Primorka 630

Sve što želite znati o plastičnim brodovima

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Primorka 630

PostPostao/la peroLA » 19. 06. 2017. (21:10)

nadovezujem se na debatu o dugoj i kratkoj osovini za pomocni i tvrdim da sa kratkom po bonaci slusa dobro i moze se, ali ipakbih radije duzu jer je cink vani i to nije to pogotovo kad bi govorili i malo jacem moru itd... zato se ispricavam sta sam krivo pisao...
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Primorka 630

PostPostao/la mladjoo » 01. 07. 2017. (16:48)

definitivno duga...sad kad imam pomoćni i kad ga montiram, uopće ne izgleda previše uronjen u more. bojim se da bi kratka tu loše prošla, pogotovo po malo većim valovima...
A što se tiče brzine...prije nekoliko dana idem ja malo čačkat po GPSu koji je na brodu, jer mi je pokazivao brzinu od nekih 5,3 milja, ali vidim da nešto ne štima, jer mobitel pokazuje manje knota. i fakat, bilo naštimano na zemaljske milje...kad na nautičkim brzina jedva 4,5...a ja pao u bed strašno. i ništa, obzirom da barka još nije izašla, uzeo masku i idem počistiti koliko se može propele, jer je ona najviše bila obrasla. i kad ono, odmah brzina došla na nekih 5,3-5,4 kt. nadam se kad se stavi novi koper i cijelo dno pošteno očisti, da bih mogao navući 6
Avatar
mladjoo
Member
 
Postovi: 205
Pridružen/a: 18. 09. 2009. (07:33)
Lokacija: Pula
Tip plovila: Adriatic 790 + OM615

Re: Primorka 630

PostPostao/la lupis » 02. 07. 2017. (07:53)

Da si samo pričekao povoljan kurenat,ne bi trebao čistit propelu... :mrgreen:
Nema od tog natezanja(brzine) ništa...,svejedno je išao milju gore dole a nije svejedna potrošnja kao ni komfor pri plovidbi.....,gledaj da ti se motor ne dere i da ti barka stoji "ravno"...,išao 5.5 ili 6.5 pri tom svejedno,uzmi duljinu puta i izračunaj koliko ti ta milja vremenski znači prije nego pocneš bilo što natezat...
Druga je stvar ako si rijetko na moru ili ti lova nije problem,kupi gliser i peglaj...
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Primorka 630

PostPostao/la peroLA » 02. 07. 2017. (13:36)

primorka sa torpedom bi trebala ic putne 6,3 kts komotno i u fulu do 7 mozda i sta vise... za sve optimizirat sve mora bit cisto i ako onda ne ide treba 400kn ulozit u propelu... ovu sedmicu idem mjerit frendu na kombinaciji primorka+arona 20ks pa cu napisat... isto je bez spojlera... prljavo dno i propela uzima bez problema jedan cvor
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Primorka 630

PostPostao/la mladjoo » 02. 07. 2017. (17:16)

pa nadam se da bi 6 trebala navuć, osim ako propela nije loša ili motor u banani, što bi me zadovoljilo (moralno, ne oralno)
Avatar
mladjoo
Member
 
Postovi: 205
Pridružen/a: 18. 09. 2009. (07:33)
Lokacija: Pula
Tip plovila: Adriatic 790 + OM615

Re: Primorka 630

PostPostao/la peroLA » 02. 07. 2017. (21:44)

mladjoo je napisao/la:pa nadam se da bi 6 trebala navuć, osim ako propela nije loša ili motor u banani, što bi me zadovoljilo (moralno, ne oralno)

ma siguran sam da hoce, tesko da je sad motor u banani to vidis po okretajima valu itd.. ako je propela to za 400kn rijesis... i glesas mijerir po slicnom uvejtima na moru jer more struje vjetar se ti ovisi
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Primorka 630

PostPostao/la peroLA » 03. 07. 2017. (08:16)

lupis je napisao/la:Da si samo pričekao povoljan kurenat,ne bi trebao čistit propelu... :mrgreen:
Nema od tog natezanja(brzine) ništa...,svejedno je išao milju gore dole a nije svejedna potrošnja kao ni komfor pri plovidbi.....,gledaj da ti se motor ne dere i da ti barka stoji "ravno"...,išao 5.5 ili 6.5 pri tom svejedno,uzmi duljinu puta i izračunaj koliko ti ta milja vremenski znači prije nego pocneš bilo što natezat...
Druga je stvar ako si rijetko na moru ili ti lova nije problem,kupi gliser i peglaj...

i nikako se ne slažem da je isto 5.5 ili 6.5 nego držim da treba bit optimizirano tj. da ide i da troši kao druge iste barke sa istim motorom...ne kažem bolje nego isto.. ne vidim razlog zašto bi bio slučaj da bi bio sporiji... ja sam imao takav slučaj na dalmatinki koja je išla čista 5.3, pa sam lijemo drugu sezonu skinuo propelu, poslao ju u ri sa busom, i dao sve podatke i dobio 6.3, i bio sam sretan
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Primorka 630

PostPostao/la lupis » 03. 07. 2017. (08:55)

Citiraš moj post i onda se s nečim u njemu ne slažes,a da pri tom nisam tako napisao. ;)
Riječi "isto" i "svejedno" nemaju isto (svejedno :mrgreen: ) značenje.

