Horvatinčić i blackout

Parlaonica - samo bez svađanja...

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la Shile » 23. 10. 2015. (12:55)

Neke stvari u životu se ne mogu nikako pustiti tek tako.Meni pobjegao nebi.
Ovaj slučaj će biti riješen po pravu...a ne po pravdi...
Avatar
Shile
Senior Member
 
Postovi: 974
Pridružen/a: 05. 05. 2009. (00:11)
Lokacija: Fažanski kanal - Pula - Medulinski akvatorij
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Istranka + Yamaha 9.9 / Yamaha 6/Mercury 3.5

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la Hammerless » 23. 10. 2015. (13:04)

C'mon, jedno je govoriti što je u redu govoriti u javnosti, drugo je ono što bi tebi stvarno odgovaralo... djeca su se "riješila" staraca koji bi, obzirom su debeli lovatori i ne muče se u životu, mogli živjeti još par desetljeća, a njima bi prošao životu čekanju da netko otegne papke i da konačno naslijede lovu i posao i počnu živjeti kako žele... dobiju odštetu, osiguranje, lovu za brod, te tvornice koje je stari imao, kao i NN iznos na računima tvrtke... starci su ionako morali "prdnuti u fenjer", svoje su odguslali, pa onda bolje prije nego poslije, djeca više nisu mala, to su odrasli ljudi sa obiteljima koji bi htjeli malo izaći iz sjene...

Toliko o tome tko bi koga rješavao - to bi bilo glupo, motiv bi vodio samo u jednom smjeru i uništiš si život, umjesto da tek počneš uživati u njemu punim plućima (jer stvari ionako ne možeš promijeniti i prošlost vratiti!)... kada se par puta umiješ hladnom vodom i duboko dišeš par minuta - stvari poprimaju drugačije oblike. Tako da bi i ti stavio u džep (i) onih 240.000 eura pored svih ostalih naslijeđenih eura i zaborav potražio u uređivanju svojeg života, jer život može stvarno biti lijep, osobito sa lovom koju su starci imali...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Dobrodošli na hrvatski moto-forum!
Avatar
Hammerless
Member
 
Postovi: 345
Pridružen/a: 25. 07. 2015. (10:59)
Lokacija: Mraclin
Lokacija: Mraclin
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: U izgledu - Barracuda 590

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la bajica » 23. 10. 2015. (14:42)

hamerless, jeftina struja ti je iza 22, uskoro iza 21h. nemoj trosit skupe kilovate. brokvu u uticnicu i spasi svijet.
ako si u rodu ovom dnu dna, razumijem te, nije to lako.
ako nisi,
jedino gore od bijednika jest biti sluga bijedniku.
a o pravilima izbjegavanja na moru- ne se*i.
wearing shoes with no socks in cold weather
Avatar
bajica
Member
 
Postovi: 468
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (08:58)
Lokacija: SPLIT
Tip plovila: SAGA 26LS / Yanmar 4JH2-DTE 88Ks

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la Robi-ST » 23. 10. 2015. (15:12)

Hammerless je napisao/la:Da li je itko od vas pokušao zamisliti situaciju da je sve to što Horvatinčić navodi - ISTINA?? Da su i Talijani možda usrali motku jer su stari, ne gledaju, nemaju reflekse reakcije, krivo su odreagirali (da nisu reagirali - vjerojatno bi se mimoišli brodovi na maloj udaljenosti, ali ipak bi se mimoišli,, ne bi se sudarili!), itd itd... ne znam otkuda taj mentalitet linča, svi znaju sve i osuđuju nakon minute-dve, znaju odmah sve za što sudskom vijeću trebaju mjeseci... ah, hrvatski mentalitet, svi najpametniji na svijetu...


e moj Hamerles...kad jednom i ti budes polagao ispit za voditelja brodice, postat ce ti jasni pojmovi prednosti prolaza, desna strana, udaljenost, glisiranje, pa ces pisat smislenije postove.
A kad jos budes prvi put i zaplovio, pa shvatis kako to na moru zapravo funkcionira, di ce ti bit kraj?
sometimes you win, sometimes you learn
Avatar
Robi-ST
Old Senior Member
 
Postovi: 1273
Pridružen/a: 16. 08. 2012. (15:22)
Lokacija: ST
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Leisure 17, Bura 2.5R

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la lucullus » 23. 10. 2015. (15:27)

Hammerless je napisao/la:
...Da su i Talijani možda usrali motku jer su stari, ne gledaju, nemaju reflekse reakcije, krivo su odreagirali (da nisu reagirali - vjerojatno bi se mimoišli brodovi na maloj udaljenosti, ali ipak bi se mimoišli,, ne bi se sudarili!), itd itd... ne znam otkuda taj mentalitet linča, svi znaju sve i osuđuju nakon minute-dve, znaju odmah sve za što sudskom vijeću trebaju mjeseci... ah, hrvatski mentalitet, svi najpametniji na svijetu...

