Rogi ribaru - Ičići

Reklamiranje trgovina i servisa u vlasništvu forumaša...

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la skandalozo » 09. 03. 2015. (17:39)

Od ovog tjedna uz dosadašnju Cressievu opremu imamo Dive in odijela I Picassovu opremu. Sada bi trebali zadovoljiti potrebe većine ronioca. Naravno, Dive in imamo i konfekciju i mogućnost narudžbe odjela po mjeri.
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la skandalozo » 19. 03. 2015. (16:05)

Mala pomoć forumaša! Napravili smo internet stranicu koja između ostaloga ima segmente koji se tiču tradicionalne brodogradnje, servisa i trgovine ribolovne opreme Rogi ribaru. Pomoglo bi nam nešto klikova da se strana pomakne na pretraživaču. A mislim da bi većini trebalo biti interesantno.

www.veliko-plavetnilo.hr
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la zox0007 » 21. 03. 2015. (09:54)

ovi dani cu malo pasat....
Boje pit vino prokjeto nego vodu svetu...
Ako se učimo na svojim pogreškama, ja se fantastično educiram...
Žena ti kaže "Idi k vragu". Ti odeš, a ona te tamo sačeka...
Avatar
zox0007
New Entry
 
Postovi: 43
Pridružen/a: 19. 02. 2015. (11:44)
Lokacija: Opatija-Volosko
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Pasara 4.90 Honda BF5

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la Kapo » 23. 03. 2015. (17:12)

skandalozo je napisao/la:Mala pomoć forumaša! Napravili smo internet stranicu koja između ostaloga ima segmente koji se tiču tradicionalne brodogradnje, servisa i trgovine ribolovne opreme Rogi ribaru. Pomoglo bi nam nešto klikova da se strana pomakne na pretraživaču. A mislim da bi većini trebalo biti interesantno.

http://www.veliko-plavetnilo.hr



Evo klik...
Stranica je OK :thumbup: , osim što je onaj početni *menu* u gornjem lijevom kutu nepregledan i nečitak. Promijenite boju slova u bijelo ili neku drugu uočljiviju boju na plavoj podlozi. :wave:
Any fool can criticize,condemn and complain....and most do...(by Dale Carnegie)
Born to ride....forced to work

Nemojte se prepirati sa glupim ljudima....prvo vas spuste na svoju razinu a onda pobijede na iskustvo.
Avatar
Kapo
Old Senior Member
 
Postovi: 3545
Pridružen/a: 02. 11. 2010. (08:24)
Lokacija: Rijeka/ Opatija / Vinjerac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Adria 1002 (Yanmar, 2 x 100 KS)

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la skandalozo » 04. 04. 2015. (11:00)

Stigli Giesserovi noževi, Canonovi down-rigeri, minn kotini elektro motori...
Bibija neko vrijeme neće biti - lovostaj. Velikog crva naravno i dalje ima uvijek na stanju, a uskoro ćemo na stanje staviti i koreane. Možda riješimo i male francuske bibije, ali o tom potom.
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la skandalozo » 06. 05. 2015. (17:15)

Od prošlog tjedna imamo male bibije!
Za ronioce stiže i dio Omerovog asortimana.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika
Avatar
skandalozo
Djelatnik u sektoru ribolova
 
Postovi: 324
Pridružen/a: 16. 06. 2008. (06:26)
Lokacija: Rijeka - Susak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19, drvena gajeta, Angler 23

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la Ćule » 07. 05. 2015. (07:57)

koliko kn?
Nije život kratak, nego se mi kasno sjetimo živjeti.
Avatar
Ćule
Member
 
Postovi: 161
Pridružen/a: 25. 12. 2014. (14:28)
Lokacija: Šibenik
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Betina 700

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la damir valentic » 07. 05. 2015. (09:30)

skandalozo je napisao/la:Mala pomoć forumaša! Napravili smo internet stranicu koja između ostaloga ima segmente koji se tiču tradicionalne brodogradnje, servisa i trgovine ribolovne opreme Rogi ribaru. Pomoglo bi nam nešto klikova da se strana pomakne na pretraživaču. A mislim da bi većini trebalo biti interesantno.

