Smješno niske cjene rola?? fake??

Diskusije o ribolovnim trgovinama, servisima barki, motora i ostalo. Gdje kupovati, gdje servisirati, traženje izvođača raznih radova ...

Moderatori/ce: dome, tramontana, Moderatori

Smješno niske cjene rola?? fake??

PostPostao/la barkaruža » 19. 01. 2014. (22:05)

Dali netko zna za ovu stranicu, odnosno dali u svjetu ribolovne opreme ima isto "fake" opreme?
http://horizonfishingsupply.com/daiwa-reels.html/page/3
Pozdrav
Avatar
barkaruža
New Entry
 
Postovi: 73
Pridružen/a: 25. 04. 2012. (07:19)
Lokacija: Ljubljana, Donja Klada
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Saver 540 cabin fisher, kvarnerplastika

Re: Smješno nizke cjene rola?? fake??

PostPostao/la jaxy » 19. 01. 2014. (22:15)

BIG warning!!!!

If that store is called Horizon Fishing Supplies, do not attempt to buy from them. They are not legit, they do not supply your product once paid for. They do not accept Credit Cards, and will only deal with elctronic transfers. They are based in Indonesia - according to their contact details.

I have been caught out with attempting to buy a Saltiga Dogfight 7000 and a Daiwa Exist 2508. Once money was transferred, all communication was stopped by Horizon. After trolling the net for months looking for other contact details for them, nothing works, i.e. phone numbers, email addresses, postal address.

Be warned from my experience.

http://horizonfishingsupply.com/

Do not buy from this mob!!!!

ovo kazu na ovom forumu
http://www.ausfish.com.au/vforum/showth ... lia/page13
Avatar
jaxy
Senior Member
 
Postovi: 539
Pridružen/a: 23. 11. 2011. (20:07)
Lokacija: Dubrovnik
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: bayliner 1851

Re: Smješno nizke cjene rola?? fake??

PostPostao/la barkaruža » 19. 01. 2014. (22:25)

A inače, dali ima fake opreme u skupljoj ribolovnoj opremi, npr. Daiwa saltiga, Shimano Stella,....??
Pozz
Avatar
barkaruža
New Entry
 
Postovi: 73
Pridružen/a: 25. 04. 2012. (07:19)
Lokacija: Ljubljana, Donja Klada
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Saver 540 cabin fisher, kvarnerplastika

Re: Smješno nizke cjene rola?? fake??

PostPostao/la gof1 » 20. 01. 2014. (00:53)

barkaruža je napisao/la:A inače, dali ima fake opreme u skupljoj ribolovnoj opremi, npr. Daiwa saltiga, Shimano Stella,....??
Pozz

tu i je lova ;)
Avatar
gof1
Senior Member
 
Postovi: 999
Pridružen/a: 17. 10. 2008. (14:18)
Lokacija: Gradac,Mostar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: trenutno bez plovila ;-)

Re: Smješno niske cjene rola?? fake??

PostPostao/la SuperJura » 06. 06. 2014. (22:33)

barkaruža je napisao/la:Dali netko zna za ovu stranicu, odnosno dali u svjetu ribolovne opreme ima isto "fake" opreme?
http://horizonfishingsupply.com/daiwa-reels.html/page/3
Pozdrav


Fake opreme ima posvuda, bila ona ribolovna ili ne, dobro je uvijek citati recenzije trgovina i sakupiti sto vise informacija prije kupnje (naravno, ako se radi o nepoznatoj trgovini). Opcenito, niska cijena moze znaciti fake a i ne mora. Mozda nam samo nije jasno da je kod nas skuplje (u tom slucaju dobro pronjuskati cijene). Moze biti i da trgovina jednostavno ne moze nabaviti trazeni proizvod a ne vraca novac, takve dobiju odmah naziv govno-trgovina. Ako je covjek nesiguran tu je uvijek PayPal kao sigurno sredstvo placanja.
Bilo bi mi drago kada bih u nasoj drzavi vidio neku stranicu gdje se recenziraju ribolovne trgovine (izmedju ostalih). Dobro mjesto bi bilo n.p.r jeftinije.hr. Zna li netko takvo mjesto?
Avatar
SuperJura
New Entry
 
Postovi: 19
Pridružen/a: 11. 04. 2014. (11:06)
Lokacija: Galešnjak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Gradac

Re: Smješno niske cjene rola?? fake??

PostPostao/la Maestral700 » 07. 06. 2014. (13:13)

jurvis je napisao/la:
barkaruža je napisao/la:Dali netko zna za ovu stranicu, odnosno dali u svjetu ribolovne opreme ima isto "fake" opreme?
http://horizonfishingsupply.com/daiwa-reels.html/page/3
Pozdrav

Bilo bi mi drago kada bih u nasoj drzavi vidio neku stranicu gdje se recenziraju ribolovne trgovine (izmedju ostalih). Dobro mjesto bi bilo n.p.r jeftinije.hr. Zna li netko takvo mjesto?


