Sritno

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Sritno

PostPostao/la porer » 05. 02. 2018. (20:59)

Nekad je to na forumu bila zabranjena riječ. Vremena se mijenjaju. Tri naranče, jebiga...
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: Sritno

PostPostao/la Orut » 05. 02. 2018. (21:14)

Porer opet si se napušija. Smanji.
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Sritno

PostPostao/la MV KRK » 05. 02. 2018. (21:45)

:lol: porer o tome sam i ja razmišljao,nema mi gore kad krenem na more a poznanici sa rive mi viču sritno :twisted: najrađe bi se odmah zavezo i vratio u oštariju
.
Avatar
MV KRK
Old Senior Member
 
Postovi: 1794
Pridružen/a: 25. 11. 2011. (13:44)
Lokacija: grad krk
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: Gull 745 yanmar 125 ks

Re: Sritno

PostPostao/la teo_ribar » 05. 02. 2018. (21:52)

Auu
Bilo je starih baba koje kad bi sidile na klupi na moru ja bi slobodno mogal poć doma
Na sriću pomrle su :lol:
Tako da je po tom pitanju situacija bolja :D
˝Nema veze kakav je zakon bitno je samo da ga ti i policajac koji te kontrolira tumačite na isti ili sličan način ˝ by: el passo

˝Ma nema problema ako ga zabrane (MR), važno je da kontrole ostanu iste.˝ by: ab ovo

˝Kuster , a da se prestaneš drogirat ?˝ by: Lady M
Avatar
teo_ribar
Old Senior Member
 
Postovi: 6439
Pridružen/a: 15. 12. 2008. (17:34)
Lokacija: Sušak
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: Adria 501...Yam 6ks 4T

Re: Sritno

PostPostao/la bananko28 » 05. 02. 2018. (22:01)

evo sad ovo je zaista dogodilo prije nekih 20ak godina...
ovdje je običaj ako te netko pita "kud češ" a zna da ideš na more da je to kao da te je urekao i nemaš po što ić na more, odma odeš doma jer nema smisla kad neš ništa ulovit
I nedaleko od mene, malo južnije u jednom mistu ima, rekli bi onako lud tip, al totalno...
I svaki dan kad bi on iša u barku na klupici bi sidile babe koje bi njega pitale Željko kud češ i tako iz dana u dan ga provocirale. I jedan dan on vuče plinsku bocu za feral, uđe u barku a one sa klupice Željko kud češ?? a on njima da u p. mile matere kud bi iša, jebo vam B... mater, uzme onaj rezervar od benzina, izleti van, rastira babe, zaije onu klupicu i zapali... od tad više ga nikad nisu pitale kud češ, jer nisu imale di sidit..... :D
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3875
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

Re: Sritno

PostPostao/la pagus » 05. 02. 2018. (23:05)

porer je napisao/la:Nekad je to na forumu bila zabranjena riječ. Vremena se mijenjaju. Tri naranče, jebiga...

Ma to je sutra rođendan Boba Marleya pa je porer već danas dobre volje ! :clap: :thumbup:
Pagus
Avatar
pagus
Old Senior Member
 
Postovi: 1459
Pridružen/a: 11. 07. 2008. (14:03)
Lokacija: Zagreb, Pag, Šimuni
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Adriatik 790 (IMR M33/T)

Re: Sritno

PostPostao/la ab ovo » 06. 02. 2018. (06:36)

ŠTA JE OVO! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Teo vrati avatar.
Bem ti dan kad mi ovako počne. :thumbdown:
Avatar
ab ovo
Old Senior Member
 
Postovi: 4064
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:11)
Lokacija: o. Krk
Tip plovila: Učka-Yam 2t/4KS, Maestral 500-Yam 2t/6KS

Re: Sritno

PostPostao/la peroLA » 06. 02. 2018. (08:30)

to je rudarski pozdrav
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3325
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Sritno

PostPostao/la el passo » 06. 02. 2018. (17:53)

bananko28 je napisao/la:evo sad ovo je zaista dogodilo prije nekih 20ak godina...
ovdje je običaj ako te netko pita "kud češ" a zna da ideš na more da je to kao da te je urekao i nemaš po što ić na more, odma odeš doma jer nema smisla kad neš ništa ulovit
I nedaleko od mene, malo južnije u jednom mistu ima, rekli bi onako lud tip, al totalno...
I svaki dan kad bi on iša u barku na klupici bi sidile babe koje bi njega pitale Željko kud češ i tako iz dana u dan ga provocirale. I jedan dan on vuče plinsku bocu za feral, uđe u barku a one sa klupice Željko kud češ?? a on njima da u p. mile matere kud bi iša, jebo vam B... mater, uzme onaj rezervar od benzina, izleti van, rastira babe, zaije onu klupicu i zapali... od tad više ga nikad nisu pitale kud češ, jer nisu imale di sidit..... :D


Hm...sad se pitam kako su pomrle one Teove babe :lol: 8-)
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Sritno

PostPostao/la el passo » 06. 02. 2018. (17:57)

ab ovo je napisao/la:ŠTA JE OVO! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Teo vrati avatar.
Bem ti dan kad mi ovako počne. :thumbdown:


To Teo mučki provocira jer sam mu na nekoj drugoj temi napisao da mu je vrijeme da promijeni avatar. TEO VRATIIIII (si)SE !!!!!!!!!!
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Sritno

PostPostao/la brule » 07. 02. 2018. (11:52)

Tako je meni priča prijatelj sa Korčule da je kod njih bio neki inžinjer Mate koji je strašno volio ić na ribe al ga je uvik zadirkivala neka baba koja je živila blizu njegovog kaića di je vezan.Jedno jutro se Mate probudio prije svitanja i na prstima krenio u kaić na ribe prije nego šta se ustane roža,i Mate taman šta je odrišio konop otvoriše se škure i baba će ::Mate di ćeš::.....::U piz.u materinu,sad kad si me ti vidila, idem nazad leć: :mrgreen:
..
Avatar
brule
Senior Member
 
Postovi: 521
Pridružen/a: 11. 12. 2010. (20:45)
Lokacija: Šbk
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Bandholm 24


Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.