Nepoželjni postovi!!!

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la Administrator » 07. 04. 2013. (21:40)

Od sada, pa nadalje, svi postovi koji budu sadržavali prizore nasilja bilo koje vrste, nasilje prema ljudima, nasilje prema životinjama ili nasilje prema prirodi, bez obzira bilo ono fizičko ili u nekom drugom obliku, biti će uklonjeni skupa sa onima koji su ih uvrstili.

Pod pojam nasilje podrazumijevaju se se i razno-razni, pseudoduhoviti spotovi sa prikazima autoozlijeđivanja, omalovažavanja, izrugivanja i slično!
Avatar
Administrator
Administrator/ica
 
Postovi: 269
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (09:41)
Lokacija: Rijeka

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la ivan3 » 07. 04. 2013. (22:00)

Nekad je mala razlika između toga o čemu ti pričaš i umjerene zajebancije... :Cool34:
Neće forum propast radi 3 posta manje u temi vicevi zajebancija i ostalo, ali svi ćemo bit zakinuti za apsolutne hitove ka šta je ovi:




omalovažavanje, izrugivanje, nasilje, ozljeđivanje... nazovi kako oćeš, ali svi smo pišali gaće od smija. :angel: : Laughing4: : Laughing3:
Otra, dotra, utra, natra, potra, ustra, zatra, istra, satra, pritra, navrn'jo.
Avatar
ivan3
Korisnik baniran
 
Postovi: 2706
Pridružen/a: 29. 01. 2010. (19:55)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Majama

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la Administrator » 07. 04. 2013. (22:16)

Bojim se da ne znaš o čemu pričaš kada spominješ nasilje i umjerenu zajebanciju, svakome je jasno koja je razlika.

Ne razumijem što si htio reći kada govoriš "svi ćemo bit zakinuti za apsolutne hitove ka šta je ovi" uz gornji link sa YouTube-a, ja, na primjer, ovdje ne vidim baš ništa što bi me moglo nasmijati, a još manje navesti da ovakvu gadariju smatram hitom, niti sam u stanju zamisliti skupinu za koju tvrdiš da je "pišala u gaće od smija" gledajući ovaj i slične spotove. Upravo oni koji u ovakvim "hitovima" nalaze nešto zabavno ili smiješno, najčešće i postavljaju scene nasilja na koje se odnosi moja obavijest-upozorenje.


O tome gdje će biti "razlika" između nasilja i šale, ne mora nitko razbijati glavu, ima tko će o tome misliti.
Avatar
Administrator
Administrator/ica
 
Postovi: 269
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (09:41)
Lokacija: Rijeka

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la ivan3 » 07. 04. 2013. (23:52)

Ma da... gadarija, imaš pravo...
Otra, dotra, utra, natra, potra, ustra, zatra, istra, satra, pritra, navrn'jo.
Avatar
ivan3
Korisnik baniran
 
Postovi: 2706
Pridružen/a: 29. 01. 2010. (19:55)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Majama

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la MURTERINJO » 09. 04. 2013. (21:27)

Eto ja sam bio u toj skupini koja je pisala gace od smija I ne vidim nikakvo nasilje.
I kako cemo u buduce ocjenjivati sta je a sta nije primjereno ili ces to biti samo ti?
Neki ljudi jednostavno nemaju smisla za humor a imaju gumicu mislis li da je to posteno?
Avatar
MURTERINJO
Member
 
Postovi: 382
Pridružen/a: 05. 11. 2010. (22:13)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Leidi 660

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la MURTER 600 » 09. 04. 2013. (22:43)

Bravo MURTEINJO, post bez" uvlacenja", iskren i otvoren pogotovo o gumici :clap:
Ja sam do sada shvtio da je najbolje držati se one " jeste šefe ,ti si šef" :silent:
Murterino 21
Demokracija je kada dvije budale imaju više prava od jednog pametnog!
To što su se meduze održale bez mozga preko 650 miliona godina,daje nadu mnogim ljudima..........
Avatar
MURTER 600
Old Senior Member
 
Postovi: 1604
Pridružen/a: 08. 03. 2010. (11:23)
Lokacija: otok Krk - grad KRK
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: MURTER 600(murterino 21) Nanni turbodiesel 60

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la MURTERINJO » 09. 04. 2013. (23:02)

Zasto mislis da bi se trebao nekome uvlaciti pravilo foruma kaze ne vrijedaj a mislim da nisam nikoga uvrijedio samo iznio svoje misljenje.
Za konkretan slucaj bilo nas je preko nekoliko za stolom(rodendan naseg uvazenog forumasa) i svimaje bilo smisno
Avatar
MURTERINJO
Member
 
Postovi: 382
Pridružen/a: 05. 11. 2010. (22:13)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Leidi 660

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la ivan3 » 09. 04. 2013. (23:48)

Ma lako za to, al kad se moja baba od 76 godina smijala ka luda onda znaš koja je ura.
Ali to je gadarija, to je nepoželjno.
Pa dobro kad je nepoželjno onda nećemo stavljat takve stvari.

