Maestral 700

Sve što želite znati o plastičnim brodovima

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Maestral 700

PostPostao/la M710 SEA PEARL » 09. 12. 2019. (07:48)

... svako koliko se minja ulje u sistemu hidraulicnog kormila ( SCAM) , kako se prazni staro ulje i kako se uliva novo ... :wave:
LONGLIVELEGENDARNI :Happy31:
Avatar
M710 SEA PEARL
Old Senior Member
 
Postovi: 1898
Pridružen/a: 15. 05. 2009. (21:15)
Lokacija: SIBENIK
Tip plovila: MAESTRAL 710 - VOLVO PENTA D2-40

Re: Maestral 700

PostPostao/la legi » 09. 12. 2019. (08:35)

M pozdrav,jel ti brod vani,i di ti je smješten cilindar hidraulike? Ako je vani na krmi,onda je lako,još ako je brod na suhom noproblem...otpustiš dvi male vidice za odzračivanje ključ 6-8(cice) i vrtiš timun livo desno dok ti pumpa ne izbaci sve ulje,na pumpi imaš čep ključ mislim 17 i njega otvoriš,gore livaš friško ulje,kad ozračuješ otpustiš cicu jednu pa drugu i vrtiš timun,dok ti sav zrak ne izađe iz sistema,staviš neku kantu ispod da ne usereš sve s uljem il još bolje na cice natakneš tanko crijevo,tako da skupljaš ulje u posudu(bocu)....Ne znam koliki su intervali zamijene,dok ulje pokupi vlagu,5-6 godina..možda i više ... :wave:
Ne lovim lignje
Avatar
legi
Old Senior Member
 
Postovi: 2629
Pridružen/a: 12. 06. 2008. (11:36)
Lokacija: Krk
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: 2 drvene barke-torpedo i scam

Re: Maestral 700

PostPostao/la peroLA » 09. 12. 2019. (09:50)

po meni je to kao na servu na autu.. mijenja se rijetko... ja nisam nikad... sad imam vetus hidrauliku prije na dalmatinki sam imao scam... i jednom po zimi skočim na barku i padnem u koookpitu pa skužim da je ulje samo izašlo... pa smo sve rastavili i trebalo je semering mijenjat, kojeg ima još uvjek za kupit u scamu.. osovina je bila pojedena dosta ali sa novim semeringom još uvjek funkcinira...
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Maestral 700

PostPostao/la the_mustra » 02. 03. 2020. (14:51)

Pozdrav svima!
Nedavno sam kupio Maestrala 700 i ostvario svoj dječački san. Naravno, kao i mnogo drugih nije u nekom bajnom stanju, te ga treba srediti. Brod držim na Korčuli, gdje dolazim svako ljeto. E sad, bio sam u kontaktu sa gospodinom Miroševićem koji radi plastiku i u prvotnom planu sam htio puno toga mijenjati; spojler, kabinu i još pizdarija. To je očito bilo previše pa mu se nije dalo. Na kraju se trebalo dogovoriti samo oko spojlera, ali svejedno nakon pola godine natezanja i odgađanja mi je puko film i otkazali smo, ali izgubili jedno ljeto (pa mu puno hvala). Zna li tko od vas nekog meštra koji je na Korčuli, u Veloj Luci ili negdje u blizini koji radi takve stvari i da imate kontakt? Danas mi je skoro nemoguće takve ljude naći na internetu, jer nitko od njih nema firme, obrte, ni telefone izgleda...
Avatar
the_mustra
New Entry
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 02. 03. 2020. (14:24)
Lokacija: Korčula
Tip plovila: Maestral 700

Re: Maestral 700

PostPostao/la M710 SEA PEARL » 19. 05. 2020. (06:03)

... ima ode u Sibeniku jedan mestar od plastike koji je vec napravija nekoliko spojlera na maestralima , ako te zanima i nije ti daleko ;) poslacu ti broj !
LONGLIVELEGENDARNI :Happy31:
Avatar
M710 SEA PEARL
Old Senior Member
 
