Pozdrav svima

Dobro nam došli novi korisnici! Predstavite se ovdje i recite nam nešto o sebi ...
VAŽNO:
Otvaranjem nove teme u forumu "Predstavite se" (prvi post), novim je korisnicima omogućeno pisanje u svim dijelovima foruma, uključujući teme u njegovom ribolovnom dijelu.

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Pozdrav svima

PostPostao/la Lukjerna » 24. 09. 2022. (15:50)

Pozdrav svima iz Dubrovnika.

Prvenstveno sam se prikljucio jer sam nasao zanimljivih informacija o Adria 790 koju i sam posjedujem.
Bavim se ribolovom (gospodarskim) skupa sa ocem imamo murterku 6,20 x 2.10, a Adria sluzi kao kuca zimi, a apartman za uzivanje ljeti s tim da ljeti murterku zamjenim Batelinom vidovic sa hondom 20ks.
Pomalo ronim nista specijalno dovoljno da ljeti svaki drugi dan bude juha ili neka riba na gradele i ostali sportski ribolov u rekreativne svrhe, I naravno to sve kada sam doma tj kad ne plovim svjetskim morima kao casnik palube.

Drago mi je da sam postao clan i nadam se da cu procitati jos puno pametnih ubuduce.
"Non bene pro toto libertas venditur auro"
Avatar
Lukjerna
New Entry
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 24. 09. 2022. (14:35)
Lokacija: Dubrovnik
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adriatic 790, Ribarski Guc 6m, Plovid 299

Re: Pozdrav svima

PostPostao/la riberer » 24. 09. 2022. (20:55)

Dobro nam došao Lukjerna! Nadam se da ćeš naći zanimljivih stvari na forumu.
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7118
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18


Natrag na Predstavite se

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.