VEN - 501 - WIND

Forum namjenjen isključivo proizvođačima brodica, te opreme za brodice.

Moderator/ica: riberer

Pravila foruma
U ovom forumu nove teme mogu otvarati SAMO PROIZVOĐAČI BRODICA (i /ili opreme za brodice), dakle poduzeća registrirana za njihovu proizvodanju.
> DA BI SE OTVORILA NOVA TEMA, POTREBNO JE ISHODOVATI SUGLASNOST ADMINISTRATORA FORUMA O UVJETIMA NJEZINOG OTVARANJA<

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la Ven » 27. 03. 2011. (20:20)

sarun,

zahvaljujem na savjetima , ali ja bi predložija da za desetak dana kad doveden kalup iz skladišta

u radionu ti se zaletiš da zajedno vidimo o čemu se zapravo radi.

za sada sam razgovara sa dvojicom koji su imali taj brod ( Trogir i Novi Vinodolski ) i njihovi

dojmovi su pozitivni. virujem da čemo zajedno šta pametno smislit.

VEN
"VEN" MARINA
Smiljanićeva 2, Split
Tel.: 098/ 365 163
E - mail: vnevesca@inet.hr
Avatar
Ven
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 624
Pridružen/a: 21. 11. 2010. (15:18)
Lokacija: Split

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la Ven » 02. 06. 2011. (20:12)

evo došlo je vrime da se i ovaj kalup spremi da iz skladišta ove dane gre u radionu

volija bi da mi se javi Sarun da pomogne kojim savjetom kad krene priprema , unaprid hvala

VEN
"VEN" MARINA
Smiljanićeva 2, Split
Tel.: 098/ 365 163
E - mail: vnevesca@inet.hr
Avatar
Ven
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 624
Pridružen/a: 21. 11. 2010. (15:18)
Lokacija: Split

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la golum » 03. 06. 2011. (19:11)

Ima kakva slika te barke? :wtf:
Avatar
golum
Old Senior Member
 
Postovi: 1987
Pridružen/a: 20. 04. 2009. (19:51)
Lokacija: Zagreb - Novigradsko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ven fly cabin

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la Kimba » 11. 06. 2011. (12:07)

meni se također sviđa brod
kimba
Avatar
Kimba
New Entry
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 07. 06. 2011. (18:04)
Lokacija: koprivnica

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la dok.master » 04. 08. 2011. (16:55)

Gdje možemo vidjeti fotke te barke?
Vobler Dok d.o.o. proizvodnja rib. pribora
M. Ivanića 121, 32100 Vinkovci
Tel: 032-360047
mail: monarch.dok@gmail.com
Avatar
dok.master
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 231
Pridružen/a: 04. 08. 2011. (16:39)
Lokacija: VINKOVCI

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la Mali Dabar » 08. 08. 2011. (22:25)

kako viditi slike necega što ne postoji ?
Avatar
Mali Dabar
Old Senior Member
 
Postovi: 3963
Pridružen/a: 24. 02. 2009. (22:43)
Lokacija: kužina
Lokacija: kužina

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la Ven » 11. 08. 2011. (19:00)

poštovani forumaši ,

bija je plan počet proizvodnju početkom sezone , ali zbog strašne potražnje odgodili smo je za 9 mj,

iskoristit čemo odgodu sezone za sitne dorade na kalupu tako da če brod biti još atraktivniji.

ako ko želi možemo mu poslat osnovne nacrte ili bi bilo bolje da ih stavim na forum

žao mi je što je došlo do odgode jer zbog obima posla a i nekih dodatnih okolnosti čak sam

ponekad i kasnio u isporukama, unaprijed zahvaljujem na razumjevanju.


a ti Dabre ne znam jeli tužnije ako si svjestan šta pišeš ili je tužnije ako nisi ,
a u mom kraju se ne ljute na takve jer držimo da su božja dica


