Komande na Barci

Diskusije o ribolovnim trgovinama, servisima barki, motora i ostalo. Gdje kupovati, gdje servisirati, traženje izvođača raznih radova ...

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Komande na Barci

PostPostao/la Tomas1710 » 20. 03. 2020. (22:04)

Pozdrav ribolovci,imam barku Adria 500 sa kabinom i pošto je barka stara 31 godinu komande na njoj vec odavno ne funkcioniraju sto od soli sto od bilo kakvih drugih kvara,i sad bi me zanimalo koliko bi koštalo kad bi sve to išao opet staviti u funkciju,znaci koliko bi koštale sajle i čovik koji bi mi to napravio.Volan i gas komandu imam samo sajle treba pospajat
Avatar
Tomas1710
New Entry
 
Postovi: 12
Pridružen/a: 27. 12. 2019. (13:09)
Lokacija: Malinska
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Adria 500 sa kabinom,Tohatsu M9.8 BL

Re: Komande na Barci

PostPostao/la starimorž58 » 21. 03. 2020. (05:59)

Tomas,
sve ti ovisi kakav motor imaš. Koje je marke, koje snage? Neki su napravljeni tako da na njih mogu samo originalne komande i u nekom pravilu su tada poporilično skupe. Na druge mogu i univerzalne a trebaš samo prave nastvke za spojit sajle. U igri je više mogučnosti. Serviser koji radi tvoj motor će ti dati najbolju informaciju. Na netu je puno web trgovina i nakon toga ćeš saznat i cijenu. Inače nije to komplicirano, prije dvi godine na sličnoj barki sam to sam montirao iako nisam neki veliki stručnjak. A kada ih montiraš priporučujem redovno održavanje, kakva kap ulja, malo spreja i onda to traje. Pogledaj web stranu Osculatija ili Unimara. Ako nemaš neku egzoticu od motora sigurno ćeš naći odgovor. Pozdrav-
Avatar
starimorž58
New Entry
 
Postovi: 41
Pridružen/a: 31. 10. 2017. (09:40)
Lokacija: Klenovica
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Plastična pasara Pici, Tohatsu 4T 6KS

Re: Komande na Barci

PostPostao/la starimorž58 » 21. 03. 2020. (06:05)

Sad vidim koji motor imaš, nisam prije pogledao. Mislim da ćeš sajle i kutiju naći kod Osculatija ili Unimara a za krajnje nastavke za spojit sajle na motor kontaktiraj Duing d.o.o. iz Rijeke. Na žalost mislim da nije jeftino. Ja sam to nabavio original u Slo u Radovljici u firmi Koja zastupa Tohatsu za SLO. Bilo je dosta jeftinije. Ako te bude zanimalo javi mi se na pp. Pozdrav.
Avatar
starimorž58
New Entry
 
Postovi: 41
Pridružen/a: 31. 10. 2017. (09:40)
Lokacija: Klenovica
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Plastična pasara Pici, Tohatsu 4T 6KS


Natrag na Ribolovne trgovine, servisi brodova, motora i slično

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.