Teško je napraviti recenzije za naše trgovine,iskustva su različita...nekome se sviđa trgovina,dobio je bolji popust ili uvjete plaćanja i slično pa bi sugestije bile malo subjektivne.....a i nije fer nekome činiti reklamu,bila loša ili dobra. Ovdje mislim na međusobno uspoređivanje trgovina. Svaka ima svoju specifičnost i nema generalno bolje ili skuplje/jeftinije. Tisuće artikala i teško je raditi usporedbu. Uostalom,ako tražiš nešto specifično, surfaj malo po stranicama,nazovi trgovine i to je najbolji način da se odlučiš za kupovinu. Kao i svi, i ja imam svoga favorita u Zagrebu ali neću imenovati,ako hoćeš,može na PP. Kupovina ovisi o mnogo toga....nekada ću kupiti i skuplji štap ili rolu ako je odmah dostupna, ako ima bolju garanciju, ako mi prodavač daje povoljniji rok i način otplate,itd....itd...da ne meljem ovdje više :lol: :thumbup:
Avatar
Maestral700
Senior Member
 
Postovi: 692
Pridružen/a: 10. 08. 2010. (16:18)
Lokacija: Ploče
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bez plovila

Re: Smješno niske cjene rola?? fake??

PostPostao/la SuperJura » 08. 06. 2014. (01:22)

Maestral700 je napisao/la:
jurvis je napisao/la:
barkaruža je napisao/la:Dali netko zna za ovu stranicu, odnosno dali u svjetu ribolovne opreme ima isto "fake" opreme?
http://horizonfishingsupply.com/daiwa-reels.html/page/3
Pozdrav

Bilo bi mi drago kada bih u nasoj drzavi vidio neku stranicu gdje se recenziraju ribolovne trgovine (izmedju ostalih). Dobro mjesto bi bilo n.p.r jeftinije.hr. Zna li netko takvo mjesto?


Teško je napraviti recenzije za naše trgovine,iskustva su različita...nekome se sviđa trgovina,dobio je bolji popust ili uvjete plaćanja i slično pa bi sugestije bile malo subjektivne.....a i nije fer nekome činiti reklamu,bila loša ili dobra. Ovdje mislim na međusobno uspoređivanje trgovina. Svaka ima svoju specifičnost i nema generalno bolje ili skuplje/jeftinije. Tisuće artikala i teško je raditi usporedbu. Uostalom,ako tražiš nešto specifično, surfaj malo po stranicama,nazovi trgovine i to je najbolji način da se odlučiš za kupovinu. Kao i svi, i ja imam svoga favorita u Zagrebu ali neću imenovati,ako hoćeš,može na PP. Kupovina ovisi o mnogo toga....nekada ću kupiti i skuplji štap ili rolu ako je odmah dostupna, ako ima bolju garanciju, ako mi prodavač daje povoljniji rok i način otplate,itd....itd...da ne meljem ovdje više :lol: :thumbup:


Zapravo sva skupljena iskustva kupaca ako se ostave na jednom mjestu stvaraju vrlo realnu sliku jedne trgovine (bila ona ribolovna ili ne). To znam dobro iz vlastitog iskustva dugogodisnjom kupovinom preko interneta i tvrdim da je najbolji nacin za odluku o kupovini, stranica sa usporedbama cijena proizvoda gdje se istovremeno vide trgovine i ocjene trgovina. Losa ocjena je signal trgovini da treba nesto popraviti ako je ozbiljna. A ozbiljne su samo one sa dobrim i profesionalnim odnosom prema svojim kupcima uz konkurentne cijene naravno, a toga u Hrvatskoj manjka. U Hrvatskoj vec postoje stranice (jeftinije.hr) koje se bave usporedbom cijena a to znaci da je nama kupcima lakse doci do zeljenoga proizvoda za zeljenu cijenu. Kada bi kupci na takve stranice mogli podijeliti svoja iskustva vezana za kupnju i ostaviti ocjenu, kupovina bi bila jeftinija, jednostavnija, ugodnija i sigurnija. O garancijama i pravima potrosaca bi se dalo diskutirati ali nije mjesto...

Ako netko ima losa ili dobra iskustva sa nekom trgovinom ribolovne opreme, slobodno neka podijeli ovdje, radoznao sam...
Avatar
SuperJura
New Entry
 
Postovi: 19
Pridružen/a: 11. 04. 2014. (11:06)
Lokacija: Galešnjak
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Gradac


Natrag na Ribolovne trgovine, servisi brodova, motora i slično

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.