"Pixma centar" Trogir - IT trgovina

Reklamiranje trgovina i servisa u vlasništvu forumaša...

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la Marinac_1 » 14. 04. 2014. (12:15)

Pozdrav Bilo,

evo niže jedan link gdje možeš pogledati, svaki model koji ima opciju za jastuk ima i deklariranu mogučnost sjedenja bez uvijanja koji se gore spominje, dakle ako ti je za sjedenje obavezno neki od modela koji ima opciju jastuka, ostale ne bi preporučio, može se sjediti ali uvijanje je neizbježno.

http://www.osculati.com/hr/cat/Scheda.aspx?id=22079

LP
Pixma centar
Andrije Hebranga 10, 21220 Trogir
Tel:/Fax: 021/884-166
e-mail: info@pixma-centar.com

>apartmani<
>Plovilo SeaLife 535<
Avatar
Marinac_1
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 22. 06. 2009. (08:24)
Lokacija: Trogir-Marina
Tip plovila: Bez plovila

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la ivan3 » 14. 04. 2014. (12:52)

U redu je šta se ti reklamiraš, ali ovo je u prvon redu forum, a zna se čemu forumi služe.

Igloo deklariran za sidenje se neugodno uvija. Točka.

Ja ne znan jel taj kušin ima neka specijalna svojstva pa se prestane uvijat, ali bez kušina se uvija.
Otra, dotra, utra, natra, potra, ustra, zatra, istra, satra, pritra, navrn'jo.
Avatar
ivan3
Korisnik baniran
 
Postovi: 2706
Pridružen/a: 29. 01. 2010. (19:55)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Majama

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la Marinac_1 » 14. 04. 2014. (21:36)

Ivan3,

samo pokušavam biti realan neovisno o reklamiranju ili ne. Mislim da IGLOO ne treba posebno reklamirati. Neznam koji model imate ali evo model M72 kojeg osobno koristim bez problema podnosi mene i sina (sve zajedno cca 130Kg) bez ikakve naznake uvijanja, bez kušina. Naravno ni original kušini nemaju neku dodatnu zaštitu "protiv" uvijanja. No očito ovisi o modelu i rasporedu kila ali zato postoji trgovina, dođite, provajte, sednite i procjenite, ja častim kavom i kolačem iz pekare do nas.
Pixma centar
Andrije Hebranga 10, 21220 Trogir
Tel:/Fax: 021/884-166
e-mail: info@pixma-centar.com

>apartmani<
>Plovilo SeaLife 535<
Avatar
Marinac_1
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 22. 06. 2009. (08:24)
Lokacija: Trogir-Marina
Tip plovila: Bez plovila

Gloryfy NOVI modeli

PostPostao/la Marinac_1 » 14. 04. 2014. (21:42)

Stigli novi modeli za 2014-tu Gloryfy nesalomljivih naočala...

Gloryfy nesalomljiva sunčane naočale su novi austrijski brend koji je patentiran u svijetu. Naime, radi se o nesalomljivim lećama i okviru naočala na čiju se nesalomljivost dobiva doživotna garancija proizvođača. Svaki pojedini model kao npr. model G3 black natupa i u drugim raznim bojama osim crne, kao što su crvene, bijele, plave etc. Moguće je naručiti i nesalomljive leće po Vašem modelu naočala koje imate, ali i s dioptrijom koju izrađuje tvrtka Shamir iz Insbrucka u Austriji. Moguće je isto naručiti po Vašem modelu kojeg imate, leće ali u drugim bojama, kao što su boja masline, naranče, boja za maglu i maglovite vremenske prilike....etc.

Uistinu vrhunski proizvod iz Austriju na kojeg dobivate doživotnu garanciju na nesalomljivost!
Leća imaju 100 % zaštitu od UVA i UVB zračenja, leća imaju blokadu od 400nm
Leća izrađuje optika Shamir iz Austrije ( npr. ista leća se ugrađuju u svjetski poznate brendove)
Leća se mogu naručiti i u polariziranoj verziji što imamo na skladištu
Leća se po liječničkom receptu mogu naručiti i s dioptrijom koju Vi imate
Leća imaju isto doživotnu garanciju na nesalomljivost istih

Uistinu vrhunski proizvod u više modela, dok svaki pojedini model nudi više različitih boja i varijanti!

slika
Pixma centar
Andrije Hebranga 10, 21220 Trogir
Tel:/Fax: 021/884-166
e-mail: info@pixma-centar.com

>apartmani<
>Plovilo SeaLife 535<
Avatar
Marinac_1
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 22. 06. 2009. (08:24)
Lokacija: Trogir-Marina
Tip plovila: Bez plovila

Sretan Uskrs

PostPostao/la Marinac_1 » 19. 04. 2014. (20:58)

slika
Pixma centar
Andrije Hebranga 10, 21220 Trogir
Tel:/Fax: 021/884-166
e-mail: info@pixma-centar.com

>apartmani<
>Plovilo SeaLife 535<
Avatar
Marinac_1
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 22. 06. 2009. (08:24)
Lokacija: Trogir-Marina
Tip plovila: Bez plovila