...talijane u ovome slucaju ne treba ni spominjati,njihov manevar je potpuno nebitan. Oni su vozili 4 a on 24 cvora...jos fali da napises...trebali su predviditi njegov autopilot i kordinate koje je ukuca....a sta ako su talijani pali u nesvist ili su im otkazale komande?
Istina, nikad na taj način ništa nisam ulovio ali bitno je zabacivati...by porer
Godine prolaze ljubav ostaje,kad bi se moga rodit na bilo kojem mistu opet bi bira tebe i ovu ljubav istu.
Avatar
lucullus
Member
 
Postovi: 152
Pridružen/a: 28. 06. 2008. (17:00)
Lokacija: Primošten
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Pasara Jugoplastika,Fisher 17,G23 u fazi uređ

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la Robi-ST » 23. 10. 2015. (16:05)

Hammerless je napisao/la:Sve u svemu, situacija nije nikada tako crno-bijela kako bismo mi htjeli i kakva bi nam dala za pravo u našem ad hoc osuđivanju svakoga tko nam se ne sviđa ili se stvar kosi sa našim umišljenim istinama...

The truth is out there... :shh:


kad se nalazis na moru u jedrilici koja plovi malo manje od 5 čvorova (i ne moze vise od toga!!!) a sa druge strane gliser preko 20 čvorova i na njemu idiot koji radi ko zna sta u tom trenutnku, šta god da onda napravio u toj jedrilici nitko ti na ovom svijetu nema sta spočitat. shvati da si tada sasvim bespomoćan i ovisis o idiotu u gliseru koji je prouzročio tu situaciju. netko ce reagirati smireno, nekoga ce uhvatit panika, neko ce se ukočiti...al bez obzira na sve to, jasno je ko je kriv za tu situaciju i njen ishod.

nije ovdje stvar ni suda ni pravde, jer su zivoti izgubljeni i nikakva presuda ih nece vratit nazad. ovdje je stvar obraza i ljudskosti prema onima koji su ostali iza tih koji su poginuli.
Zadnja izmjena: Robi-ST; 23. 10. 2015. (16:06); ukupno mijenjano 1 put/a.
sometimes you win, sometimes you learn
Avatar
Robi-ST
Old Senior Member
 
Postovi: 1273
Pridružen/a: 16. 08. 2012. (15:22)
Lokacija: ST
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Leisure 17, Bura 2.5R

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la oneeyed » 23. 10. 2015. (16:06)

Hammerless je napisao/la:
MURTER 600 je napisao/la:Nažalost u našem pravosuđu osoba koja tuži (oštecenik) mora pod zakletvom govoriti istinu a tužena osoba se može braniti na sve nacine pa i najvecim lažima bez posljedica po sebe!


Netočno, obojica su pod zakletvom da govore istinu, samo istinu i ništa osim istine.

Ovo tvoja izjava (da je optuženi pod zakletvom) je pokazala da pojma nemaš o pravu, a ostale, pogotovo ona kako su se ovako djeca sretno rješila roditelja pokazuje ostalo. Puj ološu jedan! Smeće si od čovjeka.
"Najgore što ti se može dogoditi je da na tebe padne nešto tupo, a teško. To drobi kosti."
Avatar
oneeyed
Old Senior Member
 
Postovi: 1451
Pridružen/a: 09. 06. 2008. (08:56)
Lokacija: Pirovac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ribar 480

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la macro » 23. 10. 2015. (16:22)

on je glisira 27 milja, oni su plovili 4 milje na uru.

oni su prije križanja bili s njegove desne strane (imaju prednost prolaska) i triba ih je u širokom luku zaobić po krmi. oni tu zapravo i nemaju za izvest neki pametan manevar (uz tako malu brzinu) već jedino molit boga da ih ne potaraca.

kriv je i tu jednostavno nema rasprave.

sad se vadi na priču da je pa u nesvist, al i opet je kriv. to je ka da se ideš vadit da si taman kihnia i zato potaraca auton dicu na pješačkom.
Zadnja izmjena: macro; 23. 10. 2015. (16:27); ukupno mijenjano 1 put/a.
Pitagorin poučak: 24 riječi

