"Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

Reklamiranje trgovina i servisa u vlasništvu forumaša...

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la škarik » 17. 05. 2013. (21:54)

svratija san danas, Sika 291 tuba, 61,50kn. Povoljno :thumbup: Nisan ponija letak pa nisan ni kemija s popustom.
Open je u pravu, dučan je ok, možda je samo malo "nezgrapno" tamo uzest šta ti triba i posli u drugu zgradu platit. Inače, ekipa je super, iako su ukrcavali kamion, jedan je odmah iša samnom, odveo me posli do kase i to sv zbog jedne Sike ;) Svaka čast :thumbup:
Avatar
škarik
Old Senior Member
 
Postovi: 1142
Pridružen/a: 06. 02. 2010. (21:57)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: TBB - trenutno/trajno bez broda

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la Pape » 17. 05. 2013. (22:24)

...puala brale šta se se kase uvatili...di je kasa, pa di je kasa...koji kua će ti kasa?!...ebale vas emezete, city centri i ostalo....očete još kesu od Termoinga metar i po za metar i po...pa onda da morete kad s kase izađete na kavicu tu odma isprid da vas se vidi s ton keson?!...

...karađa mlaji...nema ti druge stari moj...gotovo.... sad će bit o kasama 20 strana.... :eh:

...e a ček, ček...bija san danas u Schracka tamo, žurilo mi se pa svratija nisan...nego...jel ti čuvaš onu moju hempel majicu, pa puta 2...a?... :Other8:
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la škarik » 18. 05. 2013. (07:48)

je si se zalipija na baketinu Pape ;) Ma ne smeta meni kasa, Termo-Ing mi je blizu firme, ekipa koja radi tamo je super, cijene su ok. I Mille Dynamic je najjeftiniji (ono šta san usporedija) baš tu. Inače san najjači za šetat po trgovinskim centrima. To mi piše u predbračnon ugovoru :D 1x godišnje me može nagovorit žena za otić tamo. Ona tamo, ja u lučicu. I brak štima ;)
Ovo s kason san spomenija samo jer bi volija da imaju više prometa bez obzira šta je vanka ruke.
Nego, šta si činija u Schracka? Šuljaš se po mom susjedstvu. Drugi put zvrcni, ionako ti dugujen piće. A i Argola je tu za marendat ;)
Avatar
škarik
Old Senior Member
 
Postovi: 1142
Pridružen/a: 06. 02. 2010. (21:57)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: TBB - trenutno/trajno bez broda

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la Pape » 18. 05. 2013. (14:42)

...šuljan se ja tamo ohohohoooo vrimena....Schrack je jedan od mojih dobrih starih dobavljača i prije kad san radija za firmu, a i sad odkad ganjam posal sam i jedni su od par rijetkih koji su mi izašli u susret maximalno u ovim posranim vrimenima kad nije za ništa započinjat...

...a šta se tiće broja...pošalji jopet na pp, pa se javin sad ovu sedmicu...stiže neka mi roba iz Beča, pa ću morat dole skupit.... :wave:
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la škarik » 18. 05. 2013. (19:54)

<važi. S Bobanon surađujen bar 10 godina. Super ekipa.
Avatar
škarik
Old Senior Member
 
Postovi: 1142
Pridružen/a: 06. 02. 2010. (21:57)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: TBB - trenutno/trajno bez broda

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la Pape » 18. 05. 2013. (21:05)

...Bobi i je splitski Schrack...a Vedrana mi je žaj šta su otpustili ka pasu...drugi čovik iza Bobija...i super čovik za riješavanje problematike kad naručuješ opremu, šta im je masu igralo, a pogotovo meni ko kupcu...samo rečeš...Vedro triba mi nešto stat u ormar 600x800x250, mista više neman...sabij kako god znaš...i lik bi sutra izbacija riješenje...čak bi dobija u ACAD-u kako složit opremu i šta od opreme koristit...od njega san dosta naučija, i evo i sad znamo sist na kavicu kad mi triba nešto veliko riješit, tako da ja nisan izgubija puno, ali mislin da ostali jesu....