http://www.veliko-plavetnilo.hr

stranica nije za nista, najiskrenije, samo ste nabrojali asortiman tako da ja i dalje nemam pojma koje role i po kojoj cijeni imate, samo pise da imate role (!!??)
ne da mi se bas dolaziti do icica za svaku sitnicu ako nije povoljnija od ostalih.
to je moje misljenje.
BTW, prodali ste mi stap za 600 kn i puo je kod masinice kao da ga je neko sjekirom maznuo. Toliko o kvaliteti. samo nemojte poceti sa pricama kako sam ga koristio...
inace Igor je jako simpa lik i pomogne sa savjetima i svakako bih htio da mu butiga dela ko luda jer onda cemo mi kupci najvise profitirati ali ova web stranica ??? :thumbdown: :crazy:
Avatar
damir valentic
New Entry
 
Postovi: 85
Pridružen/a: 03. 10. 2013. (14:23)
Lokacija: rijeka
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: donat 790

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la riberer » 07. 05. 2015. (11:55)

Damire, ti si iz Rijeke, zar ne?! Zar i za ostale butige u okolici gledas ponude na internetu?
Ne vjerujem da ti je tesko skociti do Icica ...a i sto se puknutog stapa tice, pogotovo. ;)
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7118
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la teo_ribar » 07. 05. 2015. (12:14)

damir valentic je napisao/la:
skandalozo je napisao/la:Mala pomoć forumaša! Napravili smo internet stranicu koja između ostaloga ima segmente koji se tiču tradicionalne brodogradnje, servisa i trgovine ribolovne opreme Rogi ribaru. Pomoglo bi nam nešto klikova da se strana pomakne na pretraživaču. A mislim da bi većini trebalo biti interesantno.

http://www.veliko-plavetnilo.hr

stranica nije za nista, najiskrenije, samo ste nabrojali asortiman tako da ja i dalje nemam pojma koje role i po kojoj cijeni imate, samo pise da imate role (!!??)
ne da mi se bas dolaziti do icica za svaku sitnicu ako nije povoljnija od ostalih.
to je moje misljenje.

ne branim nikoga, ali damire ako pratiš ovu temu od početka onda si videl ovo

skandalozo je napisao/la:
vladorad je napisao/la:hoće li biti web shop?

Za sada ne. Dva su razloga i jedan od njih možda presudi da nikad i ne bude, iako će možda u jednom trenutku presuditi poslovna logika a ne emocije.
Prvi razlog je kronično pomanjkanje vremena. Drugi je osobni moj doživljaj ovoga dućana i interneta općenito. Naravno da bez interneta više ne bih mogao živjeti, navuklo me kao i ostatak svijeta. Jednostavno raditi bez interneta bilo bi nemoguće kao i bez mobitela. Ali sam na svoju upotrebu mreže podvukao čvrstu crtu i nastojim dio života ostaviti sačuvan od digitalizacije. I dalje volim stvari doživjeti taktalno, vizualno, čulno mirisno ili kako god to data situacija dopuštala. Jednostavno ne doživljavam kupovinu preko neta ili bilo kakvih kataloga kao nešto što me veseli. Naročito to dolazi do izražaja kada je ribolov i more općenito u pitanju. Ako se vratim(o) na sam početak ideje odlaska na more smisao je biti u prirodi, maknuti se iz kuće i grada i uživati. A nabava opreme je sastavni dio te priče. Zato mi je bilo jako bitno da trgovina bude na samom moru da se ta spona ne prekine. Ispred dućana slažem malu terasicu na kojoj ćemo moć sjest i laprdat o ribolovu i svemu što nam more pruža. Jer, ako posao ne dopušta da u jednom dijelu godine budem više na Moru - dopeljat ću More na posao.
Svjestan sam da će zbog ovakvog stava poslovanje biti ograničeno,ali ovo nije moja osnovna djelatnost već dio posla koji me opušta. Kupovina preko neta za rezultat ima de se ne vidim s ljudima koji bi mi trebali biti istomišljenici, da ne dobijem povratnu informaciju otome što se i kada lovi, kakva je oprema koju imaju, koja oprema nedostaje... Nadalje, želja mi je klince dopeljat u butigu, pokazat im zašto se voli ribolov. U tu svrhu slažem i malu zbirku prepariranih riba. Naime, preparirana riba, ako je preparat dobar, je jedini način da ribu proučite. Na ribarnici je deformirana, u moru vam ne da vremena da je pogledate u svim detaljima niti ih eksponira u potpunosti. Na preparatu možete na miru usporediti recimo položaj ustiju, oblik bočne peraje, debljinu repa i sve ono što samo po sebi govori kako živi neka riba. I tu se već može dosta naučiti. Web mi ne pruža ništa od tih mogućnosti NJime se gubi ona ljudska komponenta. A ako će mi dobit biti jedina logika, onda ribolovna oprema nije prvi izbor onoga čime ću se baviti. Ali spomenut ću ono što sam rekao i kada sam počeo roniti, i kada sam počeo udičariti, i kada sam počeo jedriti i kada sam počeo snimati more i pisati o moru - ovo je samo još jedna skuža da budem na moru i uz more.
˝Nema veze kakav je zakon bitno je samo da ga ti i policajac koji te kontrolira tumačite na isti ili sličan način ˝ by: el passo

