Upute za pozdravljanje ... i ne samo

Dobro nam došli novi korisnici! Predstavite se ovdje i recite nam nešto o sebi ...
VAŽNO:
Otvaranjem nove teme u forumu "Predstavite se" (prvi post), novim je korisnicima omogućeno pisanje u svim dijelovima foruma, uključujući teme u njegovom ribolovnom dijelu.

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Upute za pozdravljanje ... i ne samo

PostPostao/la riberer » 16. 03. 2010. (14:55)

Primjetio sam da je postao skoro, pa običaj da se novopridošli članovi pozdravljaju koristeći samo jedan smajlić, uglavnom ovaj " :wave: ".
Ako nam je već namjera nekome poželjeti dobrodošlicu, onda nam nebi trebalo biti teško napisati i dvije tri riječi uz to ... kad već nekoga pozdravljamo.

Korištenje samo smajlića u postovima se u svim forumima svijeta smatra spamom, pa tako i u ovom.
Tako je napisano i u pravilima Foruma:
ZABRANJENO JE

11. Postanje postova bez teksta ili samo sa smajlićima bez teksta.

Bez obzira na pravila, izmijeniti dvije, tri riječi sa onima koji su odlučili sudjelovati na našem Forumu, nebi trebalo predstavljati neku veliku muku, a sigurno će pomoći novima da "probiju led" i tako postanu punopravni članovi našega Foruma ... za razliku od onih koji ga samo čitaju :D




Napisao sam ovo i zato da se ne čudite ukoliko ne uspijete pronaći svoje postove ... takvog tipa. Pobrisani su ;)
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7118
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Natrag na Predstavite se

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.