Kuster 15

Sve što želite znati o plastičnim brodovima

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Kuster 15

PostPostao/la teo_ribar » 01. 02. 2015. (22:45)

bananko28 je napisao/la:Kriva je noč. Svaka noč ima svoju moč i kad padne noč na kurve se treba poč. ...

kad ti divojka ovo pročita neće te više pustit na lignje :mrgreen: :lol: :D
˝Nema veze kakav je zakon bitno je samo da ga ti i policajac koji te kontrolira tumačite na isti ili sličan način ˝ by: el passo

˝Ma nema problema ako ga zabrane (MR), važno je da kontrole ostanu iste.˝ by: ab ovo

˝Kuster , a da se prestaneš drogirat ?˝ by: Lady M
Avatar
teo_ribar
Old Senior Member
 
Postovi: 6439
Pridružen/a: 15. 12. 2008. (17:34)
Lokacija: Sušak
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adria 501...Yam 6ks 4T

Re: Kuster 15

PostPostao/la bananko28 » 01. 02. 2015. (22:58)

Hehehehe :thumbup:
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3879
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

Re: Kuster 15

PostPostao/la nostromo » 02. 02. 2015. (06:26)

bananko28 je napisao/la:Kriva je noč. Svaka noč ima svoju moč i kad padne noč na kurve se treba poč. A ne izvrsavat primopredaju novih kajiča. Neka vam je tako...

Kad naučiš razlikovati č i ć onda moremo o nečemu razgovarati...
Graditi se mora korablju iz snova, da nam slavi rod...
Avatar
nostromo
Old Senior Member
 
Postovi: 1965
Pridružen/a: 26. 02. 2010. (17:57)
Lokacija: Zadar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Kuster 15, Mercury 60 4t

Re: Kuster 15

PostPostao/la lupis » 02. 02. 2015. (07:38)

Kuster,nisam nigdje ni napisao da si nekoga uzeo na nož ili sl.
Naravno da bi htio da mi brod bude perfektan,ko ne bi,samo to možeš vidjet jedino po lijepom danu.BTW moj je preuzet u srid dana,prije toga je relativno brzo pregledan,ruka ruci ,lova na sunce i to je to.Da sam ikad našao neku falingu(a nisam) što nisam vidio tog toplog proljetnog dana,ne bi mi palo napamet pričat o nekom "uvaljivanju".

Over and aut!
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10482
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Kuster 15

PostPostao/la nostromo » 02. 02. 2015. (07:57)

Ma daj ne kaki kad ti moran reci...niko od vas ne bi reklamira...mos mislit.
Graditi se mora korablju iz snova, da nam slavi rod...
Avatar
nostromo
Old Senior Member
 
Postovi: 1965
Pridružen/a: 26. 02. 2010. (17:57)
Lokacija: Zadar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Kuster 15, Mercury 60 4t

Re: Kuster 15

PostPostao/la joze.makarska1 » 02. 02. 2015. (14:37)

nostromo je napisao/la:Ma daj ne kaki kad ti moran reci...niko od vas ne bi reklamira...mos mislit.

stari moj izricito tvrdin da seru kvake ! naj lakse je pizdit kad je drugome uzelo pare i uvalilo bananu , a da su oni na tvom mistu vidio bi onda panike i jada !
Avatar
joze.makarska1
Member
 
Postovi: 259
Pridružen/a: 06. 09. 2014. (21:58)
Lokacija: makarska
Tip plovila: adria 500 k PD , mercury 25 .4T

Re: Kuster 15

PostPostao/la el passo » 02. 02. 2015. (15:26)

Dosadni ste. Ti joze pogotovo. Uzme se malo gexicu u ruke, matira, prekita sa epoxy fillerom ,prajmeriše pa ofarba. I voila...pari ka novi. Za uzvrat dobiješ osječaj za filing da si nečime doprinijeo u stvaranju plovila koje ti se sviđa....dobro ti si joze ubo mlaku pa imaš zeru više posla ali će ti zato gušt na kraju biti veći ;)
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5577
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Kuster 15

PostPostao/la nostromo » 02. 02. 2015. (17:11)

joze.makarska1 je napisao/la:
nostromo je napisao/la:Ma daj ne kaki kad ti moran reci...niko od vas ne bi reklamira...mos mislit.

stari moj izricito tvrdin da seru kvake ! naj lakse je pizdit kad je drugome uzelo pare i uvalilo bananu , a da su oni na tvom mistu vidio bi onda panike i jada !

