BIKERS CLUB

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

BIKERS CLUB

PostPostao/la raptor » 05. 03. 2009. (19:19)

Cijenjeni moji ,vidim da na forumu među nama ribolovcima ima i ponosnih vlasnika raznih moto jurilica,velikih i malih ,pa reko nebi bilo loše otprit jednu temicu di bi SVI ,dakle i oni sa velikima i onima malima (motorima :mrgreen: ),a i oni bez (motora :mrgreen: ) ,mogli reč koju kako o samim motorima,putovanjima i doživljajima,stavit slike svoji ljubimaca itd...,itd... :!: Znam da smo več neki od nas stavili slike u "kurcšlus temu" ali bi mogli ponovo stavit i ovdi pa da ja pisač puno ne prtljam i nabrajam staviću odma neke sličice a nadam se i ostali :thumbup:

Inače vozim Apriliu SHIVER 750 i Gileru runer 50

Ovi zgodniji sa kacigom san ja :mrgreen:
slika
ovo je moja "ergela"
slika
slika
slika
Avatar
raptor
Korisnik baniran
 
Postovi: 2982
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (14:24)
Lokacija: Čiovo

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la Trogiranin » 05. 03. 2009. (19:25)

A ovi drugi Ma tko !
,a i kakav bi to lignjolov bio da se ne mora beštimat, te ja pitam ? BY zipi

Ovaj Trogiranin ...pa vidi mu lokaciju....,i ti bi njemu vjerovao..??...by LUPIS


Imat brod na livadi je isto ko i imat kravu, ne možeš plovit! ..... A KO BI DRUGI ..... LUPIS !!!
Avatar
Trogiranin
Old Senior Member
 
Postovi: 3221
Pridružen/a: 19. 01. 2009. (21:18)
Lokacija: Trogir
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Galeb 6,75 Lombardini LDW 2204

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la raptor » 05. 03. 2009. (19:33)

Trogiranin je napisao/la:A ovi drugi Ma tko !


Divlji mladac :mrgreen: i on je ima unfal lani al mu za razliku od mene nije bilo niša,malo motor sjeba i jaketu :lol:
Avatar
raptor
Korisnik baniran
 
Postovi: 2982
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (14:24)
Lokacija: Čiovo

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la DAMIR » 05. 03. 2009. (19:34)

Ajde već kad ste otvorili temu, zna li mi ko reć šta je ono tamo prije ribogojilišta a ispred Marine,kad se nediljom okuplja onako puno motora? Liti, zimi, uvik, vidija san da dolaze i iz Šibenika, ne samo iz Splita. O čemu se radi?
Avatar
DAMIR
 

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la raptor » 05. 03. 2009. (19:39)

Ma di :wtf: jel misliš na ono proširenje uz zavoj :?: ako je to onda ti tamo stanu pa gledaju kako ki prolazi oni zavoj :mrgreen: inaće ja tamo ne stajem ,samo "zalegnem" :mrgreen:
Avatar
raptor
Korisnik baniran
 
Postovi: 2982
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (14:24)
Lokacija: Čiovo

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la Lando » 05. 03. 2009. (19:46)

Eto kad si otvorio ovu temu , onda mislim da je ovome mjesto u ovoj temi pa kopiram post , a molim moderatora da otamo izbriše ako smeta , jer izgleda da tamo nije bilo na mjestu ;)

LANDO je napisao/la:O pa vidim ja da ođe ima još bajkera :thumbup: . Pa eto , nakon 17-18 godina Vespe PX 200 , 8 godina Aprilije Pegaso Garda , sad već mjesec dana vozim Suzukia GSF 650 S , ilitiga Bandita :thumbup: . Još je u fazi razrade i kotrljamo se laganini do 6000 o/min do prvog servisa .
Iamo neđe sam čitao o motorima na Pegasima. Ovi prije su imali Rotaxove motore i bili su odlični . Iste takve imali si BMW-i GS 650 , a do 2001. su se i proizvodili u Noaleu u Apriliji . Ulje , filter , benzina i vozi koliko želiš . Sad Pegasi imaju Yamahine motore iste kao i XT i neznam kakvi su , ali vjerovatno nisu loši ni oni .