A ti pripazi malo u zamišljanju "skupina"... ;) jer gov_o u celofanu je i dalje gov_o.
Otra, dotra, utra, natra, potra, ustra, zatra, istra, satra, pritra, navrn'jo.
Avatar
ivan3
Korisnik baniran
 
Postovi: 2706
Pridružen/a: 29. 01. 2010. (19:55)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Majama

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la porer » 11. 04. 2013. (08:24)

Možda je loš primjer postavljen jer mislim da je tema inicirana filmom u kojem pijani lik uzme lopatu i njome odvali ženu u glavu. Nit je smiješno nit lijepo.
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la riberer » 11. 04. 2013. (12:31)

Vidim da se ovdje razvila mala diskusija, iako joj ovdje ne bi trebalo biti mjesto i to o čemu? :mrgreen:

Naravno, o "ukusima se ne raspravlja", no isto vrijedi i za neukuse. Nekome je smiješno što jedan crnac tuče drugoga? Pa naravno, oni su zaostali i na nižem "niviou" od nas, niža klasa koja je uvijek bila tučena i ponižavana, nešto poput životinja. Mlatiti nekoga do stupnja da plače je smiješno, zabavno i tjera nas na "pišanje u gaće". Zamislite, ako već ne sebe, onda svoje dijete, koje je došlo u ruke nekome kretenu na "liječenje" poput ovoga ... da li vam je i dalje smiješno? Pa naravno da je, samo je stvar u "smislu za humor" kojeg netko ima, a nkome je uskraćen, iako se ovdje zaboravlja da ovo nije klip koji je lažiran i snimljen da bi nekoga nasmijao, ovdje netko nekoga zaista tuče i to do boli (ako je to uopće bitno). O onome tipu sa lopatom, radi kojega je uklonjena cijela tema, nije potrebno ni govoriti, iako ... nekome je i to bilo zabavno, ta bol je tuđa "nije moja". Nazdravlje!
Ne znam gdje živite, vi koji ovako nešto pišete, jer bol (ima ih više vrsta), pa bilo čija ona bila, je višestruko veća kada nije shvaćena od okoline, bol koja umjesto suosjećanja proizvede smijeh i zadovoljstvo njezinim gledanjem, nije ništa drugo nego totalna neosjetljivost na prizore koji bi trebali proizvesti u nama sasvim suprotne osjećaje, sažaljevanje, gnušanje i samilost i osudu. Događaje koji se često događaju u našem susjedstvu i našoj najbližoj okolini.
Možda nam i je tako kako nam je, jer nas nije briga za nikoga drugog osim ... za nas same. Sve dok se ne radi o nama je smiješno, zar ne?


Što se poštenja, gumica, ocjenjivanja i "terora" na forumu tiče, bit ću kratak, kome se forum, ovakav kakav je, ne sviđa ... široko mu more.
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7111
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la aladin » 11. 04. 2013. (14:23)

Mislim da si sve rekao Ribi. Pametnom dosta. Nemas sta ovdje vise raspravljati. Ne sumnjam da ce mnogima i dalje takve stvari biti smješne i to cijepit ne možeš.
Avatar
aladin
Moderator
 
Postovi: 3448
Pridružen/a: 04. 06. 2008. (15:14)
Lokacija: ZG/Betina
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Patrol 690, Yamaha F150

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la dome » 11. 04. 2013. (15:20)

Bio sam napisao svoj osvrt na gore raspravljani humor ali budući da sam već okarakteriziran kao forumski diktaor od pojedinih (nadam se malog dijela) članova sklonih gore raspravljenom humoru odustao sam od objave pa ću se ovaj put samo prikloniti i podržati u potpunosti dole navedeni citat ...........

aladin je napisao/la:Mislim da si sve rekao Ribi. Pametnom dosta. Nemas sta ovdje vise raspravljati. Ne sumnjam da ce mnogima i dalje takve stvari biti smješne i to cijepit ne možeš.
1) predstavi se , ispuni rubriku “Lokacija” i tip plovila
2) koristi “Pretražnik”
3) slikaj ribu bez krvi i tamo gdje je ulovljena, ne u kuhinji...
4) o problemima porazgovaraj najprije sa moderatorima putem pp-a
Avatar
dome
Moderator i djelatnik u sektoru nautike
 
Postovi: 4496
Pridružen/a: 06. 10. 2008. (22:51)
Lokacija: Zadar
Tip plovila: Ribar 480

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la ivan3 » 11. 04. 2013. (16:48)

Mi smo glupi, vas 3-4 ste pametni. :clap:
Za to cijepiva nema pa ćemo jadni umrit glupi.
Ajde neka, baš super. :thumbup:

Jednostavno san preglup da bi ulazija u priče sa nekima pa ću samo ribiju odgovorit.

