GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

Drveni brodovi, ponos i povijest naše brodogradnje

Moderatori/ce: riberer, teranavis, Moderatori

Re: GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

PostPostao/la Mali Dabar » 17. 03. 2011. (11:32)

:thumbup:
ko nema dvi live ruke može svašta napraviti,još je dobro dok ima živih starih meštara,svaki ce ti pokazati,kako bi tribalo raditi i kako koju dasku okrenuti,jer i njima je drago kad vide da nekoga to zanima.
Zato to treba iskoristiti i što je najvažnije ne strašiti ljude s drvenim brodom,to je čudo.
Govorim po sebi,kad sam dovezao svoj,svi su me proglasili ludim,ali za misec dana je bila druga prica. :D
Avatar
Mali Dabar
Old Senior Member
 
Postovi: 3963
Pridružen/a: 24. 02. 2009. (22:43)
Lokacija: kužina
Lokacija: kužina

Re: GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

PostPostao/la kalafat » 17. 03. 2011. (11:46)

e dabar sa ovim si me nasmija, ti stari mešti ce ti prije dat bubrig nego sta pokazat od svoga zanata, a ovo da svak moze nesto napravit ko nema dvi live ruke i ne drzi ti bas, prije svega za drvenu brodogradnju triba ti pravi ručni alata uglavnom koji se radija kovanjem a danas nac kovača je joj i ajme. a prije svega triba znanja sta u glavu sta u ruke .
iz motora gredu okrugli dimovi (torpedo dizel) - by Uroš
Avatar
kalafat
Senior Member
 
Postovi: 905
Pridružen/a: 23. 06. 2008. (11:57)
Lokacija: trogir
Tip plovila: primorka630+60cm/ vidović 300

Re: GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

PostPostao/la Mali Dabar » 17. 03. 2011. (12:33)

Onda sam ja lud ili sam naiša na par luđaka,koji su mi puno stvari pokazali.
Da cu ici iz nule nešto raditi,nema šanse,a i malo tko ce se u to upuštati,gotovo nitko, ali kupiti drveni brod i zaminiti ono što ne valja,ne vidim tu problema i nekog specijalnoga alata.
Imam i ludog kovača,ali do sada je jedino trebalo sikiricu malo poklepati :D
Avatar
Mali Dabar
Old Senior Member
 
Postovi: 3963
Pridružen/a: 24. 02. 2009. (22:43)
Lokacija: kužina
Lokacija: kužina

Re: GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

PostPostao/la kumpanjo » 17. 03. 2011. (13:48)

Kalafat dobro kaže -teško je od njih štogod izvući -stari ljudi ,nemaju više volje za pričanja i objašnjavanja.A ono što ti kažu i nije bogzna kako upotrebljivo bez prakse. Da je koju godinu šegrtovati uz nekoga od njih onda da,čovik bi naučija,ovako, zaboravi !sve su to isprazne priče o znanju brodogradnje.
Pa može sam vlasnik uz nešto volje prominiti koji komad, kao npr komad škafa ,čak i komad razme ili komad madira , bokoštitnicu itd . mislim ravne jednostavnije stvari. Ali da će zaminiti kolumbu ili savijati neke madire,bolje reći iskrojiti ih pa tek onda saviti-teško i veliko možda! Lani sam gleda minjanje kolumbe na pasari od 7 meti,a pošto se uskoro sprema zamina na još jednoj ,slikati ću da se vidi cijeli postupak i složenost zahvata.U takve poduhvate se neće upustu i neki brodograditelji. Prije koju godinu sam gleda jednoga-drveni brod od 11 meti na cokima oko pola metra od poda. Triba ga nagnit na bandu radi prizabijanja madiri, sav alat je bio maca i drveni klinovi , nagnija ga je začas ko da je pasarica od 3-4 metra, bez ičije pomoći i bez dizalice.- Da ;zaboravija sam napomeniti još jedan "alat "(onaj što je spomenija kalafat) u glavi- iskustvo i znanje.
Avatar
kumpanjo
Member
 
Postovi: 239
Pridružen/a: 21. 01. 2011. (00:02)
Lokacija: Pelješac-Orebić
Tip plovila: Drveni brod 11m. BETA MARINE-90 hp