Pegaso

slika

U Starigradu

slika

Vrboskoj

slika

u Pločama kod Primorca ;)

slika

na Krki

slika

i na paleti :D

slika

spreman za Osijek

slika

a stigao je Bandit

slika

slika

slika

Raptor za klub :thumbup:
Avatar
Lando
Old Senior Member
 
Postovi: 3442
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (21:25)
Lokacija: db
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Arta mala

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la raptor » 05. 03. 2009. (19:52)

Bravo Lando,lipi izbor motora :clap: Nego danaska zvoni telefon i javi se milostiva iz osiguranja i veli da mi uskoro istiće osiguranje a ja odgovaran; i ča onda ča istiće a ona veli ;pa samo da vas podsjetim :lol: Zamisli,da nebi zaboravija im donit perje ,mudraci ili da ne odem u drugu osiguravateljsku kuću :mrgreen:
Avatar
raptor
Korisnik baniran
 
Postovi: 2982
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (14:24)
Lokacija: Čiovo

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la V701973 » 05. 03. 2009. (20:05)

Ta zadnja guma kod tebe nece izdrazati ovo lito,ko da je lesi liza. :D
Izmjena to je namjenjeno za Rapija
Avatar
V701973
Senior Member
 
Postovi: 588
Pridružen/a: 07. 11. 2008. (16:07)
Lokacija: Hamburg

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la Trogiranin » 05. 03. 2009. (20:16)

DAMIR je napisao/la:Ajde već kad ste otvorili temu, zna li mi ko reć šta je ono tamo prije ribogojilišta a ispred Marine,kad se nediljom okuplja onako puno motora? Liti, zimi, uvik, vidija san da dolaze i iz Šibenika, ne samo iz Splita. O čemu se radi?

Damire ono tamo ti je BATALUŠA ! Crna točka ! Tu se nekoć ludo vozilo Pokojni Kalandrin, Pokojni Panker, Lemo na Javi i drugi ...Bilo je to u doba mraka. Tad sam imao dvadeset, a bilo je to prije više od dvadeset eh...
,a i kakav bi to lignjolov bio da se ne mora beštimat, te ja pitam ? BY zipi

Ovaj Trogiranin ...pa vidi mu lokaciju....,i ti bi njemu vjerovao..??...by LUPIS


Imat brod na livadi je isto ko i imat kravu, ne možeš plovit! ..... A KO BI DRUGI ..... LUPIS !!!
Avatar
Trogiranin
Old Senior Member
 
Postovi: 3221
Pridružen/a: 19. 01. 2009. (21:18)
Lokacija: Trogir
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Galeb 6,75 Lombardini LDW 2204

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la DAMIR » 05. 03. 2009. (20:20)

E na to mislin, ona nekadašnja okuka smrti kako su je zvali. Negdi san još davno čuja da je to okupljanje u spomen na neku dvojicu koji su tu poginili baš u nedilju popodne, ali neznam jeli to istina.
Avatar
DAMIR
 

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la raptor » 05. 03. 2009. (20:29)

Trogiranin je napisao/la:
DAMIR je napisao/la:Ajde već kad ste otvorili temu, zna li mi ko reć šta je ono tamo prije ribogojilišta a ispred Marine,kad se nediljom okuplja onako puno motora? Liti, zimi, uvik, vidija san da dolaze i iz Šibenika, ne samo iz Splita. O čemu se radi?

Damire ono tamo ti je BATALUŠA ! Crna točka ! Tu se nekoć ludo vozilo Pokojni Kalandrin, Pokojni Panker, Lemo na Javi i drugi ...Bilo je to u doba mraka. Tad sam imao dvadeset, a bilo je to prije više od dvadeset eh...


