Moj prvi brod

Drveni brodovi, ponos i povijest naše brodogradnje

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: Moj prvi brod

PostPostao/la furic » 07. 03. 2012. (23:32)

Mileknez sorry što ti nisam odgovorio, ali stvarno ne znam točno cifru. Prevoz broda sa autom dizalicom 1400 kn, Piture, smole, kitovi cca 7800 kn, drvo +piljenje 750 kn, vijci inox za madire cca 500 kom + ostali inox vijci neznam broja, uređenje motora 1500 kn (temeljne i leteće ležajeve sam imao), razne sitnice (akumulator, pajeti, brusne karte, raškete, brener, pleksiglas staklo) 3000 kn, kalafat par sto kuna (samo da me uvede u tajne zanata, sva sreća čega god se uhvatim ide mi).
Ovo sam sve napisao odoka. Inače sve sam račune spremao i na kraju ih je bilo toliko da me je bilo strah sve zbrojit pa sam ih bacio u smeće.
I sad nažalost je prodajem, duša me boli, toliko novaca i truda. Ali kad se zaljubiš u novu divojku staru brzo pozabiš. Imam priliku uzet jednu jedrilicu, a to mi je oduvijek bila želja.
UtnaPishtim kad budem išao na brod mogao bih poslikat pa stavit na forum, ako baš želiš možeš ići na lice mjesta pa snimit. Brod nije baš u Rijeci cca 35 od Rijeke.
Pozdrav!
Avatar
furic
New Entry
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 30. 07. 2009. (08:12)
Lokacija: Rijeka (Viškovo)

Re: Moj prvi brod

PostPostao/la Kanochal » 16. 03. 2012. (16:14)

Gušta san čitati ovu tvoju cilu priču/temu, pa i ča su drugi savjetovali, te i na dijalektu. Zanimljivije je tako čitati!

Čak ti pomali i zavidim na znanju, vrimenu, prostoru, pa i volji. Svaka čast!

E i ako ti je za oko zapela isto drvena jedrilica, nekako ćeš već ovi lipi brodić priboliti.

Jema mi prijatelj jednu dužine oko 6 m, te iako je više od šperploče vrlo je lipo u njoj idriti. :thumbup:
Tu-tu auto, vrag ti piz odnia
Avatar
Kanochal
New Entry
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 05. 03. 2012. (14:24)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Greben VL 4,9 - T 10/4, Elan 31

Prethodna

Natrag na Drveni brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.