Škverovi na Jadranu

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la 4ever » 30. 04. 2018. (12:58)

........taj stranac je još ovde osta par dana na kupanju znači da je i ostavila nešto zarađene love
Par postova povise je porer objasnia kako i ko moze uc u marinu i na koji način radit......
Sa svim normalno je moja firma ,naravno legalno, odradila jedan posao u Budvi i tamo nije baš bilo zacudenih u marini,čak je i pomoć ponuđena od ljudi koji tamo rade
Avatar
4ever
Old Senior Member
 
Postovi: 1098
Pridružen/a: 07. 12. 2010. (21:42)
Lokacija: Omiš
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: adriatic790 m 34T

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la tomsic davor » 30. 04. 2018. (13:10)

Orut je napisao/la:
legi je napisao/la:Sretan Prvi Maj svim rabotnicima...

Misliš 1. Svibanj


Bitno da se razumijemo...
Nema potrebe nekom namećati kako će da priča...
Sretan i tebi...
Ako ga slaviš naravno...
Avatar
tomsic davor
Old Senior Member
 
Postovi: 1254
Pridružen/a: 02. 11. 2010. (19:06)
Lokacija: Herceg Novi
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Merry fisher 635 yanmar

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la Orut » 30. 04. 2018. (13:18)

Razumin ja da većina ljudi , ma šta većina, svi , žele zaraditi a dati što manje ili ništa . Nekima to uspjeva a neki plate državi za se i za one ča su se izvukli. Moja namjera po pitanju ovoga bila je isključivo podiliti mišljenja koliko je to zakonito ili ne.
Taj odgovor nisam čuo. Najviše me smeta licemjerstvo. Nisu ni svi poslovi po marinama i škverovima isti.Porer će montirati tablu sa instrumentima koju je doma složija , za po ure, uru ili dvi. Platiti će 400 kuna i amen a meštar od tendi mora najprije uzeti mire (400kn), napraviti ugrubo sve od folije i iči probati (400kn) Sašiveno probati(400kn) i ako ima šta korigirati , još 400.
Eto ja toliko o ovome a vi možete još ako vas je volja.
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la porer » 30. 04. 2018. (13:27)

Ajde ne talasaj više. Opet si se posro. Čak ti je i ab ovo rekao kako treba a ti nisi skužio. Jebiga, šta ću ti ja.

BTW (Orut molim preskoči ovo), marine Tivat, Herceg Novi i Budva prepune su a vape za serviserima svih tipova. Ima li zainteresiranih da napravimo ekipu? Na pameti mi je nekakav smještaj u Dubrovniku i okolici (nemoguća misija ali ako se zapne moglo bi se nekako i riješiti, čak i imam nešto u početnim dogovorima) pa od tamo na dnevnoj bazi ići raditi dogovorene poslove. Električari, strojari, plastičari i ostalo što spada u taj posao.
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la legi » 30. 04. 2018. (13:29)

Orut tebi sve smeta....već san ti reka njurgav si previše i imaš krivi pristup svemu ....
Ne lovim lignje
Avatar
legi
Old Senior Member
 
Postovi: 2629
Pridružen/a: 12. 06. 2008. (11:36)
Lokacija: Krk
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: 2 drvene barke-torpedo i scam

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la Orut » 30. 04. 2018. (14:37)

porer je napisao/la:Ajde ne talasaj više. Opet si se posro. Čak ti je i ab ovo rekao kako treba a ti nisi skužio. Jebiga, šta ću ti ja.

BTW (Orut molim preskoči ovo), marine Tivat, Herceg Novi i Budva prepune su a vape za serviserima svih tipova. Ima li zainteresiranih da napravimo ekipu? Na pameti mi je nekakav smještaj u Dubrovniku i okolici (nemoguća misija ali ako se zapne moglo bi se nekako i riješiti, čak i imam nešto u početnim dogovorima) pa od tamo na dnevnoj bazi ići raditi dogovorene poslove. Električari, strojari, plastičari i ostalo što spada u taj posao.

Ja se posra .Na koga? Na tebe/vas? Nije potriba , jezik vam je oduvik posran. "Talasi". Ti ih najviše praviš ka utopljenik.
Siguran sam da je ovu temu otvorija netko drugi , retorika bi bila posve drugačija jer ste prokleti lokalpatrioti.
Fažol jist s vama . Taman posla .
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la porer » 30. 04. 2018. (14:44)

Eto bit će ti sve oprošteno kad prikažeš fiskalizirani račun za radove na jedrilici od Austrijanca.

Jer kako je ab ovo rekao:

ab ovo je napisao/la:Sve si malo razmišljam tko mi više smeta. Stranac koji ovdje odradi posao i u svojoj zemlji plati porez ili naš čoek koji to odradi na crno. :shh:


Kupi si tri naranče.
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la legi » 30. 04. 2018. (15:12)

Mi smo lokalpatrioti a tebi je to očito trn u oku....ti si njurgavac...ne voliš ni svoje a kamoli tuđe...i na prvi maj skačeš..
Ne lovim lignje
Avatar
legi
Old Senior Member
 
Postovi: 2629
Pridružen/a: 12. 06. 2008. (11:36)
Lokacija: Krk
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: 2 drvene barke-torpedo i scam

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la lupis » 30. 04. 2018. (15:24)