VEN
"VEN" MARINA
Smiljanićeva 2, Split
Tel.: 098/ 365 163
E - mail: vnevesca@inet.hr
Avatar
Ven
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 624
Pridružen/a: 21. 11. 2010. (15:18)
Lokacija: Split

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la teo_ribar » 11. 08. 2011. (19:08)

neću ništa komentirat....ali Ven :thumbdown: ali ovakvo vređanje je ipak malo previše :thumbdown: :thumbdown:
˝Nema veze kakav je zakon bitno je samo da ga ti i policajac koji te kontrolira tumačite na isti ili sličan način ˝ by: el passo

˝Ma nema problema ako ga zabrane (MR), važno je da kontrole ostanu iste.˝ by: ab ovo

˝Kuster , a da se prestaneš drogirat ?˝ by: Lady M
Avatar
teo_ribar
Old Senior Member
 
Postovi: 6439
Pridružen/a: 15. 12. 2008. (17:34)
Lokacija: Sušak
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adria 501...Yam 6ks 4T

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la tg-boy » 11. 08. 2011. (20:17)

ponoviti ću post iz ven 590--------------- ven------ radi koliko i kako možeš ne daji rokove a sve šta objaviš dopušteno je kritizirat------ svaki forumaš ima pravo na mišljenje bez da ga se vriđa
- nažalost po svakom proizvodu svak može pljucat sa razlogom ili bez -
ali najbolja su mišljenja i kritike stvarnih vlasnika plovila i neke činjenice koje same dokazuju uspješnost proizvoda ili ne koliko to god bilo proizvođačima drago---
- ovde nikad nisam iznio mišljenje o venu 501 jer ga nisam imao i nisam kompetentan za preporuku ili ne,
ali opet svoje mišljenje o nekim drugim brodovima sam iznio na osnovu nekih vidljivih činjenica-
dakle onaj tko čita gleda činjenice a ne onoga s kime se slaže ili ne slaže kao osobom -
a ovo između tebe i malog dabra prelazi mjeru dobrog ukusa i opušatajuče psihoterapije koju svi potenciramo -
-- zato :thumbdown: i pamet u glavu
Prije sam bio umišljen - sad sam savršen - bit će bolje
Avatar
tg-boy
Old Senior Member
 
Postovi: 1786
Pridružen/a: 07. 06. 2008. (22:00)
Lokacija: trogir
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: galeb, volvo md11c

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la Ven » 11. 08. 2011. (21:36)

tg-boy ,

nemojmo mišat jabuke i kruške . slažen se da je sve izloženo kritici i da ima svak pravo na svoje mišljenje

ali kad ti neko reče da pričaš o nečem šta ne postoji ili po domači ti reče da lažeš onda je normalno da moš i ti

komentirat do označene granice.

zato mislim da mišljenja dobra ili loša nisu razlog da se prelazi granica dobrog ukusa , ali isto mislim da onaj koji

odredi granicu kulture dijaloga treba bit svjestan da je to obostrano .

nadajuči se kulturnom i pametnom budučem raspravljanju pozdravlje mi budi.


VEN
"VEN" MARINA
Smiljanićeva 2, Split
Tel.: 098/ 365 163
E - mail: vnevesca@inet.hr
Avatar
Ven
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 624
Pridružen/a: 21. 11. 2010. (15:18)
Lokacija: Split

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la VLADIDA » 12. 08. 2011. (10:55)