˝Ma nema problema ako ga zabrane (MR), važno je da kontrole ostanu iste.˝ by: ab ovo

˝Kuster , a da se prestaneš drogirat ?˝ by: Lady M
Avatar
teo_ribar
Old Senior Member
 
Postovi: 6439
Pridružen/a: 15. 12. 2008. (17:34)
Lokacija: Sušak
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adria 501...Yam 6ks 4T

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la damir valentic » 07. 05. 2015. (12:16)

jesam ,Zamet, ali delam u smjenama pa mi bas i ni zgodno. Mislim kad bi asortiman bio na webu sa cijenama da bi svatko znao tocno po sta treba ici. ili uopce ne imati web stranicu kao sto nije ni do nedavno.
a stap...a sta da mu kazem... znam da ce biti pa nisi smio ono nisi smio ovo...ne da mi se to slusat. kupit cu drugi(vec kupio iz Slovenije, onlin !!) i necu vise tamo ici.
ponavljam, svi moji komentari su dobronamjerni, ko bi bio sretniji od mene da Igor mora traziti veci prostor!!!
Avatar
damir valentic
New Entry
 
Postovi: 85
Pridružen/a: 03. 10. 2013. (14:23)
Lokacija: rijeka
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: donat 790

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la damir valentic » 07. 05. 2015. (12:22)

teo_ribar je napisao/la:
damir valentic je napisao/la:
skandalozo je napisao/la:Mala pomoć forumaša! Napravili smo internet stranicu koja između ostaloga ima segmente koji se tiču tradicionalne brodogradnje, servisa i trgovine ribolovne opreme Rogi ribaru. Pomoglo bi nam nešto klikova da se strana pomakne na pretraživaču. A mislim da bi većini trebalo biti interesantno.

http://www.veliko-plavetnilo.hr

stranica nije za nista, najiskrenije, samo ste nabrojali asortiman tako da ja i dalje nemam pojma koje role i po kojoj cijeni imate, samo pise da imate role (!!??)
ne da mi se bas dolaziti do icica za svaku sitnicu ako nije povoljnija od ostalih.
to je moje misljenje.

ne branim nikoga, ali damire ako pratiš ovu temu od početka onda si videl ovo

skandalozo je napisao/la:
vladorad je napisao/la:hoće li biti web shop?

Za sada ne. Dva su razloga i jedan od njih možda presudi da nikad i ne bude, iako će možda u jednom trenutku presuditi poslovna logika a ne emocije.
Prvi razlog je kronično pomanjkanje vremena. Drugi je osobni moj doživljaj ovoga dućana i interneta općenito. Naravno da bez interneta više ne bih mogao živjeti, navuklo me kao i ostatak svijeta. Jednostavno raditi bez interneta bilo bi nemoguće kao i bez mobitela. Ali sam na svoju upotrebu mreže podvukao čvrstu crtu i nastojim dio života ostaviti sačuvan od digitalizacije. I dalje volim stvari doživjeti taktalno, vizualno, čulno mirisno ili kako god to data situacija dopuštala. Jednostavno ne doživljavam kupovinu preko neta ili bilo kakvih kataloga kao nešto što me veseli. Naročito to dolazi do izražaja kada je ribolov i more općenito u pitanju. Ako se vratim(o) na sam početak ideje odlaska na more smisao je biti u prirodi, maknuti se iz kuće i grada i uživati. A nabava opreme je sastavni dio te priče. Zato mi je bilo jako bitno da trgovina bude na samom moru da se ta spona ne prekine. Ispred dućana slažem malu terasicu na kojoj ćemo moć sjest i laprdat o ribolovu i svemu što nam more pruža. Jer, ako posao ne dopušta da u jednom dijelu godine budem više na Moru - dopeljat ću More na posao.
Svjestan sam da će zbog ovakvog stava poslovanje biti ograničeno,ali ovo nije moja osnovna djelatnost već dio posla koji me opušta. Kupovina preko neta za rezultat ima de se ne vidim s ljudima koji bi mi trebali biti istomišljenici, da ne dobijem povratnu informaciju otome što se i kada lovi, kakva je oprema koju imaju, koja oprema nedostaje... Nadalje, želja mi je klince dopeljat u butigu, pokazat im zašto se voli ribolov. U tu svrhu slažem i malu zbirku prepariranih riba. Naime, preparirana riba, ako je preparat dobar, je jedini način da ribu proučite. Na ribarnici je deformirana, u moru vam ne da vremena da je pogledate u svim detaljima niti ih eksponira u potpunosti. Na preparatu možete na miru usporediti recimo položaj ustiju, oblik bočne peraje, debljinu repa i sve ono što samo po sebi govori kako živi neka riba. I tu se već može dosta naučiti. Web mi ne pruža ništa od tih mogućnosti NJime se gubi ona ljudska komponenta. A ako će mi dobit biti jedina logika, onda ribolovna oprema nije prvi izbor onoga čime ću se baviti. Ali spomenut ću ono što sam rekao i kada sam počeo roniti, i kada sam počeo udičariti, i kada sam počeo jedriti i kada sam počeo snimati more i pisati o moru - ovo je samo još jedna skuža da budem na moru i uz more.


