Rogi ribaru - Ičići

Reklamiranje trgovina i servisa u vlasništvu forumaša...

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Rogi ribaru - Ičići

PostPostao/la mihmirko » 15. 05. 2014. (17:39)

Pozdrav. Vidim da se reklamira ova trgovina, a kako mi je relativno blizu interesira me dali je otvorena i dali je neko bio?
- Ajde sve priznaj! Đura će da ti oprosti što te je tukao...
Avatar
mihmirko
Senior Member
 
Postovi: 795
Pridružen/a: 19. 07. 2012. (11:13)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Quicksilver Pilothouse 640; Vega

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la riberer » 15. 05. 2014. (18:24)

Koliko znam, a znam radi bannera, trgovina bi se trebala otvoriti srijedu, ne želim brzati, bolje da pričekamo "odgovornog" koji će nam reći malo više :D

U međuvremenu dajem par fotki trgovine u uređenju

slika
slika
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7117
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la mihmirko » 15. 05. 2014. (18:29)

Dobro izgleda . Ribi, dali znad koje brendove ce imati ?
- Ajde sve priznaj! Đura će da ti oprosti što te je tukao...
Avatar
mihmirko
Senior Member
 
Postovi: 795
Pridružen/a: 19. 07. 2012. (11:13)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Quicksilver Pilothouse 640; Vega

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la riberer » 15. 05. 2014. (18:48)

Ah, valjda znaš, sve koji valjaju :lol:

Ne znam zaista ništa više od vas, dobio sam samo ove dvije slike u fazi uređenja, no koliko vidim na drugoj slici, XZoga-e neće faliti, dakle karamba će biti zadovoljan, a to je već nešto ;)

P.S.
Ja XZogu ne bi stavio na ulaz ... odnosno izlaz ... :mrgreen:
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7117
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la mihmirko » 15. 05. 2014. (19:17)

Ajde fino. Drago mi je da se konacno negdje u blizini otvara kvalitetna trgovina. Ki zna forsi sretnem i Karambu u butigi. Sigurno cu je posjetit
- Ajde sve priznaj! Đura će da ti oprosti što te je tukao...
Avatar
mihmirko
Senior Member
 
Postovi: 795
Pridružen/a: 19. 07. 2012. (11:13)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Quicksilver Pilothouse 640; Vega

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la Kapo » 15. 05. 2014. (19:43)

Lijepo za čuti, a vjerujem,bit će još ljepše za obaći.... :thumbup:
Any fool can criticize,condemn and complain....and most do...(by Dale Carnegie)
Born to ride....forced to work

Nemojte se prepirati sa glupim ljudima....prvo vas spuste na svoju razinu a onda pobijede na iskustvo.
Avatar
Kapo
Old Senior Member
 
Postovi: 3545
Pridružen/a: 02. 11. 2010. (08:24)
Lokacija: Rijeka/ Opatija / Vinjerac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Adria 1002 (Yanmar, 2 x 100 KS)

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la fishbone » 15. 05. 2014. (21:35)

Vec sam rezervirao xzogu 5715 ali je ne mogu uzeti prije otvorenja. Pazite kako je dirate vi koje cete biti na otvorenju :mrgreen:
Avatar
fishbone
Old Senior Member
 
Postovi: 1311
Pridružen/a: 09. 10. 2011. (14:39)
Lokacija: Rijeka-Baška
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Piculjan 720ng, Yanmar 240

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la skandalozo » 15. 05. 2014. (22:09)