Nakon ove zadnje prepiske s venom držim da je potrebno rasčistiti ponešto, prije svega činjenice a potom i kako se tumače te činjenice. U tom smislu evo citata koji upućuju na njih:
1. Post Postao/la Ven » 27. 03. 2011. (21:20)
sarun,
zahvaljujem na savjetima , ali ja bi predložija da [url]za desetak dana kad doveden kalup[/url] iz skladišta
u radionu ti se zaletiš da zajedno vidimo o čemu se zapravo radi
2. Post Postao/la Ven » 02. 06. 2011. (21:12)
evo [url]došlo je vrime[/url] da se i ovaj kalup spremi da iz skladišta ove dane gre u radionu
3. Post Postao/la golum » 03. 06. 2011. (20:11)
Ima kakva [url]slika[/url] te barke?
4. Post Postao/la dok.master » 04. 08. 2011. (17:55)
Gdje možemo vidjeti [url]fotke[/url] te barke?
5. Post Postao/la Mali Dabar » 08. 08. 2011. (23:25)
kako viditi slike necega što ne postoji ?
6, Post Postao/la Ven » 11. 08. 2011. (20:00)
poštovani forumaši ,
bija je plan počet proizvodnju početkom sezone , ali zbog strašne potražnje odgodili smo je za 9 mj,
iskoristit čemo odgodu sezone za sitne dorade na kalupu tako da če brod biti još atraktivniji.
ako ko želi možemo mu poslat osnovne nacrte ili bi bilo bolje da ih stavim na forum
žao mi je što je došlo do odgode jer zbog obima posla a i nekih dodatnih okolnosti čak sam
ponekad i kasnio u isporukama, unaprijed zahvaljujem na razumjevanju.

a ti Dabre ne znam jeli tužnije ako si svjestan šta pišeš ili je tužnije ako nisi ,
a u mom kraju se ne ljute na takve jer držimo da su božja dica.
7. Post Postao/la Ven » 11. 08. 2011. (22:36)
tg-boy ,
nemojmo mišat jabuke i kruške . slažen se da je sve izloženo kritici i da ima svak pravo na svoje mišljenje
ali kad ti neko reče da pričaš o nečem šta ne postoji ili po domači ti reče da lažeš onda je normalno da moš i ti
komentirat do označene granice.
zato mislim da mišljenja dobra ili loša nisu razlog da se prelazi granica dobrog ukusa , ali isto mislim da onaj koji
odredi granicu kulture dijaloga treba bit svjestan da je to obostrano .
nadajuči se kulturnom i pametnom budučem raspravljanju pozdravlje mi budi.

Iz ovih citata vidljivo je da se problem fotografija rasteže nekoliko mjeseci i da se na upite nije dobio nikakav odgovor, a to dosta govori o venovom poštivanju tih forumaša.

Nadalje, nije potrebna niti velika pamet za zaključi da se ukupni kontekst ove teme trebao suziti samo na činjenicu da li postoje ili ne slike-fotografije odnosno na objavu istih ako postoje. Nikako se ne može taj uži kontekst proširivati na širi kontekst ove teme, tj. da li mali dabar tvrdi da uopće ne postoji cijeli projekt koji je ovdje tematiziran i sl.

Dakle, ako se problem sagledava u kontekstu objave fotografija mali dabar ne laže (kako navodi ven po domaću) već govori istinu odgovarajući na jasno i nedvosmisleno pitanje o slikama. Slike-fotografije uistinu ne postoje (nego se u jednom od zadnjih postova spominju skice i njihova moguća objava na forumu). Isto tako, spominju se i neznatne korekcije na kalupu što upućuje na zaklučak da je to još uvijek u fazi kada se ne može izlaziti u javnost sa konačnim rješenjem projekta (a time i konačnih fotografija). Sve u svemu, slika evidentno nema do daljnjega (iz opravdanih razloga, što je u ovom slučaju nebitno).
Sve ostalo, izvan ovako prezentiranih činjenica, je isključivo spekuliranje sa tumačenjem smisla posta malog dabra. Osobito venovo tumačenje da mali dabar laže.