...ostali svaka čast, super su ljudi...ali samo su trgovci...
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la Bkaradza » 19. 05. 2013. (22:21)

Cijene su stvarno povolje u to sam se i sam uvjerio jer došlo mi je zadnjih dana par ljudi koji za faturetu pituraju tuđe brodove i kad su vidili cijene ostali su šokirani. Svi su do sada kupovali po puno skupljim cijenama.

Instalacija za PC kasu je provedena do boja i lakova, a hoću li je odlučit staviti ili ne nisam siguran još uvik. Mislim da nikome nije problem napravit tih 50ak metara do druga kase :) Sada je na dučan boja i lakova naljepljena slika tako da se vidi bez problema i sa drugog kraja skladišta:)

Sutra dolazi Ma-fra brodska kozmetika koja bi trebala biti puuuuuno jeftinija od star brighta, a po papirima slične kvalitete pa kome triba tako nešto neka skokne kod nas i pogleda što imamo u ponudi.
Termo-ing d.o.o.
Put Stinica b.b.
21000 Split
Tel: 021/317-270 fax: 021/317-273
mob: 098/361-281
mail: prodaja@termo-ing.hr
Avatar
Bkaradza
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 54
Pridružen/a: 06. 05. 2011. (12:39)
Lokacija: Split, Hrvatska
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: niti jedan u planu Leidi 600

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la Bkaradza » 20. 05. 2013. (06:30)

Pape je napisao/la:...puala brale šta se se kase uvatili...di je kasa, pa di je kasa...koji kua će ti kasa?!...ebale vas emezete, city centri i ostalo....očete još kesu od Termoinga metar i po za metar i po...pa onda da morete kad s kase izađete na kavicu tu odma isprid da vas se vidi s ton keson?!...

...karađa mlaji...nema ti druge stari moj...gotovo.... sad će bit o kasama 20 strana.... :eh:

...e a ček, ček...bija san danas u Schracka tamo, žurilo mi se pa svratija nisan...nego...jel ti čuvaš onu moju hempel majicu, pa puta 2...a?... :Other8:


Čuvan tvoju HEMPEL majicu ne brini se. Iman još par komada (točnije 4 viška) majica + kapa pa ako netko želi jedan komplet neka mi se javi u temi i dođe u Termo-inga po njih.
Termo-ing d.o.o.
Put Stinica b.b.
21000 Split
Tel: 021/317-270 fax: 021/317-273
mob: 098/361-281
mail: prodaja@termo-ing.hr
Avatar
Bkaradza
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 54
Pridružen/a: 06. 05. 2011. (12:39)
Lokacija: Split, Hrvatska
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: niti jedan u planu Leidi 600

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la lopi » 20. 05. 2013. (17:41)

Bkaradza je napisao/la:
Pape je napisao/la:...puala brale šta se se kase uvatili...di je kasa, pa di je kasa...koji kua će ti kasa?!...ebale vas emezete, city centri i ostalo....očete još kesu od Termoinga metar i po za metar i po...pa onda da morete kad s kase izađete na kavicu tu odma isprid da vas se vidi s ton keson?!...

...karađa mlaji...nema ti druge stari moj...gotovo.... sad će bit o kasama 20 strana.... :eh:

...e a ček, ček...bija san danas u Schracka tamo, žurilo mi se pa svratija nisan...nego...jel ti čuvaš onu moju hempel majicu, pa puta 2...a?... :Other8:


Čuvan tvoju HEMPEL majicu ne brini se. Iman još par komada (točnije 4 viška) majica + kapa pa ako netko želi jedan komplet neka mi se javi u temi i dođe u Termo-inga po njih.


