je pustio i previše...,oglasio se ajmo reć "lagano"...
Jedni su to shvatili i prije njegovog "obraćanja",neki nakon toga,neki nisu ali hoće,a neki neće nikad,..oni koji ne žele i oni koji nemaju čime shvatit.
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la legi » 18. 02. 2018. (10:10)

I velika pomirba je dogovorena na fešti..
Ne lovim lignje
Avatar
legi
Old Senior Member
 
Postovi: 2629
Pridružen/a: 12. 06. 2008. (11:36)
Lokacija: Krk
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: 2 drvene barke-torpedo i scam

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la bananko28 » 18. 02. 2018. (10:36)

Kad bude fešta macro ce sigurno ic u lignje..... ;)
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3875
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la lupis » 18. 02. 2018. (11:00)

legi je napisao/la:I velika pomirba je dogovorena na fešti..


Sigurno...
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la macro » 18. 02. 2018. (11:22)

bananko28 je napisao/la:Kad bude fešta macro ce sigurno ic u lignje..... ;)

Zato sta san tuđi alijas.
Pitagorin poučak: 24 riječi

Molitva Oče naš: 66 riječi

Arhimedov poučak: 67 riječi

10 zapovijedi: 179 riječi

Američka Deklaracija nezavisnosti: 1.300 riječi

Američki Ustav sa svih 27 izmjena i dopuna: 7818 riječi

Propisi EU o prodaji zelja: 26.911 riječi

Smrt EU, sloboda narodu
Avatar
macro
Old Senior Member
 
Postovi: 2725
Pridružen/a: 07. 10. 2009. (15:07)
Lokacija: Od Brača do Pelješca
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Samonadokaradnja 550, Merc 90, Merc 5, mazgun

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la Orut » 18. 02. 2018. (11:35)

Znači lupis vas je svojedobno " guzija " kao dvocijevka bokerica. Bravo lupis. Da mi je to bilo vidit'.
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la el passo » 18. 02. 2018. (13:47)

lupis je napisao/la:
Držim se dalje iz jednostavnog razloga što mi sve to napisano u zadnje vrime djeluje upravo onako kako je Riberer napisao negdje..."infantilno"....nivo provokacija proziran i bljutav do bola,nekoliko pojedinaca još uvik ih "puši" ali vidim da počinju i oni shvaćati i ignorirat :thumbup: ...,nekoliko njih "loži"...što iz neznanja,što iz zlobe.
Ovi zadnji,iza zareza,kameleoni,koji izlaze na svjetlo samo prigodno,su za mene krepani!
Niti mi pada napamet ulazit s njima ponovo u komunikaciju,niti mislim ikad s njima boravit u istoj prostoriji ili šumarku.


Znači radije nećeš doći na druženje da ne vidiš nekog ko ti proturječi nego doći i družiti se sa onima koji ti pašu :eh: Bezveze
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la lupis » 18. 02. 2018. (14:53)

Ako misliš da je značenje riječi "proturiječiti" nekoga vrijeđati i služiti se lažima,onda si pogodio.

Pogodio si i da je bez veze zbog toga propustiti druženje sa Hagijem,Zubacom,Arbom,Jurajem,Idobrosom,Teom,SašomRi,Fishom,Banankom,Plavim,Abovo,Trogiraninom,Zoricom,Ivkyjem,Marinom,Dimiliusom,Mikulom Molim,Papom,Dometom,Teranavisom,Slotom,Ribererom,Tramuntanom,Emilsom,Cadyjem,Borom,Madijem,Malub1,majstorom roštilja na Poljudu,Ćubom,Pearlom,...neka se ne uvride svi oni koje sam upoznao a nisam ih naveo...,"moje" bodule nisam naveo jer nema potrebe...
Je...bez veze je...,ali život nije forumaški miting i žalim onog kome se život na to sveo....,uostalom
s velikom većinom njih izmjenio sam broj,i kad se zateknem u njihovoj blizini,ili oni u mojoj,čujemo se i vidimo.
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la el passo » 18. 02. 2018. (15:04)

