Nepoželjni postovi!!!

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la zorica » 11. 04. 2013. (17:55)

to me sitilo na oni rezgovor kad su Roko i Cicibela bili u fratra na razgovor prije vjencanja.

i kad je Roko izasa fratat je zaustavija Cicibelu i pita je: a jeli, tuče li vas Roko ?
ona odgovara: normalno da tuče, a kako bi bidna inače znala da postojin.
Avatar
zorica
Old Senior Member
 
Postovi: 1687
Pridružen/a: 04. 06. 2008. (08:09)
Lokacija: medići-mimice
Lokacija: Baška voda/medići
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: quicksilver 500 fish,merc 60 efi

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la porer » 11. 04. 2013. (18:13)

lupis je napisao/la:npr,meni je mali neki dan otvorio ovaj ribarski forum i na njemu odslušao neku pjesmu o pušenju ,ali ne cigareta...,mali i nije baš tako mali da nebi znao o čemu se radi,a sdruge strane nije ni odrastao da bi baš morao na takve stvari ovdi naić....,znam da se kućni odgoji svih nas uvelike razlikuju,kako onaj kojeg smo sami "prošli",tako i onaj koji prolaze naša djeca...,mislim ako moramo zabranit ranim tinejđerima listat ovaj forum onda stvarno neznam ča reć...,a smijat se tuđoj nevolji i brižnima po svitu je zadnje....,ali valjda je to jedino ča neke ovdi još povezuje....


Mali je shvatio o čemu je tu riječ ali tata se još čudom čudi i razmišlja : Laughing3:

Hajde uozbilji se, nađi nešto jače ako imaš ili se poklopi. Ovo ti je tanko.
Avatar
porer
Old Senior Member
 
Postovi: 8689
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (13:49)
Lokacija: Pješčana Uvala
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Drvena pasara 6.20

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la el passo » 11. 04. 2013. (18:53)

Kad se već tolerira pisanje osvrta onda bi i ja dao svoj.
Gledajuči kako nad gospodinom sa početka teme biva rađen egzorcizam i on to stoički DOBROVOLJNO podnosi pišao sam od smijeha. Gledajući kako žena biva udarena sa lopatom po glavi sa strane pijane budale bio sam zgrožen. Svakome ko ima imalo ukusa, ljudskog dostojanstva, kulture i pameti taj post nije smiješan. Tu je vrlo jasno što su moderatori i admin htjeli poručiti.

I moderatori i admin su samo ljudi koji su skloni promjenama raspoloženja i pragova tolerancije pa se iz tog razloga dešavaju ponekad naizgled oprečne situacije. Da njih nema ovaj bi forum bio vrlo teško čitljiv. Iako spadam u skupinu kojoj se postovi često brišu i nekad mi to ne paše to jednostavno prihvačam bez neke ljutnje. Moja preporuka, kao redovnog korisnika, tim ljudima koji omogućavaju da naš forum funkcionira je da budu stroži i ne dozvoljavaju si komentiranja i prepiranja sa njima na javnom dijelu foruma ...kako tu i u pravilniku piše... jer oni jesu i moraju biti zakon, a kako je riberer rekao " kome se ne sviđa, široko mu more "
Evo toliko od mene a sada idem pogledati onog gospodina još jednom :wave:
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la malub1 » 11. 04. 2013. (19:19)

lupis je napisao/la:npr,meni je mali neki dan otvorio ovaj ribarski forum i na njemu odslušao neku pjesmu o pušenju ,ali ne cigareta...,mali i nije baš tako mali da nebi znao o čemu se radi,a sdruge strane nije ni odrastao da bi baš morao na takve stvari ovdi naić....,znam da se kućni odgoji svih nas uvelike razlikuju,kako onaj kojeg smo sami "prošli",tako i onaj koji prolaze naša djeca...,mislim ako moramo zabranit ranim tinejđerima listat ovaj forum onda stvarno neznam ča reć...,a smijat se tuđoj nevolji i brižnima po svitu je zadnje....,ali valjda je to jedino ča neke ovdi još povezuje....

S ovim se potpuo slažem.
A da li bi bilo drukčije da su oni šta se lemaju bile boje kože?Možda onda ne bi to bilo rasističko ili šta već.
Kontrole mora bit i s tin se slažen ali triba bit oprezan.Nekontrolirana kontrola zna prerast u torturu.
Lijenost je ljudska RACIONALNOST.
Avatar
malub1
Old Senior Member
 
Postovi: 1152
Pridružen/a: 06. 12. 2011. (18:32)
Lokacija: Kaštel Sućurac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Damor800 Fjaka VM704LX mila 300 + mercury 9,9

Re: Nepoželjni postovi!!!

PostPostao/la riberer » 11. 04. 2013. (19:31)

malub1 je napisao/la:... A da li bi bilo drukčije da su oni šta se lemaju bile boje kože?Možda onda ne bi to bilo rasističko ili šta već ...

Onda bi bilo manje smiješno ... ili možda ne bi bilo uopće.


Nego, ima el passo pravo, nije ovo tema otvorena da bi se nekoga pitalo mišljenje. Ovo je napisano u vrhu foruma u dijelu "OBAVIJESTI", dakle dosta ste pričali :D

Zatvaram i ostavljam na znanje, a oni koji nisu sigurni ... moja je preporuka da uživaju u tim "zabavnim" spotovima podalje od stranica foruma, a pogotovo da ne stavljaju ono za što nisu sigurni da bi im moglo biti pobrisano. Zajedno sa njima.
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7111
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Prethodna

Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.