Molitva Oče naš: 66 riječi

Arhimedov poučak: 67 riječi

10 zapovijedi: 179 riječi

Američka Deklaracija nezavisnosti: 1.300 riječi

Američki Ustav sa svih 27 izmjena i dopuna: 7818 riječi

Propisi EU o prodaji zelja: 26.911 riječi

Smrt EU, sloboda narodu
Avatar
macro
Old Senior Member
 
Postovi: 2725
Pridružen/a: 07. 10. 2009. (15:07)
Lokacija: Od Brača do Pelješca
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Samonadokaradnja 550, Merc 90, Merc 5, mazgun

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la Hammerless » 23. 10. 2015. (16:24)

bajica je napisao/la:hamerless, jeftina struja ti je iza 22, uskoro iza 21h. nemoj trosit skupe kilovate. brokvu u uticnicu i spasi svijet.
ako si u rodu ovom dnu dna, razumijem te, nije to lako.
ako nisi, jedino gore od bijednika jest biti sluga bijedniku.
a o pravilima izbjegavanja na moru- ne se*i.


Isti velim i tebi i ekipi koja je najpametnija na svijetu, a nema pojma o zakonima o kojima debelo raspravlja.

Rekoh da je meni svejedno što će sud reći, no rekoh i da lupate gluposti "ja bi ovo, ja bi ono" (u biti bi samo srao u gaće i ništa više...)...

Ne znam koliko sudske prakse imaš, no mislim da me svakako ne možeš učiti ni kako zakoni izgledaju, ni kako se provode u praksi, što je pravo i obaveza jedne, a što druge strane. Položen ispit voditelja je jadan ispit nakon kojeg opet ništa neće nitko znati i naučiti (jebem ja ispit i nastavu koji sve skupa traju par sati zajedno, a daju ti pravo upravljanja milijunskim vrijednostima kojima je istodobno neusporedivo teže upravljati negoli autom...), jer taj ispit je sprdačina, prema njemu je vozački ispit cijela znanost - no principijeno su isti, reguliraju promet u određenom okruženju... pravila na cesti, u vodi ili zraku - ista stvar, bitna jesu - no ne i presudna. Groblja su prepuna onih koji su bili u pravu, imali zeleno i prednost prolaska.

Kum živi u Švicarskoj, ima položene ispšite za voditelje jahte i nekakav je glavonja u jacht-klubu u Lausannei... pa mi je pričao kako taj isti ispit izgleda kod njih, o razlikama bolje da ne govorim - jer kod njih je interes da ti nešto ZNAŠ; kod nas je interes da ti UZME LOVU. A za to što ne znaš, pobrinut će se policija i sudovi...

Glupost je tvrditi da sam ja sluga bilo kome ako se zalažem za poštovanje zakona i postupanje po njemu. No to je ekipi koja ionako zastupa "ja bih njemu pokazao" preteško za objasniti... ništa vi njemu ne bi pokazali, niti bi ga rješavali (poznate su mi takve "junačine") - a da ga vidite, kao i svi jadnici poltronske krvi kakvi u Hrvatskoj većinom jesu, osjećali bi se počašćeno što uopće stojite pokraj nekoga tko ima love da kupi cijelo tvoje malo misto... takav je mentalitet klanjanja i uzdizanja onoga tko je nešto postigao, pa makar i kriminalom i vezama, takvi vladaju, a jalni ih komentiraju. Zato nam i je tako.

A da se vratim na temu - posve je svejedno je li manevar na moru, na cesti ili zraku; postoje zakoni i pravila, no postoji i puno drugih faktora koji mogu bitno i legalno mijenjati sliku cijele priče, od više sile, nužnog postupka, odabira manjeg zla itd itd.... gdje u svemu tome vaša pravila - kojih se držite kao pijan plota kada se radi o tuđim, no ne i vašim guzicama - ne znače previše...

Svatko neka se brani kako zna i može, a neuki će se i dalje snebivati "asti susa, ća je to bilo?"... meni svejedno dobije li on 40 godina zatvora ili ga oslobode, meni ni iz džepa ni u džep, jer u zemlji u kojoj suci guranje prsta u dupe tretiraju ako pozdrav dobrodošlice - treba li se čemu nadati?

Talijani su se skretanjem postavili točno na njegovu liniju prolaska, a da su nastavili ravno - kako reče i vještak - prošli bi, a Horvatinčić bi prošao iza njih na 6 metara... situacija je rizična, ali se ništa ne bi dogodilo...