Joze moj u pravu si 100%. Da ne bi možda netko od njih rekao-evo vrati kaić i vracan ti novce-ahaaa malo sutra! Ja san svog danas odveza i čekan očitovanje nadležnih tijela.
Graditi se mora korablju iz snova, da nam slavi rod...
Avatar
nostromo
Old Senior Member
 
Postovi: 1965
Pridružen/a: 26. 02. 2010. (17:57)
Lokacija: Zadar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Kuster 15, Mercury 60 4t

Re: Kuster 15

PostPostao/la lupis » 02. 02. 2015. (17:28)

Jedino je vama dvojici normalno nešto platit a to prije ne vidjet, i to onda preuzet po mraku...
Naravno da smo mi drugi onda seratori...
Prihvaćam :thumbup:

:Other9:pogriješio sam
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10482
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Kuster 15

PostPostao/la nostromo » 02. 02. 2015. (19:27)

Poceja si pisati diskretno upakirane podjebancije i sto ocekujes zauzvrat? Mozda ovacije?
Te predodžbe sto se motaju u tvojoj glavi su jednostavno neshvatljive svakom tko ozbiljno pristupa evo konktetno ovom problemu a to je da BROD MORA BITI ISPORUCEN U 100% ISPRAVNOM STANJU AKO JE TAKO DOGOVORENO BIO KUPAC UDALJEN OD ISPORUKE 1m ILI 100km!
Ako ti to nije jasno, tebi ili bilo kom drugom onda lipo kupite 2m spaga(nije vam bitno kakav je, glavno da ste ga platili) i lipo se obisite.
P.S. znan da je ovo jedan od nizova tvog brumanja s kojim nastavljas stari posao a to je bacanje upljuvaka u temu i onda uzivas u daljnjem razvoju stvari...to ti se strucnim nazivom naziva fetišizam i bolje i to nego da si sta ja znan pedofil ili neko sl.gov_o.
Evo unaprijed se ispricavam svima na ovakvom rijecniku ali kad netko mene pod...u rukavicama ja to radin bez da se pravin fin i glup.
Graditi se mora korablju iz snova, da nam slavi rod...
Avatar
nostromo
Old Senior Member
 
Postovi: 1965
Pridružen/a: 26. 02. 2010. (17:57)
Lokacija: Zadar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Kuster 15, Mercury 60 4t

Re: Kuster 15

PostPostao/la pero » 02. 02. 2015. (19:33)

el passo je napisao/la: Uzme se malo gexicu u ruke, matira, prekita sa epoxy fillerom ,prajmeriše pa ofarba. I voila...pari ka novi. Za uzvrat dobiješ osječaj za filing da si nečime doprinijeo u stvaranju plovila koje ti se sviđa....dobro ti si joze ubo mlaku pa imaš zeru više posla ali će ti zato gušt na kraju biti veći ;)

Salis se ili ?
Pa nemislis zbog malih sitnica na plovilu koje se mogu popravit ,pituravat cilog Kustera.
Minjam lignje za slavonske suhomesnate proizvode
Avatar
pero
Old Senior Member
 
Postovi: 1009
Pridružen/a: 26. 10. 2008. (20:48)
Lokacija: Atlantski ocean
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Pasara Tomos 4

Re: Kuster 15

PostPostao/la joze.makarska1 » 02. 02. 2015. (20:14)

el passo je napisao/la:Dosadni ste. Ti joze pogotovo. Uzme se malo gexicu u ruke, matira, prekita sa epoxy fillerom ,prajmeriše pa ofarba. I voila...pari ka novi. Za uzvrat dobiješ osječaj za filing da si nečime doprinijeo u stvaranju plovila koje ti se sviđa....dobro ti si joze ubo mlaku pa imaš zeru više posla ali će ti zato gušt na kraju biti veći ;)

nisan ja ubo mlaku nego ona mene ! :Other9: :Angry53: i ako smo ti dosadni neznan zasto imas potribu komentirat i citat dosane postove ??? a j komentiran jer san upravo iskusio isto sr@**e ka i nostromo i znan kako se covik osjeca , a viruj mi da nije tribalo tako bit !
Avatar
joze.makarska1
Member
 
Postovi: 259
Pridružen/a: 06. 09. 2014. (21:58)
Lokacija: makarska
Tip plovila: adria 500 k PD , mercury 25 .4T

Re: Kuster 15

PostPostao/la el passo » 02. 02. 2015. (21:24)

Ma ja ti u biti hoću poručiti da ako se nerviraš za posljedicu možeš dobiti samo čir u dvanaestercu. Radije kuliraj sa brodom na moru jer šta je tu je, sad treba iskoristiti ono što se može....kod nas kažu ki je jeba, jeba je , Marija se uženila...prosto ko pasulj
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5577
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Kuster 15

PostPostao/la putnik » 02. 02. 2015. (23:19)

Ja bi pitao samo jednu stvar ove koji govore da se ne triba sikirat:

Da kupite NOV automobil, i da ima točkice na pituri, kako ima nostromo na Kusteru, da li bi reklamirali?
Avatar
putnik
Senior Member
 
Postovi: 788
Pridružen/a: 06. 08. 2013. (14:50)
Lokacija: Poreč
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Sunbird Corsair 150

Re: Kuster 15

PostPostao/la bruno1000 » 02. 02. 2015. (23:31)

bi,jer san kupia novo auto ispod cekica,da je polovno bilo bi okej,al za novo mora bit novo bez ijedne greske i greskice pa ljudi moji za svoje pare ocu da mi je extra novo bez prasine a kamoli friza pa di vi zivite nerastu pare na stablu...novo ima bit novo,polovno je polovno.
Avatar
bruno1000
New Entry
 
Postovi: 55
Pridružen/a: 21. 06. 2014. (18:42)
Lokacija: Splitsko-dalmatinska, split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: honda wave

PrethodnaSljedeća

Natrag na Plastični brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.