Bio sam prije par dana u Verudi pogledat neku kramu od broda,ista stvar ko i u Šibeniku valjda , austrijanci šlajfaju koper a domaći u kafiću u 9 ujutro.
Sad posli blagdana idem u Biograd isto nešto nalik brodu vidit baš me zanima ko tamo radi ...
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10366
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la legi » 30. 04. 2018. (15:39)

Nek šlajfaju bolje da se oni truju neg mi....nama je prvi maj mi jedemo fažol i prdimo i boli nas...najjači smo lokalpatrioti :D
Ne lovim lignje
Avatar
legi
Old Senior Member
 
Postovi: 2629
Pridružen/a: 12. 06. 2008. (11:36)
Lokacija: Krk
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: 2 drvene barke-torpedo i scam

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la Orut » 30. 04. 2018. (15:46)

E moj porer nemaš ti meni ništa oprostiti . To šta smo radili na jedrilici prijatelju austrijancu ,ja to inače ne radim. On brod inače drži u marini u Betini. Tamo su ga godinama " brijali na suho" .Brod su čistili Arfom , antifoling jedna ruka , naplaćene dvi. Poliranje , ajme majko it.d.
Ako ti imaš za svaki posao izdan fiskaliziran račun , predlažem te za moralnu osobu godine.
Neću više ponavljati da sam htio samo jednu zdravu raspravu o jednoj pojavi za koju neznam dali je legalna ili ne. Nisam ni porezni inspektor , ni policajac , ni carinik. Očito je da se sa većinom vas ne može o ničemu raspravljati pogotovo ako ima neki svrbež. Ali danima se o nekoj krami od broda meću slike , pametuje , ovako, onako , nemoj ovo nego . A kramu gori izilo sunce a doli školjke i osmoza..
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la porer » 30. 04. 2018. (16:07)

Orut je napisao/la:E moj porer nemaš ti meni ništa oprostiti . To šta smo radili na jedrilici prijatelju austrijancu ,ja to inače ne radim. On brod inače drži u marini u Betini. Tamo su ga godinama " brijali na suho" .Brod su čistili Arfom , antifoling jedna ruka , naplaćene dvi. Poliranje , ajme majko it.d.
Ako ti imaš za svaki posao izdan fiskaliziran račun , predlažem te za moralnu osobu godine.
Neću više ponavljati da sam htio samo jednu zdravu raspravu o jednoj pojavi za koju neznam dali je legalna ili ne. Nisam ni porezni inspektor , ni policajac , ni carinik. Očito je da se sa većinom vas ne može o ničemu raspravljati pogotovo ako ima neki svrbež. Ali danima se o nekoj krami od broda meću slike , pametuje , ovako, onako , nemoj ovo nego . A kramu gori izilo sunce a doli školjke i osmoza..


Tri naranče :)
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la teo_ribar » 30. 04. 2018. (16:11)

Oprostite orutu, oni dani va misecu su mu....
˝Nema veze kakav je zakon bitno je samo da ga ti i policajac koji te kontrolira tumačite na isti ili sličan način ˝ by: el passo

˝Ma nema problema ako ga zabrane (MR), važno je da kontrole ostanu iste.˝ by: ab ovo

˝Kuster , a da se prestaneš drogirat ?˝ by: Lady M
Avatar
teo_ribar
Old Senior Member
 
Postovi: 6439
Pridružen/a: 15. 12. 2008. (17:34)
Lokacija: Sušak
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adria 501...Yam 6ks 4T

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la macro » 30. 04. 2018. (16:12)

Nužno je plaćat sve poreze, namete i dažbine kako nebi kasnili s kamatom na zaduženje za propagiranje civilizacijskih vrednota u okviru NATO pakta. Dotekne li za VIP-blindo limuzine, puna šaka brade.
Zadnja izmjena: macro; 30. 04. 2018. (16:14); ukupno mijenjano 1 put/a.
Pitagorin poučak: 24 riječi

Molitva Oče naš: 66 riječi

Arhimedov poučak: 67 riječi

10 zapovijedi: 179 riječi

Američka Deklaracija nezavisnosti: 1.300 riječi

Američki Ustav sa svih 27 izmjena i dopuna: 7818 riječi

Propisi EU o prodaji zelja: 26.911 riječi

Smrt EU, sloboda narodu
Avatar
macro
Old Senior Member
 
Postovi: 2725
Pridružen/a: 07. 10. 2009. (15:07)
Lokacija: Od Brača do Pelješca
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Samonadokaradnja 550, Merc 90, Merc 5, mazgun

Re: Škverovi na Jadranu

PostPostao/la teo_ribar » 30. 04. 2018. (16:13)

Orut je napisao/la: To šta smo radili na jedrilici prijatelju austrijancu....

Pa možda su i oni mađari radili samo svojem prijatelju, znači isti ste a pljuješ po njima, dno dna....
˝Nema veze kakav je zakon bitno je samo da ga ti i policajac koji te kontrolira tumačite na isti ili sličan način ˝ by: el passo

˝Ma nema problema ako ga zabrane (MR), važno je da kontrole ostanu iste.˝ by: ab ovo

˝Kuster , a da se prestaneš drogirat ?˝ by: Lady M
Avatar
teo_ribar
Old Senior Member
 
Postovi: 6439
Pridružen/a: 15. 12. 2008. (17:34)
Lokacija: Sušak
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adria 501...Yam 6ks 4T

PrethodnaSljedeća

Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.