gs nautica open 550 - ojačavanje dna

Sve što želite znati o plastičnim brodovima

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

gs nautica open 550 - ojačavanje dna

PostPostao/la egotrip » 01. 10. 2012. (19:37)

ja sam ga kupija brod je katastrofa,ima super maritimne osobine ali kvaliteta izrade nula,raspada se,razvidava,talijanski fuš,iman ga kupljenog od neke zene sta ga je koristila sitno,star je 4 godine,u vožnji mi je non stop nesto udaralo u noge kroz podnicu,puklo spremiste na pramcu,puklo ispod tanka u konzoli,puklo po krmi podnica,puka po duzini ispod jednog rebra na dnu i poceja se punit,plastika se uvija ka da je karton,sad je vani i reparira se dno,vadi se smeče vani stavvljaju se korbe tj,ojacanja par slojeva plastike,evo slika da se vidi sta je unutra,brod je totalno sljepljen gornji i donji dio tako da se nije moglo samo odvojit za pojacat nego rezat od gori,znaci samo je ovoren da se vidi sta je unutra a unutra

talijanska kvaliteta1.jpg

talijanska kvaliteta2.jpg


_________________________________________________________________________________________________________________________________________
slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: riberer; 29. 10. 2012. (23:01); ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: Nedostaju podaci ...
Avatar
egotrip
Senior Member
 
Postovi: 734
Pridružen/a: 25. 05. 2010. (19:48)
Lokacija: hvar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: gs nautica open 550 yamaha 100 4t

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la levan » 01. 10. 2012. (20:31)

od cega su radili taj sandwich ? od ostataka ?

katastrofa ukratko.

vidio sam davno jedno talijansko remek dijelo isto popucano samo od sebe bez ikakvih udaraca.plasika kao papir debela,ojačanja,ukrute,longaroni i rebra ne postoje kod naših susjeda.bitno da se moze objesit par sto konja ne znam na temelju čega i kojeg registra takve stvari prolaze. :thumbdown:
Avatar
levan
Senior Member
 
Postovi: 561
Pridružen/a: 06. 06. 2008. (11:39)
Lokacija: Pula
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Jouet 920

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la enzoenglez » 01. 10. 2012. (20:52)

egotrip je napisao/la:star je 4 godine


:o Doslovno se raspao
to je samo za :Craying43:
Pa zar taj proizvođač nema nikakvu kontrolu kvalitete, i proizvodnje?
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.
Avatar
enzoenglez
Old Senior Member
 
Postovi: 1082
Pridružen/a: 09. 10. 2011. (00:26)
Lokacija: Heilbronn DE
Tip plovila: bez plovila

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la josme » 02. 10. 2012. (07:26)

Bože moj ...šta su to parketi unutra????
.. ja doslovno nemam komentara :o ...grozno... :Other12: biti će posla... :crazy:
... ajmo malo ... satnica.com ... povećajte si profit
Avatar
josme
Old Senior Member
 
Postovi: 5380
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (14:17)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: luft-madrac

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la el passo » 02. 10. 2012. (07:43)

Mislim da to što ti je tuklo je bilo uvijanje trupa radi puknuča tih nazovimo ih ukruta. Ako je to onda moraš odvojiti sve jer neznaš šta je na pramcu, a i treba se to propisno ojačati a to se može kvalitetno srediti samo ako je koverta odvojena
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la egotrip » 02. 10. 2012. (09:25)

da,cijelog cemo otvorit,pa pojacat od prove do krme,ali nazalost nemoze se odvojit vec treba sve rezat,plastika je radjena s dva sloja mata,tanko da svjetlost probija kroz,meni se cini da je u blizini tvornice neki parketar pa da su stavljali te neke ostatke kako bi ustedili na plastici, :Craying43: :Craying43: :Craying43: :Craying43: ,jedina utjeha da sam ga kupija polovnog tj. da nisam platija punu cijenu,ali vidim po sajmovima ga jos prodaju
Avatar
egotrip
Senior Member
 
Postovi: 734
Pridružen/a: 25. 05. 2010. (19:48)
Lokacija: hvar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: gs nautica open 550 yamaha 100 4t

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la enzoenglez » 02. 10. 2012. (09:32)

egotrip je napisao/la:ali vidim po sajmovima ga jos prodaju


Možda će ova tema ljudima otvorit oči :shock:
Nije neka reklama za proizvod, ali vjerojatno nije samo jedan u nizu :Angry49:
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.
Avatar
enzoenglez
Old Senior Member
 
Postovi: 1082
Pridružen/a: 09. 10. 2011. (00:26)
Lokacija: Heilbronn DE
Tip plovila: bez plovila

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la egotrip » 02. 10. 2012. (10:03)

nije samo jedan,ima neki slovenac isti brod i sve iste probleme,samo on ga nije otvarao vec ga je pojacao od doli s 3 sloja plastike i kaze da mu vise ne udara ali trebalo bi napravit djir,za uvjerit se,isto mu je puklo spremiste na pramcu ispod konzole po podnici na krmi
Avatar
egotrip
Senior Member
 
Postovi: 734
Pridružen/a: 25. 05. 2010. (19:48)
Lokacija: hvar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: gs nautica open 550 yamaha 100 4t

