... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u neko

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Re: Betina 700

PostPostao/la el passo » 10. 04. 2017. (20:36)

lupis je napisao/la:Gornja tri posta kao i svi osim trojice(uvik isti alergičari) forumaša prije u temi su dokaz da forumu nije ništa,nego samo nekim njegovim članovima....
E moj Riberer....


Alergičara ima malo više od troje. Samo se svima neda pisati uvijek isto nego jednostavno nastoje ignorirati tvoja podbadanja. Neki radi toga ne pišu, neki su se makli sa foruma a neki su se umorili od borbe sa vjetrenjačom. Uglavnom sve ozbiljnije stvari se rješavaju telefonski ili preko pp-a, većinom radi tebe i tebi sličnih.

No u određenim stvarima dijelim mišljenje sa tobom. Velika većina forumaša...uključujući i mene samog nema dovoljan kvocijent inteligencije da bi shvatili tvoj superiorni način izražavanja, smisao za satiru i podjebavanje, smisao za zaseravanje tema itd. Divim ti se kako toliko godina i postova dijeliš sa nama. To ti je kao da bacaš bisere pred svinje, jednostavno ostaješ neshvaćen. Možda bi bilo najbolje da kreiraš tvoj vlastiti forum...primjerice Lupis na maestralu, tvoj bi te mali fan klub sigurno slijedio, tamo bi bio bog i batina i na kraju krajeva riješio bi se svih manje vrijednih koji te ne shvaćaju
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Betina 700

PostPostao/la lupis » 10. 04. 2017. (22:27)

Ovaj gornji blabla tekst odnesi nekom stručnjaku...,možda pomogne...
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10366
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Betina 700

PostPostao/la ivan83 » 10. 04. 2017. (23:00)

Ovaj forum sam pocea pratiti prije 8 do 10 godina kao gost da bi se uclanija prije 5-6 godina i sto je zanimljivo svih ovih godina uvik par istih ljudi se vrte, novi clanovi slabo i nikako se prilljucuju nazalost.
Avatar
ivan83
Member
 
Postovi: 150
Pridružen/a: 19. 01. 2012. (19:24)
Lokacija: Zadar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 9metara, rakovica 3 cilindra

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la MURTER 600 » 11. 04. 2017. (00:09)

U Zagrebu otvoren centar z lijecenje o ovisnosti od interneta,možda je ovo rješenje za pojedince... :silent:
Murterino 21
Demokracija je kada dvije budale imaju više prava od jednog pametnog!
To što su se meduze održale bez mozga preko 650 miliona godina,daje nadu mnogim ljudima..........
Avatar
MURTER 600
Old Senior Member
 
Postovi: 1604
Pridružen/a: 08. 03. 2010. (11:23)
Lokacija: otok Krk - grad KRK
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: MURTER 600(murterino 21) Nanni turbodiesel 60

Re: Betina 700

PostPostao/la bilo » 11. 04. 2017. (14:58)

el passo je napisao/la:
lupis je napisao/la:Gornja tri posta kao i svi osim trojice(uvik isti alergičari) forumaša prije u temi su dokaz da forumu nije ništa,nego samo nekim njegovim članovima....
E moj Riberer....


Alergičara ima malo više od troje. Samo se svima neda pisati uvijek isto nego jednostavno nastoje ignorirati tvoja podbadanja. Neki radi toga ne pišu, neki su se makli sa foruma a neki su se umorili od borbe sa vjetrenjačom. Uglavnom sve ozbiljnije stvari se rješavaju telefonski ili preko pp-a, većinom radi tebe i tebi sličnih.

No u određenim stvarima dijelim mišljenje sa tobom. Velika većina forumaša...uključujući i mene samog nema dovoljan kvocijent inteligencije da bi shvatili tvoj superiorni način izražavanja, smisao za satiru i podjebavanje, smisao za zaseravanje tema itd. Divim ti se kako toliko godina i postova dijeliš sa nama. To ti je kao da bacaš bisere pred svinje, jednostavno ostaješ neshvaćen. Možda bi bilo najbolje da kreiraš tvoj vlastiti forum...primjerice Lupis na maestralu, tvoj bi te mali fan klub sigurno slijedio, tamo bi bio bog i batina i na kraju krajeva riješio bi se svih manje vrijednih koji te ne shvaćaju

Sigurno ih (nas) ima više od troje!
80% SALE on Your Soul (grafit u Mostaru)
Avatar
bilo
Old Senior Member
 
Postovi: 1006
Pridružen/a: 27. 12. 2010. (12:17)
Lokacija: Bilo - Primošten - Podkum
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Sessa Ocean 650, OptiMax 150

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la bajica » 11. 04. 2017. (17:23)

''Lupis je sagradio model duljine oko 1 m, pogonjen vijkom pokretanim navijenom oprugom, upravljan konopcima kojima se s obale pomicalo kormilo. Brodić je bio napunjen eksplozivom (barutom), koji je udarcem upaljača o neprijateljski brod trebao eksplodirati i potopiti ga. Svoj je izum, koji se danas smatra pretečom torpeda, Lupis je ponudio'' ribolovu na moru kako bi torpedirao svaki topic koji mu se učini pogodnim za potapljanje.