Postovi: 1898
Pridružen/a: 15. 05. 2009. (21:15)
Lokacija: SIBENIK
Tip plovila: MAESTRAL 710 - VOLVO PENTA D2-40

Re: Maestral 700

PostPostao/la M710 SEA PEARL » 20. 05. 2020. (06:12)

... pri ciscenju motora od sporkice i kamenca skinija san auspuh na motoru (ispusno koljeno) ... auspuh je u jadnom stanju :mrgreen: .... cini se da smo dosli na "pocetak kraja" auspuha ;) !!
moracu kupit novi i sad sam u nedoumici da li kupit original Volvo ili zamjenski od kroma , sta se bolje pokazalo giza ili krom ??
LONGLIVELEGENDARNI :Happy31:
Avatar
M710 SEA PEARL
Old Senior Member
 
Postovi: 1898
Pridružen/a: 15. 05. 2009. (21:15)
Lokacija: SIBENIK
Tip plovila: MAESTRAL 710 - VOLVO PENTA D2-40

Re: Maestral 700

PostPostao/la jast » 20. 05. 2020. (10:48)

Pozdrav svima.
Imam jedan problem pa ako netko moze pomoci...
Predao sam u kapetaniju papire kako bih u mog maestrala iz 76.-e upisao rakovicu od 3 cilindra, 35 ks...
Jutros me zovu iz kapetanije i kazu kako se taj motor ne moze upisati ako ne nabavim projektnu dokumentaciju proizvođača ili dokument iz Hrvatskog registra brodova jer oni nisu sigurni da je ta snaga dopustena za taj brod...
Za napomenu, prije je bio upisan torpedo, a prema onom sto su rekli, oni bez projektne dokumentacije na svoju ruku mogu upisati samo motor koji je 15 posto jaci od prijasnjeg, odnosno, 15 posto jaci od onog sto pise u proj. dokumetaciji...
Moje pitanje, odnosno molba je, ima li netko Grebenovu dokumetaciju za maestrala 700, da mi kopira, skenira... odnosno pomogne rijesiti problem...
Unaprijed svima hvala
Avatar
jast
New Entry
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 26. 07. 2016. (18:14)
Lokacija: split
Lokacija: split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: maestral 710, mila 300

Re: Maestral 700

PostPostao/la pagus » 20. 05. 2020. (12:24)

Neće ti pomoći u Kapetaniji, ali svejedno :( - jedan zgodan članak iz 2010.
čiji su autori Ivo SENJANOVIĆ Andreja WERNER i Nikola VLADIMIR sa FSB-a u Zagrebu
u PDF formatu.

U uvodu: je napisao/la:MAESTRAL 700 jedan je od takvih proizvoda brodogradilišta
Greben, koji se 70-ih godina izrađivao u osnovnoj neopremljenoj
izvedbi kao motorni čamac za rekreaciju i ribolov. Čamac ima
formu tipične korčulanske pasare, primjerene motorima do 20
kW i brzini oko 7 čv.
. . .
Vlasnici ovoga tipa čamca,
koji danas pretežito služi za obiteljska kružna putovanja, trude se
ugradnjom jakih motora uz modifikaciju forme krme postići veću
brzinu.

Dalje: je napisao/la:Čamac o kojem je ovdje riječ opremljen je
dizelskim motorom YANMAR 3JH3E sljedećih značajki:
masa motora 186 kg
broj cilindara 3
kontinuirana snaga na osovini kW/rpm = 26,5/3650
maksimalna snaga na osovini kW/rpm = 29,4/3800
redukcija broja okretaja 2,5
brzina vijka pri kontinuiranom pogonu 1457 rpm


Cijeli članak pogledaj na ovoj adresi: O propulziji motornoga čamca MAESTRAL 700
Pagus
Avatar
pagus
Old Senior Member
 
Postovi: 1459
Pridružen/a: 11. 07. 2008. (14:03)
Lokacija: Zagreb, Pag, Šimuni
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Adriatik 790 (IMR M33/T)

