Uskršnji izlet

Slike, priče, avanture, ulovi, opisi, komentari …

Moderatori/ce: dome, aladin, Moderatori

Uskršnji izlet

PostPostao/la tramontana » 15. 04. 2009. (20:09)

Sa par dana zakašnjenja, jer je ovaj izlet bio na Uskrs, 12.04., ipak stavljam ovu reportažicu i to zato što ću je pamtiti po prekrasnom danu i isto takvom društvu.

Barkom smo krenuli iz Voloskog oko 10 sati, pa preko Lovrana i Mošćeničke Drage prema Cresu. U toku vožnje pofrigali smo jaja i šparuge ubrane dan prije, servirali ostale Uskršnje delicije kako je već red (kuhanu šunku i jaja, francusku salatu, kapulicu, sireve, hren, pijaču ...) slika i dok se sve to pojelo došli smo do punte Jablanac, gdje ja nisam mogao odoliti a da ne spustim jig, slika te nakon pol ure maltretiranja ostatka kopmpanije ( :thumbdown: ) krenuli prema uvali Banja. slika Barku smo usidrili uz jedan garafulin i krenuli uz brijeg pobirati šparuge.slika Rezultat nije bio bogzna kakav, no nitko se nije žalio jer smo bili počašćeni lijepim vemenom i prirodom. Sat vremena šetnje po suncu tražio je malo hlađenje uz more slika a mlađi i hrabriji nisu odolili bistrom, mirnom moru (14°C :shock: ) slika slika Na povratku sam još jednom potegnuo YO-ZURI lignju (rezultat: kilo olova manje na barci, a više u nekoj škrapi :( ) i po stalno isto mirnom moru... tok tok tok, pomalo doma.
Avatar
tramontana
Moderator
 
Postovi: 2612
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (20:42)
Lokacija: Volosko
Tip plovila: MAESTRAL 6,70, kabina, natkabina i TORPEDO 24

Re: Uskršnji izlet

PostPostao/la xjapop » 16. 04. 2009. (12:18)

slika
odlična pozicija za orade :thumbup: :thumbup:
mislim da i neka budala tu i bruma :lol: :lol: :lol:

ko voli nek izvoli :wave:
xjapop se u potpunosti odriče svake odgovornosti koja na bilo koji način može nastati iz, ili je na bilo koji način vezana za korištenje mojih postova.svi moji postovi su izričito zabavnog karaktera.
Avatar
xjapop
Member
 
Postovi: 232
Pridružen/a: 05. 12. 2008. (11:19)
Lokacija: gospić

Re: Uskršnji izlet

PostPostao/la BeK » 16. 04. 2009. (16:54)

xjapop je napisao/la:mislim da i neka budala tu i bruma :lol: :lol: :lol:

ko voli nek izvoli :wave:


Hvala na preporučenoj pošiljci i usput :

SRETAN ROĐENDAN !!!slika
bolje ništa ne jebati a da svak misli da si jeba ,nego jebati a da nitko nezna (by Ćuba)
Avatar
BeK
Old Senior Member
 
Postovi: 1383
Pridružen/a: 04. 06. 2008. (20:45)
Lokacija: Viškovo Kvarner


Natrag na Priče s mora i uz njega, o ribarenju … ribama

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.