dugi prstiči

Zakonske odredbe, uvoz i registracija plovila i motora, sigurnost plovidbe …

Moderatori/ce: aladin, emils, Moderatori

Re: dugi prstiči

PostPostao/la Lando » 10. 07. 2011. (00:00)

borro je napisao/la:............Koliko god da smo napredni kao buduća članica EU, ja bi inzistirao da se ovako nešto uvede u zakon.........



koliko god da sam nazadan ;) , ni za sva blaga tih njihovih fondova i blagodati :roll: te eu , ja bi inzistirao da ne budemo buduća članica :wave: .

Davno su na Lovrijencu moji stari dubrovčani i napredni gospari napisali : NON BENE PRO TOTO LIBERTAS VENDITUR AURO :thumbup:


da ne budem totalno OT , slažem se sa uvođenjem primjerenih kazna za sve , pa i najmanje vrste krađa i kriminala . Da li prst , ruka , noga , ..... neznam . Mislim da ne , ali obavezno jebeno teški zatvor uz dobar degenek tri put dnevno , za doručak , ručak i večeru . A za nagradu i dobro vladanje , krampove i maškline u ruke i probijat tunele :) , a treba ih dosta za nastavit A1 od Ploča do Dubrovnika :wave: . Mislim da onda ne bi trebali pusti Mult lockovi , lanci i katanci . Meni su davne ´88 ukrali novu barčicu od 2,5m za prebacat se na vez , bajbot tzv. I sad popizdim kad se sjetim :twisted: , ma na njegovu sreću nisam ga našo . A i moju vjerovatno :think:
Avatar
Lando
Old Senior Member
 
Postovi: 3442
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (21:25)
Lokacija: db
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Arta mala

Re: dugi prstiči

PostPostao/la riberer » 10. 07. 2011. (08:38)

Molim dečka koji mi je ukrao rezrvoar sa benzinom da mi vrati rezervoar, kako bih ga ponovo mogao napuniti.
Napominjem da više ne moraš nositi alat za razbijanje lokota ... od sada ostavljam otvoreno, manja je šteta.

Hvala na razumijevanju.
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7130
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: dugi prstiči

PostPostao/la borro » 11. 07. 2011. (08:21)

riberer, ne znam bili se smijao ili plakao. Ali je istina...
Chuck Norris Approved
Avatar
borro
Old Senior Member
 
Postovi: 2692
Pridružen/a: 02. 09. 2008. (11:21)
Lokacija: Karlovac-Rovanjska
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: deplasmanac Zampieri mare iz 1976g. + VP2002

Re: dugi prstiči

PostPostao/la ceko » 11. 07. 2011. (11:26)

riberer je napisao/la:Molim dečka koji mi je ukrao rezrvoar sa benzinom da mi vrati rezervoar, kako bih ga ponovo mogao napuniti.
Napominjem da više ne moraš nositi alat za razbijanje lokota ... od sada ostavljam otvoreno, manja je šteta.

Hvala na razumijevanju.

E, lipo.. Sad kad ga vrati naspi šećera u gorivo i čekaj..
Muci, jebi i ki te ca pita!
Avatar
ceko
Old Senior Member
 
Postovi: 3717
Pridružen/a: 27. 11. 2010. (19:04)
Lokacija: hvar
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: maestral 500, elan 490

Re: dugi prstiči

PostPostao/la Sveti ratnik » 11. 07. 2011. (12:03)

E :thumbup:
Avatar
Sveti ratnik
Old Senior Member
 
Postovi: 1049
Pridružen/a: 28. 04. 2010. (23:08)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Ven 501 k (Suzuki 6 KS)

Prethodna

Natrag na Ploviti u okvirima zakona, sigurnost plovidbe

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.