Spajanje sivi i crni fleksibilni tank

Sve što želite znati o plastičnim brodovima

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Spajanje sivi i crni fleksibilni tank

PostPostao/la Toma_st » 04. 05. 2022. (18:00)

peroLA je napisao/la:iz lavandina u more, iz wc u more u praksi, a za tehnički wc mora imati crni tank ili makneš wc... a ti si spominjao i santine i kaljužu ali to ti za vb isto nije važno, sivi tank je inače za lavandin, ali nije obavezan

Samo za lavandin me zanima za tehnički a WC cu jos vidit
Kaljuzna pumpa mi je u kobilici iako mi ne triba moga bi je prodat desno je rucna pumpa u boku
Avatar
Toma_st
Member
 
Postovi: 187
Pridružen/a: 28. 10. 2020. (19:41)
Lokacija: kaštela
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: primorka Yamaha 25

Re: Spajanje sivi i crni fleksibilni tank

PostPostao/la peroLA » 05. 05. 2022. (08:31)

samo pravac u kapetaniju i rješi stvar i slušaj kapetana, ostalo tu pisat i planirat nema smisla, a stvari napravi kako tebi odgovaraju.. lavandin u kabini sam imao na primorki i full malo sam ga koristio... prvenstveno jer je uvjek bilo nešto nutra, jer jednostavno nema mjesta, vodu sam najviše točio iz tuša jer je bila duga cijev i kretala je od vani.. unutra je malo mjesta ljeti je bolje prati sudje vani, pogotovo ako se koja sunča blizu, na barkama tipa primorka puno je bolje vani kuhat, prat suđe, itd... wc ako ćeš koristiti zavisi do tebe, mi smo ga puno koristili direktnog.... ako misliš malo koristit nema nikakvog smisla komplicirat si život trošit vrijeme i novac i zauzimat mjesta kojeg je ionako malo...
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3327
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Spajanje sivi i crni fleksibilni tank

PostPostao/la Toma_st » 06. 05. 2022. (12:38)

peroLA je napisao/la:samo pravac u kapetaniju i rješi stvar i slušaj kapetana, ostalo tu pisat i planirat nema smisla, a stvari napravi kako tebi odgovaraju.. lavandin u kabini sam imao na primorki i full malo sam ga koristio... prvenstveno jer je uvjek bilo nešto nutra, jer jednostavno nema mjesta, vodu sam najviše točio iz tuša jer je bila duga cijev i kretala je od vani.. unutra je malo mjesta ljeti je bolje prati sudje vani, pogotovo ako se koja sunča blizu, na barkama tipa primorka puno je bolje vani kuhat, prat suđe, itd... wc ako ćeš koristiti zavisi do tebe, mi smo ga puno koristili direktnog.... ako misliš malo koristit nema nikakvog smisla komplicirat si život trošit vrijeme i novac i zauzimat mjesta kojeg je ionako malo...


livo mi je prazan prostor triba bi napravit nei ormaric i napravit to sve sta si reka
wc mi je tamo di ide inace unutrasnji motor tako ako ga izvadim bit ce mista koliko oces
Avatar
Toma_st
Member
 
Postovi: 187
Pridružen/a: 28. 10. 2020. (19:41)
Lokacija: kaštela
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: primorka Yamaha 25

Prethodna

Natrag na Plastični brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.