Re: Maestral 700

PostPostao/la jast » 20. 05. 2020. (14:00)

Znam za taj clanak, hvala ti. Postoji i cijeli clanak u burzi nautike gdje je deklarirana max snaga 28 kw, ali niti to nije sluzbeni dokument... inace, zvao sam i ljude u Burzu nautike ako slucajno imaju dokument iz tog clanka... nazalost, nisu ga nasli, ali ih moram iskreno pohvaliti za trud i razumijevanje!!!
sto je najgore od svega, kaze tip u kapetaniji da njegov prijatelj ima isti brod sa 70 konja unutra i da on zna da to moze, ali da mi ne smije upisati bez svjedodzbe nista sto je 15% jace od prethodnog motora... cekam da mi se iave sa rezulatima iz registra brodova, pokusati ce naci dokumentaciju prema plocici broda...
Ako ne bude nista od toga, onda mi Registar mora testirati brod u plovidbi i dati svjedodzbu... cca 2000,00 kn...
Avatar
jast
New Entry
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 26. 07. 2016. (18:14)
Lokacija: split
Lokacija: split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: maestral 710, mila 300

Re: Maestral 700

PostPostao/la lupis » 20. 05. 2020. (15:20)

S jedne strane(u stvari dvije) mogu razumit te komplikacije,s druge ne.

Taj brod sumnjam da se serijski radio sa jednim određenim temeljima motora,tako da toga u projektu neće biti,možda se i varam.
Ako je bio Torpedo prije,njegovi temelji ti neće odgovarati.Znači,netko je za njega napravio temelje,i logički da za duplo jači motor to možda neće biti dosta.

S druge strane,možda se prave blesavi,ili su toliko zadrti u provođenju zakona,ili se boje nadređenih.

Ja sam imao IMR M33T u tom brodu,29.5 kw,ugradio ga je čovjek koji je brod imao prije mene,i koji je taj brod kupio nov.
Temelji su bili izliveni u plastiku,možda čak i u Grebenu pi narudžbi i na njima čelični L profili metar dužine,debljine 10mm,poprečno s dvije cijevi povezani.Te "sanjke" su bile teške 30tak kila.Kada sam mjenjao motor,za novi Perkins 48.5 ks,to sam izbacio iz broda,a unutar starih.plastičnih temelja zaplastificirao komade hrastovine na mjeru novog motora.
Hoću reći,na te temelje od IMRa mogao
sam ugraditi motor tenka T34.

Hoće li bit torpedovi temelji dovoljni ne znam,tako da kapetaniju mogu razumit s te strane,ali s druge strane ,ako se zna da su ljudi stavljali motore od 100 ks unutra ,ne mogu.

Ja bi ti savjetovao taj motor ne stavljaš u brod,jer ima jedan režim između 650 i 900 okretaja kad pomusliš da će isčupat temelje.
Inače je to pouzdan motor,ali uvik nešto slini,i dim štipa za oči.
Vozi se 10 minuti za probu iza jednog Tamića(ako ga još možeš naći),to ti je taj filing.

Ono što možeš dokazati je da postoje motori tih snaga i jačih u tim brodovima,neka ti netko kopira plovidbenu,evo ja sam sad išao vidjeti da nemam kopiju ,i nemam je,a brod sam prodao,sad je drugi motor u njemu tako da nije ni bitno.

Uglavnom,temelje moraš napraviti jake,jer taj motor izgleda kao da će sve izčupat između 650 i 900 okretaja.
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Maestral 700

PostPostao/la dimulius » 20. 05. 2020. (17:16)

evo ovako,

forumas dalmatina ima yanmara 55ks u m700

Vidi temu:

viewtopic.php?f=17&t=4232&p=85339#p85339

e sad, on mozda nije aktivan na forumu, ali prilicno san siguran da ga trogirska ekipa (trogiranin za pocetak) poznaje, pa ako ti mogu nabavit broj od covika da ti posalje preslik plovidbene dozvole.
Pitaj ove u kapetaniji bi li to pomoglo.
Avatar
dimulius
Old Senior Member
 
