Pozdrav iz Pule

Dobro nam došli novi korisnici! Predstavite se ovdje i recite nam nešto o sebi ...
VAŽNO:
Otvaranjem nove teme u forumu "Predstavite se" (prvi post), novim je korisnicima omogućeno pisanje u svim dijelovima foruma, uključujući teme u njegovom ribolovnom dijelu.

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Pozdrav iz Pule

PostPostao/la tata Deni » 10. 06. 2020. (20:05)

Evo i mene. Kupio sam plovilo i sad trebam pomoć.
Avatar
tata Deni
New Entry
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 10. 06. 2020. (14:05)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Merry Fisher 625, 2003. god.

Re: Pozdrav iz Pule

PostPostao/la bobipu » 11. 06. 2020. (09:34)

tata Deni je napisao/la:Evo i mene. Kupio sam plovilo i sad trebam pomoć.

Viva...predstavi se bez srama...ča češ sa barkom..koja?...koji motor ? kakova pomoč ti triba?
Ima tu puno dobrih duša ke če ti pomoč i savjetovat...a ima i onih ki če te podbadat...ali to su čari foruma pa to i prihvati.... :wave:
kuraja do jaja
Avatar
bobipu
Senior Member
 
Postovi: 591
Pridružen/a: 25. 08. 2008. (20:45)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Marušić 21

Re: Pozdrav iz Pule

PostPostao/la riberer » 11. 06. 2020. (10:22)

Pozdrav! :D
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7118
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Pozdrav iz Pule

PostPostao/la tata Deni » 11. 06. 2020. (10:50)

Pa ukratko kako sam prije pisao imam Istranku 1980 godište sa Hondom 8 ks, koja me u ovih par mjeseci šta je koristim služi jako lijepo. Moj osnovni problem je uređenj barke, ali kako sam već napisao na forumu, prodor kišnice u dno kokpita je najveći problem i strah, onda montaža pumpe. Za pumpu nisam ni siguran da li potebna jer sam ionako nakon svake jače kiše u obilasku stare dame.
Dakle najveći problem mi je voda i kako otkriti di ulazi( ako je to moguće), koliko je to štetno po barku i kako to sanirati.
Sa stakloplastikom sam prvi put radio u životu ove godine kada sam već pokrpao par puknuća na spoju kabine i korita barke.
Tako da imam volje za naućit, vrijeme ću morati pronaći. Svi savjeti dobrodošli, a radovi bi bili najranije nakon ljeta jer se sad barkica koristi max.
Evo i slikica od kad sam je kupio do kad sam je stavio u more.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
tata Deni
New Entry
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 10. 06. 2020. (14:05)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Merry Fisher 625, 2003. god.


Natrag na Predstavite se

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.