Apsolutno se slažen da je onaj šta je lopaton udrija ženu poremećena budala i da tome nije misto na forumu, ne triba širit itd itd, ali ona dva crnca o kojima pričaš su potpuno ravnopravni i onome donjemu niko ne brani da se digne.
Možda je ono stvarno lik za glavobolju 5x bolji od Neofena Forte. Ja nisan prova pa ne mogu sudit njihove liječnićke recepte.
Kažeš nemamo suosijećanja? Pa za šta da iman suosjećanja? Šta se neko mlati i jedna strana dobrovoljno prima batine?
Čekaj da se nasmijen. hahahaaa
Pa pogledaj čoviče oko sebe, učini đir po gradu, vidi koliko tvojih sugrađana nema za kruv, koliko ih kopa po kontenjerima, prolistaj novine i vidi nesriće u sri visoko razvijene Europe. Cila država skuplja pare za lijećenje bolesne dice, cila država skuplja pare za uništeni Haiti, a Bred Pit sam da više para nego nas 4ipo miljuna. Svako jutro miljun Hrvata se budi i smišlja kako zaradit pošteni obid.
I da susijećan sa onin likon 5000 km dalje???

Ja mislin da je nama svima više puna kita suosjećanja.
Ko suosjeća samnon, s tobon, sa xy forumašen?
Fali nama puno toga, a suosijećanje nije na popisu.

Mah, moga bi još ohoho toga nadrobit, ali neda mi se više... Glup san i nisan cijepljen pa bi nekome moglo bit komplicirano za pročitat.
Otra, dotra, utra, natra, potra, ustra, zatra, istra, satra, pritra, navrn'jo.
Avatar
ivan3
Korisnik baniran
 
Postovi: 2706
Pridružen/a: 29. 01. 2010. (19:55)
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Majama

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la lupis » 11. 04. 2013. (17:23)

riberer je napisao/la:Vidim da se ovdje razvila mala diskusija, iako joj ovdje ne bi trebalo biti mjesto i to o čemu? :mrgreen:

Što se poštenja, gumica, ocjenjivanja i "terora" na forumu tiče, bit ću kratak, kome se forum, ovakav kakav je, ne sviđa ... široko mu more.


ne bi joj trebalo biti mjestto ali samo iz razloga jer cijelim temama nebi ovdi trebalo bit mjesto...,ja se uvik iznova čudim tim nekim temama koje nemaju veze s vezom na ovom forumu,od psećih,bajkerskih,najdražih hobija,viceva,najsmješnijih viceva,jos smješnijih viceva,viceva koje ne razumim,ovoga onoga ma svega ima samo ribarskih i brodskih tema nema...,raspravlja se o svačemu o čemu se u biti nema šta raspravljat,a ono što je za raspravu to se zaobilazi zbog mogućih konflikata i razmimoilaženja u shvaćanjima...

npr,meni je mali neki dan otvorio ovaj ribarski forum i na njemu odslušao neku pjesmu o pušenju ,ali ne cigareta...,mali i nije baš tako mali da nebi znao o čemu se radi,a sdruge strane nije ni odrastao da bi baš morao na takve stvari ovdi naić....,znam da se kućni odgoji svih nas uvelike razlikuju,kako onaj kojeg smo sami "prošli",tako i onaj koji prolaze naša djeca...,mislim ako moramo zabranit ranim tinejđerima listat ovaj forum onda stvarno neznam ča reć...,a smijat se tuđoj nevolji i brižnima po svitu je zadnje....,ali valjda je to jedino ča neke ovdi još povezuje....
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la oneeyed » 11. 04. 2013. (17:47)

Samo vic.
Postao/la ab ovo » 09. 04. 2013. (09:21)

Žena srednjih godina dođe doktoru, sva otečena i plava po licu. Potuži mu se, da ju muž pretuče svaki put, kada se na večer vrati iz kafane. Doktor joj reče:
- Gospođo, skuhajte čaj od kamilice pa, kada muž dođe na večer kući, grgljajte čaj dok muž ne ode spavati i za osam dana dođite na kontrolu.
Nakon osam dana dođe žena doktoru na kontrolu i sva sretna pohvali doktora:
-Gospon doktor, vi pravite čudesa. Otkako se držim vaše terapije, muž je potpuno miran i ne tuče me.
Doktor: - Pa to sam si i mislio, da u vašem slučaju nije kriv alkohol, nego jezik!
"Najgore što ti se može dogoditi je da na tebe padne nešto tupo, a teško. To drobi kosti."
Avatar
oneeyed
Old Senior Member
 
Postovi: 1450
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (08:56)
Lokacija: Pirovac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ribar 480

Sljedeća

Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.