Gib sea 64

Sve što želite znati o plastičnim brodovima

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Gib sea 64

PostPostao/la brule » 20. 10. 2019. (11:38)

Sve si reka u zadnjem djelu zadnje rečenice,al neda srce junačko pa traži "pukotin" u mogućnosti prerade ,zahebancije,živaca. Ja bi se zadovoljio sa tim šta imam (i sam si zadovoljan)ako ti fali brzine sa njim na burzu pa kad prodaš kupiš nešto brže. Triba plovit a ne brusit lipit piturat,riskirat,trošit novce i živce. :thumbup:
..
Avatar
brule
Senior Member
 
Postovi: 520
Pridružen/a: 11. 12. 2010. (20:45)
Lokacija: Šbk
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Bandholm 24

Re: Gib sea 64

PostPostao/la andrusko » 20. 10. 2019. (14:32)

brule je napisao/la:Sve si reka u zadnjem djelu zadnje rečenice,al neda srce junačko pa traži "pukotin" u mogućnosti prerade ,zahebancije,živaca. Ja bi se zadovoljio sa tim šta imam (i sam si zadovoljan)ako ti fali brzine sa njim na burzu pa kad prodaš kupiš nešto brže. Triba plovit a ne brusit lipit piturat,riskirat,trošit novce i živce. :thumbup:



Mislim da si lipo napisa ali znas ono kad ti "vrag mira ne da"...
Avatar
andrusko
New Entry
 
Postovi: 35
Pridružen/a: 08. 03. 2010. (19:11)
Lokacija: Zadar
Lokacija: Zadar
Tip plovila: gibert marine gib 64

Re: Gib sea 64

PostPostao/la lupis » 20. 10. 2019. (15:39)

Ako ti je to sporo prodaj i kupi drugo.Ove ukurčane ko Brule znam jako dobro,čovik zna šta govori.
Ima puno likova ko ti koji misle da će glisirat sa 50 ks u brodu od 2 tone,netko će naletiti...stavi unutra dobar radio sa dobrim zvučnicima i nekakav solar na krov da to sve skupa izgleda modernije i da se ne čuje kako se motor raspada na maximalnim okretajima ,a ako ne želiš dodatne troškove stavi brod negdje na livadu di se ne može isprobati i laži o brzini,prodat ćeš to odmah jer svi žele tskav brod koji ide 16 putne a motor troši 3 litre.

Kupi onda nešto sa vanbrodskim i vozi se ko gospodin,a da pri tom nećeš morat stavljat prst u uho zbog buke.
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Gib sea 64

PostPostao/la macro » 21. 10. 2019. (19:07)

andrusko je napisao/la:Evo podižem temu opet...
Naime s brodom sam generalno zadovoljan, prvo kvalitetom plastike i kako "tuče" more. Odradio nekih 200tinjak sati. Motor dobar ali se sad javlja druga stvar: valjda je čovjek proklet pa hoće više, na max gasu ne ide više od 8 kt a putna negdje 6,5kt. E sad motor je 44ks, i imam dosta pitanja ako tko ima konstruktivan prijedlog:
da li staviti jači motor (tvornica kaže max 60ks), radit spojler i pšlatformu jer i sad dosta "kopa krmu" ili preradit krmu za vanbrodski motor te u konačnici da li se to sve isplati ili prodat i kupit drugi brod?

Ako voliš radit u plastici napravi spojler da dobiješ komod, funkcionalnost i smanjiš oranje, al to ti je to. Ako di ideš uvik kreni mrvu ranije...
Pitagorin poučak: 24 riječi

Molitva Oče naš: 66 riječi

Arhimedov poučak: 67 riječi

10 zapovijedi: 179 riječi

Američka Deklaracija nezavisnosti: 1.300 riječi

Američki Ustav sa svih 27 izmjena i dopuna: 7818 riječi

Propisi EU o prodaji zelja: 26.911 riječi

Smrt EU, sloboda narodu
Avatar
macro
Old Senior Member
 
Postovi: 2725
Pridružen/a: 07. 10. 2009. (15:07)
Lokacija: Od Brača do Pelješca
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Samonadokaradnja 550, Merc 90, Merc 5, mazgun

Prethodna

Natrag na Plastični brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.