Značenje riječi proturječiti shvaćam doslovno.
Život nije meeting ali je lijep osjećaj podružiti se sa sugovornicima sa foruma pogotovo u ležernoj atmosferi na meetingu bez obzira dali ti koji pojedinac u grupi ne odgovara.
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la tramontana » 18. 02. 2018. (15:13)

Jebate...lupis :thumbup: ... kad osnuješ stranku (pa makar bila i autonomaško-separatistička 8-) ), moj aviončić leti u tvoju kutiju :Drink40:
Avatar
tramontana
Moderator
 
Postovi: 2612
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (20:42)
Lokacija: Volosko
Tip plovila: MAESTRAL 6,70, kabina, natkabina i TORPEDO 24

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la lupis » 18. 02. 2018. (15:58)

lupis je napisao/la:Ako misliš da je značenje riječi "proturiječiti" nekoga vrijeđati i služiti se lažima,onda si pogodio.

Pogodio si i da je bez veze zbog toga propustiti druženje sa Hagijem,Zubacom,Arbom,Jurajem,Idobrosom,Teom,SašomRi,Fishom,Banankom,Plavim,Abovo,Trogiraninom,Zoricom,Ivkyjem,Marinom,Dimiliusom,Mikulom Molim,Papom,Dometom,Teranavisom,Slotom,Ribererom,Tramuntanom,Emilsom,Cadyjem,Borom,Madijem,Malub1,majstorom roštilja na Poljudu,Ćubom,Pearlom,...neka se ne uvride svi oni koje sam upoznao a nisam ih naveo...,"moje" bodule nisam naveo jer nema potrebe...
Je...bez veze je...,ali život nije forumaški miting i žalim onog kome se život na to sveo....,uostalom
s velikom većinom njih izmjenio sam broj,i kad se zateknem u njihovoj blizini,ili oni u mojoj,čujemo se i vidimo.


Ne znam kako se text razjebo,fali pola njih koje sam naveo..
Fi-Fishom,Mikulom Molim,Banankom,Plavim,Ab,Trogiraninom ,Slotom,Ribererom,Tramuntanom,Emilsom,Cadyjem,Borom, majstorom roštilja na Poljudu,Madijem,Marin,Ivky,Zoricom..
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Ko kome smeta il lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la lupis » 18. 02. 2018. (19:24)

...Zoka,Jadranko,Aladin,Dendo,Škarik,Ceko,Morski psić..... :thumbup:

...ima ih još bez fige u žepu ... :thumbup:
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Ko kome smeta il' lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la karamba » 20. 02. 2018. (20:11)

U dobra stara vremena ovakva tema bi bila zaključana momentalno , ne pratim baš. Znači lupis je orut? : Other6: : Other6: vrhunski, to samo gušteri mogu ne skužit! na kraju češ bit i spasioc foruma lupi, a prije dok je forum valjao te nisu dali ! :clap: respect
U.T.R. SMOKVA
----rent a boat----
Avatar
karamba
Old Senior Member
 
Postovi: 3313
Pridružen/a: 07. 06. 2008. (11:09)
Lokacija: krk
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: 2bakan5 yam 40,60 ,galeon475yam70,sessa100

Re: Ko kome smeta il' lov liganja-prepucavanja

PostPostao/la lupis » 20. 02. 2018. (20:30)

karamba je napisao/la:U dobra stara vremena ovakva tema bi bila zaključana momentalno , ne pratim baš. Znači lupis je orut? : Other6: : Other6: vrhunski, to samo gušteri mogu ne skužit! na kraju češ bit i spasioc foruma lupi, a prije dok je forum valjao te nisu dali ! :clap: respect


Gušter koji nije dao Orutu momentalno je zaključao u dobra stara vremena i to vrhunski,a lupis je i prije valjao. Ovakva tema znači da spasioc ne može skužit da ga lupi prati ,a to baš znači samo na kraju.

Evo ja sam malo pojasnio...lipo je imat ideje ali moraš znati to prenjeti na papir...

Sad je svima jasno,jedino možda Macrou nije.... :wave:
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

PrethodnaSljedeća

Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.