p.s. svaka slučajnost sa stvarnim događajima je samo- slučajnost. moja mala intervencija u završnom dijelu texta je ''slip of the pen''.
wearing shoes with no socks in cold weather
Avatar
bajica
Member
 
Postovi: 468
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (08:58)
Lokacija: SPLIT
Tip plovila: SAGA 26LS / Yanmar 4JH2-DTE 88Ks

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la karamba » 11. 04. 2017. (20:43)

E lupis lupis :Other9:
Sjebana tema br. 109867898
Idemo dalje
U.T.R. SMOKVA
----rent a boat----
Avatar
karamba
Old Senior Member
 
Postovi: 3313
Pridružen/a: 07. 06. 2008. (11:09)
Lokacija: krk
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: 2bakan5 yam 40,60 ,galeon475yam70,sessa100

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la oneeyed » 12. 04. 2017. (10:33)

Ne kužim, tko je vama taj lik lupis i kakvo vi to neobično poštovanje gajite prema njemu da ovako reagirate na njegove postove? Nikako da spojim točkice..očito sam među najglupljima i neupućenijima ovdje...nekakvi fan klubovi, ima nas još dosta, i sl...mi, vi, oni...čovjek ugradi pramčani propeler - lupis bi ga oporezovao, čovjek se pohvali kupovinom broda u Francuskoj - lupis misli da postajemo Europsko groblje brodova, lik kupi poludeplasmanca - lupis misli da je u najbolju ruku naivac, tip opitura brod u plavo -lupis bi u zeleno ili votevr...Pa što? Zašto bi ikoga bolila ona stvar što tamo neki xy lik misli da je pametno i da bi trebalo? Da ne pričam kako je lupis ovdje uspješno izgradio ugled komedijaša pa ionako nemožeš ozbiljno shvatiti apsolutno ništa što piše.
On napiše jednu a vi na to pet odgovora, sve van teme, i uvijek ista priča kako, eto, on usere temu a ne ovi što ulaze s njim u polemiku.
Kao neki su pobjegli s foruma, vjerojatno u suzama jer su mu bili strašno privrženi pa komuniciraju putem pp-a, jer ih je tamo neki zločesti lik zajebava i upada im u topic. Kao malo djete na igralištu kad traži da ga mama i tata zaštite jer mu je neka curica rekla da je mala beba, a neki dečko da nije na redu za ljuljačku. Pa ni djeca ne pobjegnu s igrališta nego, u nedostatku drugih rješenja ignoriraju provokatora (a svi znamo da ih to najviše boli).
Htjeli bi komunicirati samo sa istomišljenicima ili samo s osobama koje vam se sviđaju? U redu, vaše pravo, ali to nije forum, to je klub. Proglasite ovaj forum zatvorenim klubom ili osnujte takav, pa proberite.
Osobno ( ja sam, živo mi se jebe da li ima još takvih na forumu) lupisa doživljavam pozitivno. To je vrsta koja izumire, dio primorskog foklora, bilo ih je u svim dalmatinskim mistima, ptice rugalice, gunđala, ništa ne valja, u sve se razume, o svemu imaju mišljenje i sve znaju, ali sa zdravom dozom humora, zajebancije ali i mjere, nikad vrijeđati. To je onaj nekadašnji pojam dobrog života: ij, pij i rugaj se svima. Volio bih kad bi vodstvo foruma imalo načina da spriječe njegovo uskrsavanje u drugim nickovima kada ga opravdano baniraju (ne trajno, nadam se), ali očito da tu nema pomoći.
Jednako pozitivno i u pravilu daleko bolje mislim i o cijenjenim članovima koji su mu se nedavno obratili i koji lupisa očito ne podnose. Međutim, ako će o meni misliti loše samo zato što ne mislimo isto o lupisu - poruka, jebe mi se, odrastite.
"Najgore što ti se može dogoditi je da na tebe padne nešto tupo, a teško. To drobi kosti."
Avatar
oneeyed
Old Senior Member
 
Postovi: 1450
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (08:56)
Lokacija: Pirovac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ribar 480

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la lupis » 12. 04. 2017. (15:16)

:clap: :clap: :clap: ,znam da ti se yebe za moje misljenje i zato jos jedan :clap:

Dvije stvari ću ponovit..
Od kad mi je dozvoljen povratak na forum ,a s kojeg sam opravdano udaljen zbog duplih nikova (koje, btw, ne bi nitko otkrio nikad da sam tako htio,te nijedan od tih nikova nije bio ni pola bezobrazan,vulgaran,uvredljiv i zlonamjeran kao neki "originali" ovdje na forumu,a koji eto,isto nakon svega ,egzistiraju)n e m a m d r u g i nik!!!
Mislim da je puno gora stvar od duplog nika,jedan nik,a iza njega pi_d@ od čovika!

Drugo,forum nije u nikakvoj krizi,a ako je netko otišao zbog mene u što uopće sumnjam..,šta reć...,nije mi žao jer ga ja potirao nisam,a ako je netko krivo baždaren hebi ga...,još bi dodao da ima tu i dosta zlobe izvan foruma koliko vidim po nekim napisanim stvarima,koje nemaju veze sa stvarnošću,pa nije isključeno da je netko nekog i nafilao lažima...

U zadnjih 8 godina tehnologija napreduje,pa ne bi trebalo bit čudno da se ovde manje komunicira i druži,a na neki drugi način više...,uostalom ,po mom skromnom misljenju mislim da oni mudriju jednostavno neke stvari ,ako im ne pašu,ignoriraju (kako je i jednooki napisao),a oni koji nešto ajmo reć odobravaju ili im je simpatično,jednostavno ne nalaze potrebu reagirat...

U čemu je uopće problem,ako preskočimo postove zabrinutih koji redovito imaju neku dijagnozu,koji su uvik isti i mjerljivi u promilima nasuprot ostalim članovima..?
Jesam ja kriv što pojedinci nemogu sastavit dvi rečenice ako nema mog posta prije toga?

Chill... :Cool34:
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10366
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la Denis1 » 12. 04. 2017. (15:52)

Rješenje bi bilo uvesti opciju "ignore". Na poslovnom forumu imate isto. Lijepo kada vam neki lik smeta, ne slaže se s vašim mišljenjem, ide ti na živce, jednostavno ne shvaćate nečiju zajebancija ili jednostavno nemate vremena se s nekim prepirati stisnete opciju "ignore". Taj koji vam je na ignor nesmetano komunicira s drugim članovima ali vi ne vidite njegove postove, ustvari ignorirate ga. Automatski mu nećete ni odgovoriti, tako će se bespotrebne rasprave i prepucavanja smanjiti na minimum. Molim da RIBERRER razmisli o toj opciji jer jedino tako ovaj forum neće nestati. Dovoljno je pogledati koliko se novih tema vrti i shvatiti ćete da je ovo kraj ovom predivnom forumu. Molim da me lupis podržiš jer će tako jedino tako opstati forum a i ti kao kolovđa zajebanata. Obečajem da mi nikada nećeš biti na ignor jer naprosto uživam gledati ekipu kako "cvili " i nervira se.
Avatar
Denis1
Member
 
Postovi: 450
Pridružen/a: 23. 01. 2010. (21:04)
Lokacija: Krk

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la hagy » 12. 04. 2017. (16:34)

Dajte ljudi pa ako ga niste skontali u ovih njegovih
par tisuća postova onda ni nećete .

Lupis Lupis :lol:
Baš uživaš :D
Avatar
hagy
Senior Member
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 05. 03. 2011. (18:34)
Lokacija: Pazin
Tip plovila: Boston Whaler Super Sport 15 - Mercury 40

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la lupis » 12. 04. 2017. (17:40)

Ma ne mogu oni mene stavit na ignor : Laughing3: to je sva poanta...

Ima milion tema u kojima i na koje nemam primjedbe,šta je 2-3 teme u pola godine,u kojima se čak i nadovežem nekako...,samo..., tko ne kapi njemu je sve OT...
Nitko se nije još sjetio u nekoj spining-điging-sonder-torpedo temi napisat "bravo Lupis ovdi nisi ništa napisao"...,samo pljucanje...
Moraš nać poveznicu i nema frke...,nema potrebe da se Alvarez pojavljuje sa svojim instinktima....

Odlazim...

Definitivno....


Uskoro..... :wave:
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10366
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la fishbone » 12. 04. 2017. (18:12)

Ne postoji nacin na ovom forumu napraviti anonimu anketu? Jedan forumas, jedan glas ;)
To bi bilo pravo mjerilo lupisove kvalitete :mrgreen:
Avatar
fishbone
Old Senior Member
 
Postovi: 1311
Pridružen/a: 09. 10. 2011. (14:39)
Lokacija: Rijeka-Baška
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Piculjan 720ng, Yanmar 240

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la Kapo » 12. 04. 2017. (18:36)

lupis je napisao/la:Odlazim...

Definitivno....

Uskoro..... :wave:


Part 2 ?
Any fool can criticize,condemn and complain....and most do...(by Dale Carnegie)
Born to ride....forced to work

Nemojte se prepirati sa glupim ljudima....prvo vas spuste na svoju razinu a onda pobijede na iskustvo.
Avatar
Kapo
Old Senior Member
 
Postovi: 3545
Pridružen/a: 02. 11. 2010. (08:24)
Lokacija: Rijeka/ Opatija / Vinjerac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Adria 1002 (Yanmar, 2 x 100 KS)

Re: ... ili jednostavno, po tko zna koji put, skrenu temu u

PostPostao/la karamba » 12. 04. 2017. (20:23)

Koliko košta forum ?
U.T.R. SMOKVA
----rent a boat----
Avatar
karamba
Old Senior Member
 
Postovi: 3313
Pridružen/a: 07. 06. 2008. (11:09)
Lokacija: krk
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: 2bakan5 yam 40,60 ,galeon475yam70,sessa100

PrethodnaSljedeća

Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.