POzdrav ekipi. Ajde da rečem par riječi ne bombardirate Ribarera i da ne odgovaram na PP jednom po jednom. Punimo butigu i kako to radimo po prvi put (osnovna djelatnost je nautički servis) ide vjerojatno sporo iako radimo od zore pa do - do sada (22:30). Koncept butige; sve za ribolov i ništa van ribolova. Prostor je premali da bi utrpali nekakvu robu i slične usputne stvari. Klasa robe? Vodio sam računa da pokrijem i potrebne domicilnog stanovništva (dakle klasično udičarenje, parangali, lignjolov...) i onih koji su spremni u potragu za kvalitetom koja se ne može naći u svakoj bitigi (X-zoga, Maxel, Normic...) vodeći pri tome računa i o različitim platežnim mogućnostima. Najlakše ću to objasnit na malo težim tehnikama; Za big game se može naći komplet štap rola od početničkog nivoa (za one koji će probati jednom pa ako im se svidi...), preko srednje klase opreme (recimo Lemaxovi štapovi, Omoto multići) pa do klase koju koriste oni koji love redovito i očekuju kvalitetu (Tiagre - Normici). Isto tako je i sa štapovima za jigging koje su konačno ljudi počeli koristiti za panulu što sam pokušavao svojevremeno ljudima objasniti da je praktično. Dakle isto tri klase štapova, od cca 500- 800- pa 1500 i više kuna (osim spomenutih X-zoga koje bi trebale imati najkonkurentniju cijenu i sve su na stanju tu je i mali broj Maxelovih štapova koji su me oduševili, strašne palice).
Od rola okosnicu čini Shimano, od najpristupačnijih rola (Hyperi od cca 150-tak kuna pa do najskupljih - naravno Steli).
U početku sam bilo uvjeren kako ću lako popuniti većinu potrebnih alata da bi bio sve manje uvjeren u to kako vrijeme ide dalje. Jedno je biti kupac a drugo trgovac. Naime, cijeli je niz artikala koje osobno ne koristim pa sam u zabludi kako nisu potrebni da bi me ljudi koji nalete uvjerili u suprotno. Tako sam u startu čvrsto odlučio ne unositi u dućan onu kvalitetu opreme koju ja zovem štanderskom (kompleti štapova i rola za minimalnu cijenu, jeftine maskice...) da bi me ljudi uvjeravali i uvjerili da kupuju djeci kako im na barci ne bi uništavali njihovu opremu. I stvarno ima smisla.
Nisam spomenuo, imat ćemo i ronilačku opremu, ali mi se isporuka prolongira iz dana u dan pa u ovome trenu nemam skoro ništa iako se to može promjeniti svakoga dana i bilo bi mi drago da dobijem prije otvaranja kako bi konceptualno posložio cijelu butigu.
Za domaće ljude informacije u dućanu radi žena koja je vodila dućan u centru Viškovo (Darija), a kako je dućan istovremeno i ured za servis i sam sam ovdje po cijele dane u sezoni (nadam se da ću jesen i zimu kao i do sada moći češće pobjeći na more).
Taman mi je na vrh jezika bilo reć "ali ni to nije sve"... Imat ćemo crve, i ako sustav profunkcionira kako planiram, trebalo bi ih biti stalno jer smo razvili poseban sustav za njihovo održavanja pa će se moći napraviti poprilična zaliha pred vikende kada je potražnja najveća.
Od dobronamjernih članova foruma koji dođu u dućan očekujem sugestije - otvorili smo bilježnicu i pišemo sve što nam sugerirate, što god zaključim da nije pre pretenciozno naručujemo i stavljamo na zalihu. U početku će manjak artikala bit sigurno prisutniji, cilj je to čim prije promijeniti. Za tehnike koje osobno češće prakticiram pobrinuo sam da bude svih onih artika po koje se do sada moralo poprilično putovati. Pa tako naprimjer za big game imate sve što treba (puškice, spirale, đogulini, predvezi, udice, povrazi, stand ap pojesevi...). Isto tako za jigging (solid i split ringovi, kliješta za ringove, torbe jigovi, kabure, inchikui...).
Što se tiče popinga, kako se ova tehnika tek pojavila i pokazala odlično lovnom napravio sam odličnu zalihu . Pokupio sam sve poperske X-zoge i par štapova niže klase (i od obje klase je dobar dio već rezerviran), poperi od malih za palamide pa do onih za tešku artiljeriju, bilo da je riječ o plivajućim ili tonućim.
Za ligne sam složio solidnu bazu ali dopuna slijedi na jesen kada se miču alat iza neke ljetne tehnike pa se otvara prostor u butigi.
Eto, nadam se da sam rekao većinu stvari koje bi sada mogle biti interesantne. Otvaranje je ako se nešto ne izjalovi u srijedu 21.
Do dućana se može doći autom i za kupce je parking besplatan. Isto tako se može do marine barkom i vezati se privremeno na vanjsku stranu operativnog gata što je od dućana cca 50 metara prema recepciji (dućan je do restorana 5 metara od mora).
Rogi ribarima!
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la gof1 » 16. 05. 2014. (00:36)

riberer je napisao/la:Ah, valjda znaš, sve koji valjaju :lol:

Ne znam zaista ništa više od vas, dobio sam samo ove dvije slike u fazi uređenja, no koliko vidim na drugoj slici, XZoga-e neće faliti, dakle karamba će biti zadovoljan, a to je već nešto ;)

P.S.
Ja XZogu ne bi stavio na ulaz ... odnosno izlaz ... :mrgreen:

Sigurno je u paketu sa tankerskom kadenom i sidrom :mrgreen:
Avatar
gof1
Senior Member
 