Re: GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

PostPostao/la Mali Dabar » 17. 03. 2011. (14:17)

Pa o cemu vi pišete,o zamjeni kolumbe na brodu od 11 metara.
Tko ima to i što će mi takav brod uopce ? Ako imaš toliki brod,obicno je to radni,drveni za vozit turiste ili koća,a onda i ni problem da meštar odradi svoj posao,jer gazda i nema vrimena.
Ja divanim o brodicu za na ribe batela 4-5 metri,pasarica 5-6metri.........a ne o sabunjeru :D
Avatar
Mali Dabar
Old Senior Member
 
Postovi: 3963
Pridružen/a: 24. 02. 2009. (22:43)
Lokacija: kužina
Lokacija: kužina

Re: GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

PostPostao/la kalafat » 17. 03. 2011. (14:19)

al ol mislis da nije isti princip popravljat/gradit brod od 4 5 metri i brod od 11 metri?? ista je stvar jedina je razlika u dimenzijama elemenata
iz motora gredu okrugli dimovi (torpedo dizel) - by Uroš
Avatar
kalafat
Senior Member
 
Postovi: 905
Pridružen/a: 23. 06. 2008. (11:57)
Lokacija: trogir
Tip plovila: primorka630+60cm/ vidović 300

Re: GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

PostPostao/la Mali Dabar » 17. 03. 2011. (14:26)

je skroz isto,kao i gumu zaminiti na autu i bicikli,problem je samo dobro pocokati.
Na bicikli minjam sam,a s autom idem kod velkanizera :D
Avatar
Mali Dabar
Old Senior Member
 
Postovi: 3963
Pridružen/a: 24. 02. 2009. (22:43)
Lokacija: kužina
Lokacija: kužina

Re: GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

PostPostao/la kumpanjo » 17. 03. 2011. (17:43)

VIJOLA
003.JPG
Eto dabre, ja imam toliki brod -drveni( za turizam ,slike možeš viti u galeriji i imaš pod drvene barke-slike.)
A kalafat je dobro reka ,princip je isti ,jedino dimenzije.
A kad se prije počelo s alatima evo slike jednog. VIJOLA, ili kako ko zove , spominjem je jer nije služila samo za bužanje.Već ono zašto sam je i nabavija i što me oduševilo kako dobro i precizno funkcionira -za zavidavanje.
neznam dali se drugdi po jadranu koristi u ovu svrhu ,no ovdi u Korčuli je.
Bivša mornarica bivše države nije slučajno otvorila brodogradilište baš u Korčuli- puno kvalitetne radne snage i stoljetno iskustvo. Jedan od radnika u tom brodogradilištu je bio i ovaj naš preostali brodograditelj,pa mi je jednom ispriča;gradili su se drveni torpedni čamci i ostala plovila. Strogo nadzirana brodogradnja , a koristile su se vide ,ne brukve i kako su se zavidavale strogo se pazilo.Pa tako kaže on: dopuštalo se vidu malo zabiti čekićem da ćapa pravac ,onda zavidati bušilicom ili tom vijolom ,a na kraju obavezno i nikako drukčije -pritegniti violom.
Koristija sam ovu vijolu kad sam prezavida dno broda (oko 1000 kom. 6x 60) i oduševila me kojom snagom i preciznošcu možeš dotegnuti vidu.Istina, bušilicom ide brže ,ali bušilica zna izglođat glavu vide ili je slomiti pogotovu ove od inoxa. Vojska je to onda dobro znala,samo su im vide bile od mesinga,ravne glave.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
kumpanjo
Member
 
Postovi: 239
Pridružen/a: 21. 01. 2011. (00:02)
Lokacija: Pelješac-Orebić
Tip plovila: Drveni brod 11m. BETA MARINE-90 hp

Re: GRADNJA TRADICIONALNOG DRVENOG BRODA

PostPostao/la newarr » 08. 06. 2012. (20:38)

Avatar
newarr
Member
 
Postovi: 150
Pridružen/a: 12. 03. 2011. (18:15)
Lokacija: vela luka
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: pasara 440 marušić, tohatsu 2t 5ks

Prethodna

Natrag na Drveni brodovi

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.