CYALUME SNAPLIGHT - novo u ponudi

PostPostao/la Marinac_1 » 09. 05. 2014. (00:26)

CYALUME SNAPLIGHT - morate imati!!!

slika

CYALUME SNAPLIGHT (USA) SVIJETLEĆI ŠTAPOVI renomiranog američkog proizvođača Cyalume Light Tehnology koji jedan dio asortimana štapova proizvodi i za NATO vojsku što govori o njihovoj kvaliteti.
Imaju vrlo široku primjenu i mogu se koristiti općenito u svim situacijama gdje su izvori svjetlosti oskudni, tj. za signalizaciju, osvjetljenje ali i za zabavu.
Pogodni su za spašavanje na moru i kopnu (SOS), ribolov, ronjenje, veslanje, kampiranje, planinarenje, biciklizam, pomorski i cestovni promet, evakuaciju, označavanje mjesta nezgode, mjesta pristajanja ili slijetanja, za speleologiju,.... ali i za zabavu za sportska natjecanja, koncerte, festivale i slično.
Ekološki su, nisu otrovni, ne sadrže ftalate, svijetle bez napajanja, razvijanja topline ili iskrenja, rade i u najtežim uvjetima neovisno o vjetru i vodi.
Kao dodatna oprema korisni su u svakome vozilu i na svakome plovilu, za snalaženje u kampu i slično.
Izuzetna vidljivost u svim vremenskim prilikama može se povećati rotiranjem štapa na konopu čime se povećava radijus markacije, a samim time i mogućnost da osobu netko opazi (npr. za turiste u nevolji koje GSS-ovci ili obalna straža redovito traže tijekom turističke sezone).

Štapići su jednokratni i dolaze u bijeloj, plavoj, crvenoj, narančastoj, žutoj i zelenoj boji, a aktiviraju se jednostavnim "savijanjem" štapa.
Prednost Cyalume svijetlećih štapova su:
- vrhunska kvaliteta koja podrazumijeva visoku uočljivost,
- zajamčena izdržljivost od 8h (za bijelu i plavu boju) te čak 12h za ostale boje,
- ekološka prihvatljivost (sadržaj tekućine unutar štapića nije toksičan za ljude i prirodu)
- sigurni su za korištenje i za djecu
- vodonepropusni su i netoksični
- rade bez baterija, bez iskrenja, bez plamena, a štapovi se ne zagrijavaju prilikom uporabe.
Pixma centar
Andrije Hebranga 10, 21220 Trogir
Tel:/Fax: 021/884-166
e-mail: info@pixma-centar.com

>apartmani<
>Plovilo SeaLife 535<
Avatar
Marinac_1
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 22. 06. 2009. (08:24)
Lokacija: Trogir-Marina
Tip plovila: Bez plovila

Samlex distribucija

PostPostao/la Marinac_1 » 21. 05. 2014. (21:20)

Našu ponudu obogatili smo novom distribucijom prestižnog Nizozemskog dobavljača kako bismo našim klijentima dali još veću mogućnost odabira kada je u pitanju rješavanje energetike na plovilu.

slika

Kompletan asortiman pogledajte na stranici proizvođača na nižem linku:
http://www.samlex.com/site/index.cfm
Pixma centar
Andrije Hebranga 10, 21220 Trogir
Tel:/Fax: 021/884-166
e-mail: info@pixma-centar.com

>apartmani<
>Plovilo SeaLife 535<
Avatar
Marinac_1
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 22. 06. 2009. (08:24)
Lokacija: Trogir-Marina
Tip plovila: Bez plovila

Samlex vikend akcija

PostPostao/la Marinac_1 » 30. 05. 2014. (21:35)

...ovaj vikend na kompletan SAMLEX program nudimo dodatni popust od 10% na iskazane gotovinske cjene...

Izdvajamo baterijski nadzornik BW-03, uređaj koji morate imati za sigurnu plovidbu - ovog vikenda po cjeni od samo 499,00Kn.

slika
Pixma centar
Andrije Hebranga 10, 21220 Trogir
Tel:/Fax: 021/884-166
e-mail: info@pixma-centar.com

>apartmani<
>Plovilo SeaLife 535<
Avatar
Marinac_1
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 22. 06. 2009. (08:24)
Lokacija: Trogir-Marina
Tip plovila: Bez plovila

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la slot » 09. 06. 2014. (10:11)

pošto bimini tende za ven 501 k za nas forumaše :angel: ....zanimaju me one sa tri luka dužine 200cm...na nekim oglasima su u cijenu uračunati krmeni držaći a negdi ne.....i koje su preporučene širine tende,meni je bitno da je gornji dio dovoljno širok,min 170cm
voda je gradu podarila ime
Avatar
slot
Old Senior Member
 
Postovi: 4385
Pridružen/a: 14. 10. 2010. (20:08)
Lokacija: šibensko kninska županija -VODICE
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Naval 19 Yamaha 40/60

