Grašo 23 vs Betina 700

Sve što želite znati o plastičnim brodovima

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Grašo 23 vs Betina 700

PostPostao/la el passo » 13. 06. 2013. (15:42)

lupis je napisao/la:svatko bi trebao imat 3-4 različite propele,to nije velik trošak....3-4 tisuće kuna svaka,za 15.000 kn riješiš se briga i minjaš ovisno o trenutnoj masi broda i ciljanim brzinama...


Da si skratiš muke,a i troškovnik, kupiš propelu sa podesivim lopaticama
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Grašo 23 vs Betina 700

PostPostao/la el passo » 13. 06. 2013. (15:43)

ivan3 je napisao/la:Da se nebi puno prepirali. Jedno i drugo šta govorite su ekstremne situacije jer jer brod rijetko kad prikrcan i rijetko kad prazan.
U najčešćin slučajevima su rezervari na pola, razna oprema se nakupi (arti, roba, alat bla bla), obicno ne ides sam nego u drustvu bar jednog covika itd itd.
Motor triba moć postizat max đire pod opterećenjen kakvo je većinu vrimena, a to će van potvrdit i ova ekipa sa malo više kredibiliteta od mene. :wave:


A ča san ja napisa :lol:
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Grašo 23 vs Betina 700

PostPostao/la kukinjo » 03. 10. 2021. (22:39)

Posto je tema vec jako stara zanima me kakva su iskustva vlasnika Graše 23.Jel si na kraju zadovoljan sa brodicom? ;)
Avatar
kukinjo
New Entry
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 16. 07. 2017. (10:29)
Lokacija: Zagreb
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: ex Fortis 590 c

Prethodna

Natrag na Plastični brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.