Stoga, reakcija venova je potpuno neprimjerena, uvrijedljiva i zaslužuje i oštriju reakciju forumaša. Zato, forumašima koji su do sada reagirali na venov neprimjereni post svaka čast :thumbup:

Naravno da razumiijemo i uvažavamo venove razloge zašto kasni u njegovim projektima, zašto ima određenih propusta pri marketinškom nastupu isl. Ali, ako je već proteklo neprimjereno puno vremena za obavještavanje forumaša o stanju projekata koje je sam izložio na ovom forumu, onda je red i da potroši minutu vremena i obavijesti forumaše da će se kasniti, a ne da u pravilu postupa na nači da se javlja, usudio bih se reći, kada ima potrebu nekome replicirati (indikativno je da tada ima vremena za javiti se), pa u tim javljanjima uglavnom i navede razloge radi kojih se nije javljao na forumu ili nije ispunio poneko obećanje o dinamici napredovanja projekata.

Nije mi namjera biti odvjetnik malog dabra, već se pridružiti ostalim forumašima koji su osudili venov postupak prema malom dabru.
Ako krivo tumačim smisao i bit dabrovog posta, odnosno ako je ven točno zaključio što je dabar rekao, onda se ispričavam venu. U suprotnom od vena bih očekivao ispriku malom dabru.
Avatar
VLADIDA
Member
 
Postovi: 139
Pridružen/a: 11. 01. 2011. (10:20)
Lokacija: Kaštela
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: bez plovila

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la Pape » 12. 08. 2011. (12:52)

...koji hardcore grupnjak ebate... :lol:
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la Rafter » 14. 08. 2011. (00:06)

Pape je napisao/la:...koji hardcore grupnjak ebate... :lol:

A nigdje slika :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rafter
Senior Member
 
Postovi: 987
Pridružen/a: 08. 08. 2010. (19:52)
Lokacija: pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Naval19

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la tg-boy » 14. 08. 2011. (21:00)

Ven je napisao/la:tg-boy ,

nemojmo mišat jabuke i kruške . slažen se da je sve izloženo kritici i da ima svak pravo na svoje mišljenje

ali kad ti neko reče da pričaš o nečem šta ne postoji ili po domači ti reče da lažeš onda je normalno da moš i ti

komentirat do označene granice.

zato mislim da mišljenja dobra ili loša nisu razlog da se prelazi granica dobrog ukusa , ali isto mislim da onaj koji

odredi granicu kulture dijaloga treba bit svjestan da je to obostrano .

nadajuči se kulturnom i pametnom budučem raspravljanju pozdravlje mi budi.


VEN



ovi post je izgleda upučen meni ali vjerovatno je krivo pročitan i protumačen .... jer ja ga mogu ponoviti i zamoliti da se bolje pročita
..... nikad nisan besmisleno polemizira (odnosno čim bi vidija da je besmisleno odusta bi)
.... dalje da sam proizvođač barata bi činjenicama a tražija bi od ostalih koji komentiraju proizvod isto tako
.... nikoga nisam nepravedno prozva i optužija nego mi samo smeta šta forum postaje peškarija na kojoj se čuju svakakve stvari i komentari bez reda i načina i samo šta ne padne tuča između onoga koji je vidija kita u foši u trogiru i onoga koji nije
a to je brate -------------- z a m o r n o i teško štivo za moje kasne noćne sate....
...... stoga od mene #no more roger#
...barem za ove teme dajem si trajni BAN
Prije sam bio umišljen - sad sam savršen - bit će bolje
Avatar
tg-boy
Old Senior Member
 
Postovi: 1786
Pridružen/a: 07. 06. 2008. (22:00)
Lokacija: trogir
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: galeb, volvo md11c

Re: VEN - 501 - WIND

PostPostao/la Mali Dabar » 15. 08. 2011. (18:40)

Rafter je napisao/la:
Pape je napisao/la:...koji hardcore grupnjak ebate... :lol:

A nigdje slika :lol: :lol: :lol:


slika je u razvoju............. :lol: :lol:
Necete je skoro gledati !
Avatar
Mali Dabar
Old Senior Member
 
Postovi: 3963
Pridružen/a: 24. 02. 2009. (22:43)
Lokacija: kužina
Lokacija: kužina

PrethodnaSljedeća

Natrag na Proizvođači brodica i opreme

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.