Postovi: 2308
Pridružen/a: 27. 10. 2010. (22:20)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: G23 Yanmar 4LHA HTP

Re: Maestral 700

PostPostao/la M710 SEA PEARL » 20. 05. 2020. (19:36)

jast je napisao/la:Pozdrav svima.
Imam jedan problem pa ako netko moze pomoci...
Predao sam u kapetaniju papire kako bih u mog maestrala iz 76.-e upisao rakovicu od 3 cilindra, 35 ks...
Jutros me zovu iz kapetanije i kazu kako se taj motor ne moze upisati ako ne nabavim projektnu dokumentaciju proizvođača ili dokument iz Hrvatskog registra brodova jer oni nisu sigurni da je ta snaga dopustena za taj brod...
Za napomenu, prije je bio upisan torpedo, a prema onom sto su rekli, oni bez projektne dokumentacije na svoju ruku mogu upisati samo motor koji je 15 posto jaci od prijasnjeg, odnosno, 15 posto jaci od onog sto pise u proj. dokumetaciji...
Moje pitanje, odnosno molba je, ima li netko Grebenovu dokumetaciju za maestrala 700, da mi kopira, skenira... odnosno pomogne rijesiti problem...
Unaprijed svima hvala
... iman ti ja sve sta ti triba , posalji broj mobitela u PP !!
LONGLIVELEGENDARNI :Happy31:
Avatar
M710 SEA PEARL
Old Senior Member
 
Postovi: 1898
Pridružen/a: 15. 05. 2009. (21:15)
Lokacija: SIBENIK
Tip plovila: MAESTRAL 710 - VOLVO PENTA D2-40

Re: Maestral 700

PostPostao/la Đivulin » 21. 05. 2020. (13:27)

A da se nadovezem samo na ovu tematiku u vezi upisa jaceg motora. Imam dalmatinku, a bit ce 30 godina, koja je na restauraciji trenutno. Imao sam volva 18ks unutra, sad cu stavit vetusa 42. Dosao u kapetaniju s papirima od motora, ispisao volva i upisao vetusa. Nitko nista rekao, nitko nista pitao. U kaicu, adria 501 imam betu 25ks. Nitko nista pitao kad se to radilo..a ni kad sam zamjenio motor s 14 ks na 25 ks pa eto, ne znam za pravila.
Dosta je meni i mojih laži......
Avatar
Đivulin
New Entry
 
Postovi: 99
Pridružen/a: 17. 02. 2019. (17:52)
Lokacija: Elafiti, Dubrovnik
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Adria 501, Beta Marine 25 KS

Re: Maestral 700

PostPostao/la M710 SEA PEARL » 21. 05. 2020. (14:03)

... u kapetanijama se boje sami sebe i cuvaju radna mista ( cast iznimkama) .... :D
LONGLIVELEGENDARNI :Happy31:
Avatar
M710 SEA PEARL
Old Senior Member
 
Postovi: 1898
Pridružen/a: 15. 05. 2009. (21:15)
Lokacija: SIBENIK
Tip plovila: MAESTRAL 710 - VOLVO PENTA D2-40

Re: Maestral 700

PostPostao/la jast » 21. 05. 2020. (17:38)

Ma ja bi razumija da oni zajebaju da ja pokusavan stavit stotinjak konja, da traze ateste i ostale gluposti... ali u gudu, tesku ko tanker sa plastikom debljom od vecine zidova Pos-ovih stanova, da zajebaju zbog sporohodnog motora od 35 konja???
Jednostavno mi nema smisla...
A i iskustva ljudi kojima je odrađen tehnicki pregled (konkretno znam jednog sa adriatikom) su tragikomedija... hrpa budalestina
Avatar
jast
New Entry
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 26. 07. 2016. (18:14)
Lokacija: split
Lokacija: split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: maestral 710, mila 300

PrethodnaSljedeća

Natrag na Plastični brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

cron