ma neka radi kako god zeli, svako dobro mu zelim!!! ali u ovom quote-u pise da ne zeli web jer treba mira i onda na nasem forumu objavi da ima web stranicu (koja niti nije njegova) i to je ni v rit ni mimo !! i ja sam bio jedan od tih "klinaca"i dosao da me nauci i preporuci sta, pa je bio neki sa dva vrha koja su se ekspresno raspala pa je na kraju i sam stap puko ko ...da ne kazem sta.
neka covijek dela, puno mu zdravlja i svega dobroga zelim i ako ce napraviti normalnu stranicu OK ako nece , opet OK, ja sam iznio svoje misljenje. ne zelim niti vrijedjati niti omalovazavati bas nikoga.
Avatar
damir valentic
New Entry
 
Postovi: 85
Pridružen/a: 03. 10. 2013. (14:23)
Lokacija: rijeka
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: donat 790

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la putnik » 07. 05. 2015. (12:22)

Čekaj, nisi niti zvao čovjeka i rekao mu da ti je štap puknuo i sada pljuješ po njemu na forumu?
Avatar
putnik
Senior Member
 
Postovi: 788
Pridružen/a: 06. 08. 2013. (14:50)
Lokacija: Poreč
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Sunbird Corsair 150

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la damir valentic » 07. 05. 2015. (12:33)

putnik je napisao/la:Čekaj, nisi niti zvao čovjeka i rekao mu da ti je štap puknuo i sada pljuješ po njemu na forumu?

ne plujem po nikome. stap je takav kakav je (bio), receno je da je mraak, i za mene je prica gotova. ja sam trazio savjet i dobio sam ga. mozda bih bolje prosao da odem tamo i ...sta...molim, placem,galamim...ma daj, imao je priliku i basta.
to je moje misljenje, za tebe je ocito pljuvanje.
mozda ti imas super iskustva, daj podijeli ih, samo pazi da to netko ne prokomentira kao uvlacenje, reklamiranje...ili slicno. a ti imao najbolju namjeru, jeli tako??
pusti se mene i mog stapa, poceo sam o web stranici i neka na tome zavrsi, moze?
za mene je ionako ova prica zavrsena jer vidim di ide.
pozz
Avatar
damir valentic
New Entry
 
Postovi: 85
Pridružen/a: 03. 10. 2013. (14:23)
Lokacija: rijeka
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: donat 790

Re: Rogi ribaru Icici

PostPostao/la putnik » 07. 05. 2015. (12:37)

Niti branim njih, niti podržavam tebe. Ali mislim da nije fer ovako nešto izjaviti na forumu jer se to kod forumaša u 90% slučajeva tretira kao LOŠ PROIZVOD koji to možda i nije. Zato postoje garancije i rokovi garancije npr. Od tebe bi bilo fer da si prije nazvao/otišao do trgovine i objasnio situaciju. Ako smatraš da imaš pravo na novi štap a nisi ga dobio onda možeš pisati to na forumu, ali ovako iz čistog neba je to jako neetično, ako ništa drugo.
Avatar
putnik
Senior Member
 
Postovi: 788
Pridružen/a: 06. 08. 2013. (14:50)
Lokacija: Poreč
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Sunbird Corsair 150

PrethodnaSljedeća

Natrag na Prodaja i usluge - reklamiranje djelatnosti

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.