Je to je Bataluša :!: meni omiljeni zavoj i obično u njemu izvlačin maksimum (dok ne zalegnem skroz :mrgreen: ),asfalt je tamo malo lošiji ali drži(donekle).Inaće jako opasno misto :!:
Avatar
raptor
Korisnik baniran
 
Postovi: 2982
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (14:24)
Lokacija: Čiovo

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la raptor » 05. 03. 2009. (20:33)

V701973 je napisao/la:Ta zadnja guma kod tebe nece izdrazati ovo lito,ko da je lesi liza. :D
Izmjena to je namjenjeno za Rapija


V7,ta je guma prdnula na rosu i kupujem novu pošto mi je registracija kroz desetak dana.Malo san preša šnjon 4500 km
a oni frend sa prve slike veli da je učinija 8000 km :wtf: Sad stavim samo zadnju a prije sezone moinjan obe :thumbup:

slika
slika
Avatar
raptor
Korisnik baniran
 
Postovi: 2982
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (14:24)
Lokacija: Čiovo

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la wildstar » 05. 03. 2009. (21:14)

DAMIR je napisao/la:Ajde već kad ste otvorili temu, zna li mi ko reć šta je ono tamo prije ribogojilišta a ispred Marine,kad se nediljom okuplja onako puno motora? Liti, zimi, uvik, vidija san da dolaze i iz Šibenika, ne samo iz Splita. O čemu se radi?

Pitaj mene Damire tamo sam ti ja jedan od prvih počeja dolazit.To ti je popularna bataluša sada je nešto malo ispala iz đira jer sve manje i manje ima pravih motorista.Tu smo se počeli okupljat poslije vožnji na motorima ,a onda je tu počela prestava.Znalo se prije 25 godina tu skupit i po 2000 ljudi,Vozilo bi se kroz okuku prema šibeniku ,pa nazad i tako po 3ure vrimena.Kad je to u neka star vrimena bilo pod našom ekipom mene i još par mojih iz ekipe nije se nikad desila neka pizdarija.To bi se održavalo nediljom od podne pa do 2-3 ure.Bilo je i padova ali bez nekih velikih posljedica , dok nije poginija nama dragi i nikad neprežaljeni momak Nino kalandrin i to kad nije bilo nikoga.Snimali ga neki Njemci za njihovu televiziju.Poslije je opet proradila,tu bi uvik bija show.Tu dolaze motoristi iz Šibenika ,Splita ,sinja ,Kaštela ,Trogira Segeta,jedna vrsta druženja ko na moto party.
Avatar
wildstar
Old Senior Member
 
Postovi: 1631
Pridružen/a: 06. 06. 2008. (20:23)
Lokacija: Seget Donji
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: gajeta Betina 6m yanmar yse 12 kabina i natka

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la nikoM » 05. 03. 2009. (21:15)

Da prnula u rosu...da je meni bila takva prije dvadesetak i nešto,prešla bi ta još toliko.
I to na ovome:

slika

Podsjeti me Trogiranin :) :) :clap:
Avatar
nikoM
Member
 
Postovi: 212
Pridružen/a: 06. 10. 2008. (16:10)
Lokacija: Dubrovnik
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Istranka-T-10

Re: BIKERS CLUB

PostPostao/la wildstar » 05. 03. 2009. (21:19)

Ja tamo nisam bija ima godinu dana jer sam rasproda sve motore ali sam često u njoj sa morske strane jer to mi je ruta za lignje -panula kao i lubine,a znam u nju doć lovit komarče s kraja :lol:
Avatar
wildstar
Old Senior Member
 
Postovi: 1631
Pridružen/a: 06. 06. 2008. (20:23)
Lokacija: Seget Donji
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: gajeta Betina 6m yanmar yse 12 kabina i natka

Sljedeća

Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.