Brzina od 5.5 naravno da nije ista onoj od 6.5 (pogotovo ako se ne izražavamo u cijelim brojevima).
Ja to nisam ni napisao.

Da ti objasnim ....,napisao sam da je svejedno,a u kontekstu prijeđenog puta,a s obzirom na potrošnju ekonomičnije.

To što se drugi voze i kako se voze ne mora značiti ništa . Uspoređivati dvi Primorke možeš samo u laboratorijskim uvjetima,barke tko zna kolikosu opterećene i kako,zaraštene,kakve motore imaju,propele,odnos kopče,spojler da ili ne...,i da je sve isto (a to bi stvarno volio vidjet),ostaju ti uvjeti na moru,valovi,vjetar,i nemoj zaboravit kurenat,jer po bonaci i bez vjetra u jutro na istom mjestu imaš jedan kurenat,a popodne drugi...,i kako onda znaš egzaktno išta,a pričamo o razlikama od milje ili manje....

Najjače scene na moru su mi upravo te trke ,kad se dva deplasmanca sa torpedima ili sličnim , španaju,ko je brži...,iza njih oblak crnog dima,vuku val po krmi ko Marko Polo,jedan ide 5.5,drugi jer je optimiziran 5.8,posli se kupuju brtve i minjaju termostati ,pa i glave...sve za uštedu na vremenu od 27.549 sekundi...

Normalno da je potrebno imati optimiziran brod i pogon,ali opet ću ponovit,bolje ić pola milje sporije u miru,nego da ne možeš pričati od buke i s potrošnjom 50% većom,samo zato da ti put vremenski traje 3 ili 5 minuta manje

Mirno more :thumbup:
Zadnja izmjena: lupis; 03. 07. 2017. (09:05); ukupno mijenjano 1 put/a.
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Primorka 630

PostPostao/la peroLA » 03. 07. 2017. (09:03)

lupis je napisao/la:Citiraš moj post i onda se s nečim u njemu ne slažes,a da pri tom nisam tako napisao. ;)
Riječi "isto" i "svejedno" nemaju isto (svejedno :mrgreen: ) značenje.

Brzina od 5.5 naravno da nije ista onoj od 6.5 (pogotovo ako se ne izražavamo u cijelim brojevima).
Ja to nisam ni napisao.

Da ti objasnim ....,napisao sam da je svejedno,a u kontekstu prijeđenog puta,a s obzirom na potrošnju ekonomičnije.

To što se drugi voze i kako se voze ne mora značiti ništa . Uspoređivati dvi Primorke možeš samo u laboratorijskim uvjetima,barke tko zna kolikosu opterećene i kako,zaraštene,kakve motore imaju,propele,odnos kopče,spojler da ili ne...,i da je sve isto (a to bi stvarno volio vidjet),ostaju ti uvjeti na moru,valovi,vjetar,i nemoj zaboravit kurenat,jer po bonaci i bez vjetra u jutro na istom mjestu imaš jedan kurenat,a popodne drugi...,i kako onda znaš egzaktno išta,a pričamo o razlikama od milje ili manje....

Najjače scene na moru su mi upravo te trke ,kad se dva deplasmanca sa torpedima ili sličnim , španaju,ko je brži...,iza njih oblak crnog dima,vuku val po krmi ko Marko Polo,jedan ide 5.5,drugi jer je optimiziran 5.8,posli se kupuju brtve i minjaju termostati ,pa i glave...sve za uštedu na vremenu od 27.549 sekundi...

Mirno more :thumbup:


Dragi Lupis mislio sam na klasičnu primorku bez spojlera sa klasičnim torpedom 18/24, sa klasičnom kopčom, da klasično ide preko 6 čvora putne brzine, na klasičnih tri kvarta gasa bez da timi, trese, ganja.... bar tako idu one koje sam isprobavao... i isto bi želio da imam tu kombinaciju i isto tako preporučam ostalima... nisam mislio na nikakve nijanse nego da u normalnim uvjetima ide preko 6 čvora, jer je tako i rađena i ima snage i previše, jer se u istoj kombinaciji sa spojlerom još lijepo dobije
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Primorka 630

PostPostao/la lupis » 03. 07. 2017. (09:08)

Ok,brzine koje sam naveo su samo da dočaram smisao,ti vidi da ti voznja bude ugodna i ekonomična...,to je putna brzina,ja ti iskreno želim i 7.5 :thumbup:
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Primorka 630