Eto mene u sridu :D
:wave:
Avatar
lopi
Member
 
Postovi: 357
Pridružen/a: 30. 03. 2011. (22:36)
Lokacija: Marina
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Elan 20 cc

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la COGI » 21. 05. 2013. (10:54)

Pape,požuri se nestaće.Ja san dobija majicu i 2 kape,jebiga kad mi je mala glavica,pa ću morat ušit od 2.... :lol: :lol:

:thumbup: :wave:
Mijenjam korišteni eurodiesel
Tko uči,taj i nauči,kad tad
Iskustvo se ne uči,ono se stiče
Čovik se uči cili život,a umre ka neznalica
Avatar
COGI
Old Senior Member
 
Postovi: 1429
Pridružen/a: 11. 02. 2012. (13:40)
Lokacija: Split - Strožanac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Primorka,V.P. 12.5 KW

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la škarik » 21. 05. 2013. (18:02)

Ja san sutra opet tamo jer mi treba još Sike. A ne radi majice ;) Šaljen sve poznate kod Karađe po intonak jer je stvarno jeftiniji nego na druga mista. Cijene neću spominjat (važ i kanta) neka se kupci sami uvjere.
Avatar
škarik
Old Senior Member
 
Postovi: 1142
Pridružen/a: 06. 02. 2010. (21:57)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: TBB - trenutno/trajno bez broda

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la Bkaradza » 22. 05. 2013. (11:41)

škarik je napisao/la:Ja san sutra opet tamo jer mi treba još Sike. A ne radi majice ;) Šaljen sve poznate kod Karađe po intonak jer je stvarno jeftiniji nego na druga mista. Cijene neću spominjat (važ i kanta) neka se kupci sami uvjere.


Traži Damira ako mene nema. Kod njega je komplet majica + kapa.
Termo-ing d.o.o.
Put Stinica b.b.
21000 Split
Tel: 021/317-270 fax: 021/317-273
mob: 098/361-281
mail: prodaja@termo-ing.hr
Avatar
Bkaradza
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 54
Pridružen/a: 06. 05. 2011. (12:39)
Lokacija: Split, Hrvatska
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: niti jedan u planu Leidi 600

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la Bkaradza » 22. 05. 2013. (12:25)

Stigla MA-FRA brodska kozmetika pa ako ste u điru dođite i pogledajte :)
Termo-ing d.o.o.
Put Stinica b.b.
21000 Split
Tel: 021/317-270 fax: 021/317-273
mob: 098/361-281
mail: prodaja@termo-ing.hr
Avatar
Bkaradza
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 54
Pridružen/a: 06. 05. 2011. (12:39)
Lokacija: Split, Hrvatska
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: niti jedan u planu Leidi 600

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la Pape » 22. 05. 2013. (17:39)

...jutros u 8 i kvarat još nije bila stigla... :Other26:

...i stvarno... ebala te kasa... jel ti znaš koji je problem proć onih 15, 68 metri...?!!...a onda kad dođeš do te kase... me još oni neki viri iz one buže ko u bunkeru di viri MG 49....saki put pustin po nogavici od straja... :lol:
Avatar
Pape
Old Senior Member
 
Postovi: 7863
Pridružen/a: 28. 01. 2010. (08:17)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Jeanneau Islander 750, Perkins 4236

Re: "Termo-ing" trgovina boja i lakova - Split

PostPostao/la Bkaradza » 22. 05. 2013. (22:48)

Pape je napisao/la:...jutros u 8 i kvarat još nije bila stigla... :Other26:

...i stvarno... ebala te kasa... jel ti znaš koji je problem proć onih 15, 68 metri...?!!...a onda kad dođeš do te kase... me još oni neki viri iz one buže ko u bunkeru di viri MG 49....saki put pustin po nogavici od straja... :lol:


Ma pametnjakovići poslali na krivu adresu :) Sričom zva me vozač i pita zašto u Jadranskoj nema nikoga kod garaže :) :)
Termo-ing d.o.o.
Put Stinica b.b.
21000 Split
Tel: 021/317-270 fax: 021/317-273
mob: 098/361-281
mail: prodaja@termo-ing.hr
Avatar
Bkaradza
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 54
Pridružen/a: 06. 05. 2011. (12:39)
Lokacija: Split, Hrvatska
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: niti jedan u planu Leidi 600

PrethodnaSljedeća

Natrag na Prodaja i usluge - reklamiranje djelatnosti

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron