Umjetni Bibi

Svijet umjetnih … tvrdih ili mekanih

Moderatori/ce: aladin, emils, Moderatori

Pravila foruma
Da biste vidjeli ovaj dio Foruma i sudjelovali u njemu, potrebno je imati minimalno 15 postova u ostalim dijelovima foruma.

Umjetni Bibi

PostPostao/la V701973 » 29. 04. 2009. (18:45)

Nisam zna dali ovo staviti pod oradu ali posto se radi o mamcu,ovdi pod ostali pribor.
Znaci radi se o plasticnoj-gumenoj jeski sa mirisom i izgledom Bibija,dali ovo uopce radi tribalo bi ispitati tako da recimo ljudi,koji sa kraja vataju orade,na jedan stap jeskaju neki prirodni mamac,a na drugi stap probaju sa umjetnim Bibijem i tako par dana.Posto ja nemam priliku to isprobati prije 8 miseca,mogu dobrovoljcima sto idu cesce na oradu poslati paketic pa da se to proba i rezultati stave ovdi na forum.Uzeja bi 5 paketa pa koga zanima(ali stvarno oni sto su cesce na oradi)neka mi javi na pp pa da vidimo dali to cemu valja.Znaci trazi se 5 dobrovoljaca .Evo linka i slika. :D
slika
http://boddenangler.de/Berkley-Gulp-Bib ... tural-Glow
V701973
Senior Member

Re: Umjetni Bibi

PostPostao/la ribarica » 30. 04. 2009. (22:16)

Ne znam dali si ispunija kvotu od 5 komarčerosa .,al mene zanima -novci nisu problem-novaca nema
slika
ribarica
Old Senior Member

PostPostao/la dome » 02. 05. 2009. (00:44)

ribarica je napisao/la:Neznam dali si ispunija kvotu od 5 komarčerosa .,al mene zanima -novci nisu problem-novaca nema

Evo i ja se prijavljujem za pokus ..................
1) predstavi se , ispuni rubriku “Lokacija” i tip plovila
2) koristi “Pretražnik”
3) slikaj ribu bez krvi i tamo gdje je ulovljena, ne u kuhinji...
4) upute za postavljanje fotografija: KLIK
5) o problemima porazgovaraj najprije sa moderatorima putem pp-a
dome
Moderator

Tip plovila: Damor 800 VM MD706LI

PostPostao/la BeK » 02. 05. 2009. (08:08)

Dakle pokusni kunelići su :

1. Bek
2. Ribarica
3. Dome
4. Bek
5. Ribarica

Lista je zaključena . V 70... šalji .
bolje ništa ne jebati a da svak misli da si jeba ,nego jebati a da nitko nezna (by Ćuba)
BeK
Old Senior Member

PostPostao/la dinograf » 02. 05. 2009. (16:04)

BEK BIO SAM BRŽI :)
dinograf
New Entry

PostPostao/la ribarica » 02. 05. 2009. (20:15)

BeK je napisao/la:Dakle pokusni kunelići su :

1. Bek
2. Ribarica
3. Dome
4. Bek
5. Ribarica

Lista je zaključena . V 70... šalji .

Apsolutno se slažem : Laughing4: :Other19: :Other19:
slika
ribarica
Old Senior Member

PostPostao/la wildstar » 02. 05. 2009. (21:57)

A bogati triba vidit je li to jidu ovde kod mene
wildstar
Old Senior Member

Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: plovid 4.85 mercury 9,9 ,arkos 535 toh.tldi90

PostPostao/la raptor » 02. 05. 2009. (22:39)

O jeben vam krvavu dasku,jel se vi to zajebajete ili mislite ozbiljno :wtf: V7,silikonci mogu bit učinkoviti oni ča se vuku,jiggaju,jerkaju,spinaju,panulaju,navlače i ostalo :mrgreen: kako more funkcionirat ta nepokretna guma na dnu :?: :?: :?: pa ne moreš uvatit više ribu ni na živoga bi-bi-ja a komoli na ovu monadu :lol: :lol: :lol: još če osvanit popiturani kurton ka idealna jaška :lol: :lol: sa nacrtanim dlačicama po boku i zubima na skladištu :lol: :lol: :lol: Eeee,komarča blesava ka qr@c pa če se zaletzit na ovu nepokretnu žlundu ,samo je jadna čekala ovako nešto :mrgreen:
raptor
Korisnik baniran

PostPostao/la Ivanb1991 » 02. 05. 2009. (22:57)

raptor je napisao/la:O jeben vam krvavu dasku,jel se vi to zajebajete ili mislite ozbiljno :wtf: V7,silikonci mogu bit učinkoviti oni ča se vuku,jiggaju,jerkaju,spinaju,panulaju,navlače i ostalo :mrgreen: kako more funkcionirat ta nepokretna guma na dnu :?: :?: :?: pa ne moreš uvatit više ribu ni na živoga bi-bi-ja a komoli na ovu monadu :lol: :lol: :lol: još če osvanit popiturani kurton ka idealna jaška :lol: :lol: sa nacrtanim dlačicama po boku i zubima na skladištu :lol: :lol: :lol: Eeee,komarča blesava ka qr@c pa če se zaletzit na ovu nepokretnu žlundu ,samo je jadna čekala ovako nešto :mrgreen:

a inače živi je bibi malo jače pokretan. što se pokretnosti tiče isti je klinac, tj. nepokretni su obojica. za ostalo ne bum se štel mešat. nisam probao na umjetni mamac. crv eunice je po meni zakon zakona ;) ;)
Bolje živjeti 100 godina u bogatstvu, nego jedan dan u siromaštvu!
Ivanb1991
Member

PostPostao/la raptor » 02. 05. 2009. (23:04)

Ivanb1991 je napisao/la:
raptor je napisao/la:O jeben vam krvavu dasku,jel se vi to zajebajete ili mislite ozbiljno :wtf: V7,silikonci mogu bit učinkoviti oni ča se vuku,jiggaju,jerkaju,spinaju,panulaju,navlače i ostalo :mrgreen: kako more funkcionirat ta nepokretna guma na dnu :?: :?: :?: pa ne moreš uvatit više ribu ni na živoga bi-bi-ja a komoli na ovu monadu :lol: :lol: :lol: još če osvanit popiturani kurton ka idealna jaška :lol: :lol: sa nacrtanim dlačicama po boku i zubima na skladištu :lol: :lol: :lol: Eeee,komarča blesava ka qr@c pa če se zaletzit na ovu nepokretnu žlundu ,samo je jadna čekala ovako nešto :mrgreen:

a inače živi je bibi malo jače pokretan. što se pokretnosti tiče isti je klinac, tj. nepokretni su obojica. za ostalo ne bum se štel mešat. nisam probao na umjetni mamac. crv eunice je po meni zakon zakona ;) ;)

Bibi kako veliš se ne miče ali ima poseban miris koji pušta a za ovi gumenizirani :mrgreen: neznam baš da bi baš bija uspješan :thumbup:
raptor
Korisnik baniran

PostPostao/la ribarica » 03. 05. 2009. (07:19)

Bibi se ne miče ali mijenja svoj oblik -pri dodiru komarče se steže i bude tvrđi i pri ugrizu eksplodira joj sok u ustima----- može raditi koliko i usoljeni bibi
slika
ribarica
Old Senior Member

PostPostao/la BeK » 03. 05. 2009. (15:12)

Danas kemija čini čuda , nema tog mirisa ili okusa koji se ne može
reproducirati pa stoga mislim da ima šanse da ga mala uzme .
V 70.... napiši spisak i šalji .
bolje ništa ne jebati a da svak misli da si jeba ,nego jebati a da nitko nezna (by Ćuba)
BeK
Old Senior Member

PostPostao/la V701973 » 03. 05. 2009. (17:24)

Evo sad sam dosa sa Baltika pa vidim da vas ima,sutra idem u ducan to uzeti pa saljem.Raptore dobro ti govoris,ovo sigurno nece nikad tako dobro vatati ko pravi bibi ali zato sam i pridlozija da se isproba pa da vidimo ako recimo radi eto ti zamine kad je lovostaj na bibije u Italiji.Ja sam proba par stvari od Berkley Gulp pa je donekle valjalo to su bile oni bigamini ili kako se vec zovu sto Indijana koristi.Navodno imaju i onaj miris u sebi ko bibi ali da sad nebi ovdi pisali romane,probati pa ce mo viditi. :wave:
V701973
Senior Member

PostPostao/la raptor » 03. 05. 2009. (18:41)

Ma šalji :mrgreen: neka se isproba pa će se vidit jel to čemu :thumbup:
raptor
Korisnik baniran

PostPostao/la V701973 » 04. 05. 2009. (13:24)

Posto vas se petero prijavilo,isa sam danas u ducan di uzimam svoj pribor,da uzmen te bibije.U ducanu di sam bija su trenuno rasprodani(cudi me jer tog crva ovdi nema)pa sam narucija u drugom ducanu priko interneta znaci da ce poruka 5 dana kasniti od planiranog,ali posto niko jos ne pise da je uvatija oradu nebi tribalo biti problema ;) .Malo sam gleda ostale mamce sa mirisom od Berkleya,ima ih mali milion.Crva svakakvih vrsta,skampi rakova,ribica,iglica i sto ja znam cega jos,ali najvise mi se svidila Lignja u sugu(u nekoj mirisnoj tekucini kao i kod ostalih mamaca)sto bi mozda zanimalo nase panulase.Lignja je nekih 30cm i 300-400g ima je u par razlicitih boja.Napravija sam par slika ali posto sam slika sa mobitelom,a ruke mi se malo tresle jer sam na dijeti :Drunk33: nisu bas naj ostrije.
slika
slika
Ovo bi bila ta lignja porcijasica :D
slika
slika
A evo i par stapova, ko u sumi Striborovoj,ko ovdi ne nade stap sto mu triba tome nema pomoci.
slika
slika
V701973
Senior Member

Sljedeća

Natrag na Varalice

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.