Postovi: 999
Pridružen/a: 17. 10. 2008. (14:18)
Lokacija: Gradac,Mostar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: trenutno bez plovila ;-)

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la karamba » 16. 05. 2014. (13:17)

evo tek sad vidim ovu temu ! :thumbup:
,,
već sam gore u temi xzoga napisao da se veselim kvalitetnom dučanu u svojoj blizini , nema gore stvari ako nešto očeš pa moraš u zg it i tako i onda se kupi i preko telefona - neta a tu se sigurno svako opeko (po pitanju štapova barem) tako da jedva čekam da kroz prste prođe i koji bolji štap i da se na licu mjesta može vidit !
tako da tebi felkeru držim palac gore i nadam se da če posao krenuti radi tebe ali i svih nas tu na sjeveru :thumbup:
,,
a što se tiče "štanderske robe" , mislim da bi trebao imati i toga vidim dosta ljeti ljudi kupe komplet onaj najjeftiniji štap ,djete malo se igra baci u smeče i gost zadovoljan i ovce na broju , sječam se prije nego sam propao imao sam par poslova i tu je pravilo bilo da pravila nema , oni artikli za koje bi ruku u vatru stavio da neče iči su išli u tonama a za one koje si siguran da če iči neidu i tako treba probat sve !
vidimo se onda za par dana ako nebudemo na moru , zovu ljepo vrijeme !?
če bit na otvorenju kakvih popusta i kakve kvalitetne klope cuge ? :crazy: ;)
U.T.R. SMOKVA
----rent a boat----
Avatar
karamba
Old Senior Member
 
Postovi: 3313
Pridružen/a: 07. 06. 2008. (11:09)
Lokacija: krk
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: 2bakan5 yam 40,60 ,galeon475yam70,sessa100

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la porer » 16. 05. 2014. (15:03)

karamba je napisao/la:če bit na otvorenju ... kakve kvalitetne klope cuge ? :crazy: ;)


Mene sam ovo interesira ;)

Šalim se, kolega Felker želim puno uspjeha!!! Navratit ću prvom prilikom.
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la vladorad » 16. 05. 2014. (15:10)

hoće li biti web shop?
samo moru virujem
slika
Avatar
vladorad
Old Senior Member
 
Postovi: 1431
Pridružen/a: 20. 05. 2009. (21:18)
Lokacija: HRVATSKO PRIMORJE- Crikvenica
Lokacija: Crikvenica,Selce,Dramalj,Jadranovo
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: maestral 35h+ johnson 35, pg550 kvarnerplasti

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la hagy » 16. 05. 2014. (21:58)

Način plačanja ?
Samo solarno :mrgreen: ili ?
Avatar
hagy
Senior Member
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 05. 03. 2011. (18:34)
Lokacija: Pazin
Tip plovila: Boston Whaler Super Sport 15 - Mercury 40

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la skandalozo » 17. 05. 2014. (07:47)

hagy je napisao/la:Način plačanja ?
Samo solarno :mrgreen: ili ?


Pa ne znam je li više uopće moguće u trgovini funkcionirati bez kartičnog poslovanja? Osobno sam privatno sklon "solaru", ali mislim da bi bilo nemoguće normalno poslovati bez plastike. nego Hagy, bilo bi mi od velike pomoći da uloviš malo vremena i pogledaš što od spinerskih štapova imam u ponudi. Kako se tu kod nas dosta spina složio sam solidnu paletu, pa bi bilo dobr oda netko tko je u spinu jak to ocjeni.
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la Denis1 » 17. 05. 2014. (08:03)

skandalozo je napisao/la:
hagy je napisao/la:Način plačanja ?
Samo solarno :mrgreen: ili ?


Pa ne znam je li više uopće moguće u trgovini funkcionirati bez kartičnog poslovanja? Osobno sam privatno sklon "solaru", ali mislim da bi bilo nemoguće normalno poslovati bez plastike. nego Hagy, bilo bi mi od velike pomoći da uloviš malo vremena i pogledaš što od spinerskih štapova imam u ponudi. Kako se tu kod nas dosta spina složio sam solidnu paletu, pa bi bilo dobr oda netko tko je u spinu jak to ocjeni.

Ubaci i nesto spina za tune.Sad je to hit.Ovih dana cu se zaletiti da vidim sto se nudi,svakako vjerujem u uspijeh trgovine.Pozz
Avatar
Denis1
Member
 
Postovi: 450
Pridružen/a: 23. 01. 2010. (21:04)
Lokacija: Krk

Sljedeća

Natrag na Prodaja i usluge - reklamiranje djelatnosti

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.