PostPostao/la mladjoo » 10. 07. 2017. (08:23)

eto, napokon i novi koper stavljen u petak, i u subotu pao prvi veći đir, do Kamenjaka uvala Portić i natrag. Obzirom da mi je brojač okretaja ne pokazuje dobro - na fulu pokazuje cca 3.200-3.300 okretaja, a ako se ne varam Torpedo ide do 2.300, jednostavno ne znam na koliko bi mi bio optimum cca 3/4, tj oko 1.700-1.750 okretaja, tako da sam se držao putne brzine oko 5,3-5,5 milja. Na ful gasu dođe do 6,3 milja, pa mislim da bi putna na optimalnim okretajima bila oko 5,5-5,7, međutim ne da mi se baš previše eksperimentirati, to ću na nekim kraćim relacijama. Ovih 5,3-5,5 mi je bila ugodna vožnjica, uhu ugodno, i čini mi se bez nekih stresova za motor i za barku. Što se tiče potrošnje, u nekih 8,5 milja i skoro 2 sata vožnje (Kamenjak-Banjole iskrcavanje putnika-Delfin) potrošio cca 3 litre nafte, što mi se ne čini previše.
Inače, čuo sam da su na samom kraju Kamenjaka jake struje, ali da u nekom trenutku brzina skoči na 6,6 samo zbog struje (jer ne vidim drugog razloga) stvarno se nisam nadao...
Avatar
mladjoo
Member
 
Postovi: 205
Pridružen/a: 18. 09. 2009. (07:33)
Lokacija: Pula
Tip plovila: Adriatic 790 + OM615

Re: Primorka 630

PostPostao/la peroLA » 10. 07. 2017. (08:55)

za okretaje neznam koliko idu na torpedu, za eksperiment za može i posudit od nekoga instrument a može i po sluhu.. ja sam imao dmb i zaključio da nemam dobar performans brzine tako što se od pola gasa pa do kraja skoro nije povećavala brzine i bez problema je postizao max okretaje. Znači ako je barka čista, u foli se vide max okretaji, izmjeriš po zvuku ili sa instrumentom ako imaš... i onda ako ih bez problema postižeš u vožnji i mala razlika je od pola gasa do maxa onda se može optimizirati propela... a ako se u vožnji ne postiže max okretaji ili motor se muči ili dimi opet se može koregirati propela... ja sa 5.5 nebi bio zadovoljan, ako je bilo po bonaci bez struja... to što ti je skočilo do 6,6 je normalno kad imaš val u krmu može to još skočit... isto kad mjeriš s androidom, meni varira brzina za 0,4 cca kad očitava promjenu kursa kao da kad se na jedan satelit orijentira da pokazuje jedno a na drugi drugo... zato snimaš gps track, pa na kraju vidiš prosjek, max itd.. kad ideš u putnoj primorka mora raditi lijepi valove krmeni val i u fulu topit krmu..
za razliku od brzine 2 sata 3 litre je jako dobro... čini mi se ispod prosjeka za torpedo jer nekako pamtim a možda se varam da torpedo troši 2-2.5l.. moj dmb je trošio cca 1.5 na dalmatinki sa tim brzinama.. sole mi pije više preko 2.5 bi rekao... i da sad eventualno još vidi to sa okretajima pa uživaj i sve pusti za drugu godinu... pa kad ti je barka vani.. skini propelu, kontroliraj bukolu, po potrebi centriraj motor, pošalji propelu u rijeku i miran si...ovo što sam napisao je sve više manje jeftino a dobro je napravit sve u komadu...
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Primorka 630

PostPostao/la mladjoo » 10. 07. 2017. (09:41)

nekako mi se čini temeljem potrošnje da sam mogao još malo dat gasa, al ipak, bilo nas je 3 odrasla i 4 djece gore, i svi osim mene se bacili na provu, tako da ni razmještaj nije bio neki optimalan, pa nisam htio pretjerivati.
kako rekosmo, ove godine uživat s barkom, pa ćemo vidjet za dalje...
Avatar
mladjoo
Member
 
Postovi: 205
Pridružen/a: 18. 09. 2009. (07:33)
Lokacija: Pula
Tip plovila: Adriatic 790 + OM615

Re: Primorka 630

PostPostao/la mladjoo » 10. 07. 2017. (12:00)

kad smo već kod proračuna propele, dok nemam točne podatke o okretajima i kopči ne znam koliko je to uopće izvedivo? Kod mene je svako dodavanje gasa rezultiralo povećanjem brzine, što bi meni laiku značilo da je propela možda malo poddimenzionirana, iako i na tih 6,3 milja krma bude prilično ukopana i val je lipi. Taman kad smo se jučer vraćali s mora, ja opalim gas do kraja i kažem ženi: Vidi gliser! A ona: di, di, da se ne sudarimo!? Da ručica gasa ima još hoda, vjerojatno bi to išlo još, jedino me strah da klipovi ne iskoče iz motora...
Avatar
mladjoo
Member
 
Postovi: 205
Pridružen/a: 18. 09. 2009. (07:33)
Lokacija: Pula
Tip plovila: Adriatic 790 + OM615

Re: Primorka 630

PostPostao/la brfun » 10. 07. 2017. (12:52)

nemoj da te otpuše vitar od navlaćenja ručice gasa.drži oko 3/4 gasa i to je to. za glisiranje ,peraje na noge pa bucaj po krmi.
Avatar
brfun
Member
 
Postovi: 219
Pridružen/a: 29. 10. 2014. (13:03)
Lokacija: Trogir
Lokacija: Trogir
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Elan 490

PrethodnaSljedeća

Natrag na Plastični brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.