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la Marinac_1 » 09. 06. 2014. (22:00)

slot je napisao/la:pošto bimini tende za ven 501 k za nas forumaše :angel: ....zanimaju me one sa tri luka dužine 200cm...na nekim oglasima su u cijenu uračunati krmeni držaći a negdi ne.....i koje su preporučene širine tende,meni je bitno da je gornji dio dovoljno širok,min 170cm


Slot, imas PP.
Pixma centar
Andrije Hebranga 10, 21220 Trogir
Tel:/Fax: 021/884-166
e-mail: info@pixma-centar.com

>apartmani<
>Plovilo SeaLife 535<
Avatar
Marinac_1
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 22. 06. 2009. (08:24)
Lokacija: Trogir-Marina
Tip plovila: Bez plovila

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la golum » 10. 06. 2014. (10:38)

Možeš i meni poslat pp :)
Avatar
golum
Old Senior Member
 
Postovi: 1987
Pridružen/a: 20. 04. 2009. (19:51)
Lokacija: Zagreb - Novigradsko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ven fly cabin

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la Robi-ST » 11. 06. 2014. (09:06)

upravo mi je jucer stigla tenda koju sam narucio u Marinca, izgleda vrlo kvalitetno. jos sam imao nekakve posebne ideje u vezi tende, a Marinac je sve to organizirao bez problema. :thumbup:

preporucio bi vam duzinu od 240 cm i sirinu od 180 cm, po gabaritima je moja Arba 500 slicna vasim Venovima, a tenda od 200 cm jednostavno ne stiti dovoljno. razmisljao sam i o duzini od 270 ali ona ima 4 luka i veliku tezinu pa sam odustao i uzeo 240 cm sa 3 luka, iako hlada nikad dovoljno.
sometimes you win, sometimes you learn
Avatar
Robi-ST
Old Senior Member
 
Postovi: 1273
Pridružen/a: 16. 08. 2012. (15:22)
Lokacija: ST
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Leisure 17, Bura 2.5R

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la Marinac_1 » 11. 06. 2014. (15:01)

Robi-ST je napisao/la:upravo mi je jucer stigla tenda koju sam narucio u Marinca, izgleda vrlo kvalitetno. jos sam imao nekakve posebne ideje u vezi tende, a Marinac je sve to organizirao bez problema. :thumbup:

preporucio bi vam duzinu od 240 cm i sirinu od 180 cm, po gabaritima je moja Arba 500 slicna vasim Venovima, a tenda od 200 cm jednostavno ne stiti dovoljno. razmisljao sam i o duzini od 270 ali ona ima 4 luka i veliku tezinu pa sam odustao i uzeo 240 cm sa 3 luka, iako hlada nikad dovoljno.



...evo uhvatio sam 5minuta predaha i normalno gdje nego na forum...Robi drago mi je da si stigao sretno kući iako se nisi javia...mislio sam jutros organizirati potjeru za čudnim objektima na cesti...aj molim te stavi ovdje sliku kako je dostava tekla...

...svi ostali koji čekate PP večeras stižu odgovori, sad idemo dalje, daleko je 20H...

Informacije da su u trgovinu stigle MINN KOTA el motoriči, kao i prvi takav isključivo za more sa cinkovima....informacije uskoro.

LP
Pixma centar
Andrije Hebranga 10, 21220 Trogir
Tel:/Fax: 021/884-166
e-mail: info@pixma-centar.com

>apartmani<
>Plovilo SeaLife 535<
Avatar
Marinac_1
Djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 490
Pridružen/a: 22. 06. 2009. (08:24)
Lokacija: Trogir-Marina
Tip plovila: Bez plovila

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la Robi-ST » 12. 06. 2014. (09:23)

Marinac_1 je napisao/la:...evo uhvatio sam 5minuta predaha i normalno gdje nego na forum...Robi drago mi je da si stigao sretno kući iako se nisi javia...mislio sam jutros organizirati potjeru za čudnim objektima na cesti...aj molim te stavi ovdje sliku kako je dostava tekla...


hehe, nisan stiga napravit sliku, žuria san doma da me ne zaustavi milicija :mrgreen: svejedno iako je čudno izgledalo, ono je bia odlican sistem za prevest onoliku bimini tendu bez krovnog nosaca :thumbup: nista nije klapalo ili se odvezalo, a vozia san oko 80 na sat do doma.
sometimes you win, sometimes you learn
Avatar
Robi-ST
Old Senior Member
 
Postovi: 1273
Pridružen/a: 16. 08. 2012. (15:22)
Lokacija: ST
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Leisure 17, Bura 2.5R

Re: "Pixma centar" Trogir - IT trgovina

PostPostao/la pikabu » 12. 06. 2014. (12:42)

kao i prvi takav isključivo za more sa cinkovima


Koji je to točno model?
Avatar
pikabu
Member
 
Postovi: 339
Pridružen/a: 30. 08. 2012. (08:29)
Lokacija: Zagreb
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Dalmatinka + Tohatsu 30KS

PrethodnaSljedeća

Natrag na Prodaja i usluge - reklamiranje djelatnosti

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.