Pozdrav

Dobro nam došli novi korisnici! Predstavite se ovdje i recite nam nešto o sebi ...
VAŽNO:
Otvaranjem nove teme u forumu "Predstavite se" (prvi post), novim je korisnicima omogućeno pisanje u svim dijelovima foruma, uključujući teme u njegovom ribolovnom dijelu.

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Pozdrav

PostPostao/la risbo298 » 10. 09. 2021. (16:02)

Pratim forum već duže vrijeme i čitam teme, ali evo da se i predstavim. Zovem se Boris, imam 25 godina, inače Slavonac iz Požege, živim u Zagrebu, a ljetujem na Korčuli. Pecam vrlo rijetko, ali sam zaljubljenik u more i brodice, trenutno u procesu nabave vlastite.

Pozdrav svima!
Avatar
risbo298
New Entry
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 26. 07. 2019. (11:49)
Lokacija: Požega
Tip plovila: Trenutno bez plovila

Re: Pozdrav

PostPostao/la riberer » 10. 09. 2021. (17:50)

Dobro nam došao Boris! :D
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7111
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Pozdrav

PostPostao/la Ven_501k_pg » 01. 11. 2021. (20:59)

Pozdrav svima,

imam već korisničko ime ali nikako nisam mogao resetirati lozinku pa sam se morao ponovo registrirati :(
Ukratko, imao sam oduvijek razne barke od Elan-a 401 sa T4 pa sa T10, Quicksilver fishermana da bi onda odlučili da nam treba nešto s kabinom i da možemo prespavati. Sada imamo 3 godine Ven 501 s yamahom 30 s kojom obilzimo žena i ja sve u okolici Paga (Rab, Dugi otok, Ist, Silba, Olib...).
Kupio sam ga u Korčuli i došli smo s njim od tamo do Paga. To je bio pothvat i hrabrost za povesti ženu. Ali izdržala je.
Inače sam iz ZG-a ali imam kuću na Pagu već više od 40 godina pa se smatram domaćim tamo.

Naravno, uvijek treba još koji metar i još malo opreme, pa pratim da vidim koji bi to best buy upgrade broda bio da zadovoljava naše potrebe i ograničenja novaca, spremanja broda itd, što vidim da muči i većinu ovdje na forumu.

Zoran
Avatar
Ven_501k_pg
New Entry
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 01. 11. 2021. (20:38)
Lokacija: PAg
Tip plovila: Ven 501k_Yam30

Re: Pozdrav

PostPostao/la riberer » 01. 11. 2021. (22:06)

Ven_501k_pg je napisao/la:
... imam već korisničko ime ali nikako nisam mogao resetirati lozinku pa sam se morao ponovo registrirati :(

Zoran

Reci mi koje ti je staro (prijašnje) korisničko ime, poslati ću ti novu zaporku na mail ;)
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7111
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Pozdrav

PostPostao/la Ven_501k_pg » 08. 11. 2021. (18:35)

Hvala na dobroj volji, ali nema veze
Avatar
Ven_501k_pg
New Entry
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 01. 11. 2021. (20:38)
Lokacija: PAg
Tip plovila: Ven 501k_Yam30


Natrag na Predstavite se

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.