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la josme » 02. 10. 2012. (10:18)

egotrip je napisao/la:da,cijelog cemo otvorit,pa pojacat od prove do krme,ali nazalost nemoze se odvojit vec treba sve rezat,plastika je radjena s dva sloja mata,tanko da svjetlost probija kroz,meni se cini da je u blizini tvornice neki parketar pa da su stavljali te neke ostatke kako bi ustedili na plastici, :Craying43: :Craying43: :Craying43: :Craying43: ,jedina utjeha da sam ga kupija polovnog tj. da nisam platija punu cijenu,ali vidim po sajmovima ga jos prodaju

Skini bokoštitnicu(onu gumu naokolo)moguć je spoj nadgrađa sa trupom sa zakovicama..ako je... super..odereš zakovice i lagano sa skarpelom u spoj..kako je rađeno možda se i sam otvori..a nakon toga rad,znoj,a možda i pokoja kap krvi..
... ajmo malo ... satnica.com ... povećajte si profit
Avatar
josme
Old Senior Member
 
Postovi: 5380
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (14:17)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: luft-madrac

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la egotrip » 02. 10. 2012. (12:11)

oni su se najviše i potrudili da se nemože odvojit jednostavno,da se nevidi ta sramota,sve bande su slipljene s gornjim dijelom,po krmi je sljepljen po cijeloj sirini,show :crazy:
Avatar
egotrip
Senior Member
 
Postovi: 734
Pridružen/a: 25. 05. 2010. (19:48)
Lokacija: hvar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: gs nautica open 550 yamaha 100 4t

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la el passo » 02. 10. 2012. (13:15)

egotrip je napisao/la:oni su se najviše i potrudili da se nemože odvojit jednostavno,da se nevidi ta sramota,sve bande su slipljene s gornjim dijelom,po krmi je sljepljen po cijeloj sirini,show :crazy:


To je najvjerovatnije kako ti kažeš da se ne otvara. Prestršno. Prestrašno je i to što belmarin minor dođe manje od recimo gs 470, a kvalitetom ga šije trostruko :thumbdown:
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la open510 » 02. 10. 2012. (13:25)

ovo na slikama stvarno izgleda strašno, ne znam je li to inače takva izrada ili si samo naletija na loš primjerak...
Ja sam imao GS 510 Open sa hondom 75, kupljen novi 2008 g. u Donar boats (Pula) i prodan ove godine baš na Hvar (Jelsa).
Nisam osobno imao ovakvih problema, plastika je na mom brodu popucala u prednjem velikom suhom spremištu i spremištu ispod konzole, ali to sam lako riješio sa nekoliko slojeva staklene vune+smola+bojanje tako da je sad bolje/čvršće nego novo. Plastika je bila ispucala toliko da je propuštalo vodu, ali ne toliko da se uopće vidi drvo ispod.... bilo je i laganih pucketanja ("paukova mreža") gelcoat-a na vanjskoj strani broda, ali i to sam lako popravija...
Nazalost, tebe ovdje izgleda čeka prilično veliki zahvat.
Avatar
open510
Member
 
Postovi: 432
Pridružen/a: 06. 04. 2012. (08:08)
Lokacija: Split/Šolta
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Galia 620 DC (Yamaha 150)

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la josme » 02. 10. 2012. (13:27)

egotrip je napisao/la:oni su se najviše i potrudili da se nemože odvojit jednostavno,da se nevidi ta sramota,sve bande su slipljene s gornjim dijelom,po krmi je sljepljen po cijeloj sirini,show :crazy:

Nabaci još koju slikicu...ma sve se da jednostavno ..bez puno komplikacija..kakva je kvaliteta izrade nebi se čudio da lako sa skarpelom možeš odvojiti...
... ajmo malo ... satnica.com ... povećajte si profit
Avatar
josme
Old Senior Member
 
Postovi: 5380
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (14:17)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: luft-madrac

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la ropee » 02. 10. 2012. (13:54)

uhhh , ako nakon četiri godine barka izgleda ovako :thumbdown: , ovo je strašno .

Ovo je za mene šok , ali tako je to kada se više vole uvozne stvari nego naše :crazy: , kao što kažu skuplji je od belmarina dosta , a kvalitetom mu nije ni do kopera :lol:
Avatar
ropee
Senior Member
 
Postovi: 655
Pridružen/a: 03. 05. 2012. (21:13)
Lokacija: Kastav
Tip plovila: batana + tomosaki 4,5

Re: gs nautica open 550

PostPostao/la borro » 02. 10. 2012. (14:45)

Pa da se i neda otvoriti, nemaš druge, otvori na silu. Terolitku ili ubodnu pilu i maži u krug i rastavi ga. Uštedjet ćeš puno muke, i puno bolje napraviti posao. Ja bi ga rastavio bilo spoja ili ne.
Chuck Norris Approved
Avatar
borro
Old Senior Member
 
Postovi: 2692
Pridružen/a: 02. 09. 2008. (11:21)
Lokacija: Karlovac-Rovanjska
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: deplasmanac Zampieri mare iz 1976g. + VP2002

Sljedeća

Natrag na Plastični brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.