Da je Horvatinčić promašio njih, no prošao ravno i zabio se u obalu i razbio na stijenama - što bi onda komentirali? Jadan on? Čovjeka strefilo, nije moga' ništa?

Eto, to je naš dvoličan mentalitet, osobito kada treba osuditi nekoga o kome pojma nemate.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Dobrodošli na hrvatski moto-forum!
Avatar
Hammerless
Member
 
Postovi: 345
Pridružen/a: 25. 07. 2015. (10:59)
Lokacija: Mraclin
Lokacija: Mraclin
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: U izgledu - Barracuda 590

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la Kapo » 23. 10. 2015. (16:32)

Nakon dužeg vremena forum opet postaje zabavan !!
Any fool can criticize,condemn and complain....and most do...(by Dale Carnegie)
Born to ride....forced to work

Nemojte se prepirati sa glupim ljudima....prvo vas spuste na svoju razinu a onda pobijede na iskustvo.
Avatar
Kapo
Old Senior Member
 
Postovi: 3545
Pridružen/a: 02. 11. 2010. (08:24)
Lokacija: Rijeka/ Opatija / Vinjerac
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Adria 1002 (Yanmar, 2 x 100 KS)

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la macro » 23. 10. 2015. (16:34)

Hammerless je napisao/la:Talijani su se skretanjem postavili točno na njegovu liniju prolaska, a da su nastavili ravno - kako reče i vještak - prošli bi, a Horvatinčić bi prošao iza njih na 6 metara... situacija je rizična, ali se ništa ne bi dogodilo...


koji vještak? 1., 2. ili 3.?

pričaš o državi u kojoj je ličko rukovanje dio turističke ponude, a s druge strane slipo viruješ vjerojatno potkupljenom vještaku i sudskom procesu općenito?

kažeš ne znamo ništa o horvatinčiću?

znamo i previše. znaš li ti da je već ubija nekoliko različitih ljudi u nekoliko različitih prometih nesrića? otkud uopće poriv da ga braniš?
Pitagorin poučak: 24 riječi

Molitva Oče naš: 66 riječi

Arhimedov poučak: 67 riječi

10 zapovijedi: 179 riječi

Američka Deklaracija nezavisnosti: 1.300 riječi

Američki Ustav sa svih 27 izmjena i dopuna: 7818 riječi

Propisi EU o prodaji zelja: 26.911 riječi

Smrt EU, sloboda narodu
Avatar
macro
Old Senior Member
 
Postovi: 2725
Pridružen/a: 07. 10. 2009. (15:07)
Lokacija: Od Brača do Pelješca
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Samonadokaradnja 550, Merc 90, Merc 5, mazgun

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la Hammerless » 23. 10. 2015. (16:43)

lucullus je napisao/la:...talijane u ovome slucaju ne treba ni spominjati,njihov manevar je potpuno nebitan. Oni su vozili 4 a on 24 cvora...jos fali da napises...trebali su predviditi njegov autopilot i kordinate koje je ukuca....a sta ako su talijani pali u nesvist ili su im otkazale komande?


Pa je li to problem dokazati??

oneeyed je napisao/la:Ovo tvoja izjava (da je optuženi pod zakletvom) je pokazala da pojma nemaš o pravu, a ostale, pogotovo ona kako su se ovako djeca sretno rješila roditelja pokazuje ostalo. Puj ološu jedan! Smeće si od čovjeka.


Ajde ne se*i, tako se doma sa mamom razgovaraj, ološ ti glavu nosi govnaru... kada te već moderator ne vidi, a ja ne vidim gumb za prijavu posta (jer će mene vidjeti, ti možeš raditi što hoćeš...), ja ću ti reći.

Optuženik je pod zakletvom, a davanje krive izjave i dovođenje suda u pravnu i činjeničnu zabludu podložno je kaznenoj prijavi za krivokletstvo i davanje lažnog iskaza.

No kada kupiš diplomu pravnika u Donjem Travniku na klupi u parku, bolje se od tebe ne može ni očekivati. Smeće šugavo.

Ja velim ono što takvi kao ti misle - a to što sam rekao o roditeljima, o tome su i baš tim riječima pisali i talijanski mediji, koji su napisali i podosta stvari koje kod nas ne objavljuju. Ajde sada opet malo skoči na zadnje... jebiga, život je takav, ljudi misle svašta, a meni nije teško reći otvoreno što pičke kao ti, koje šute, u biti misle, samo je to"nekulturno" reći... a meni se jebe je li nepristojno ili nije... :evil: iako sam rekao u uvodu posta prije za javni govor o nekim stvarima, no ti to nisi ni vidio ni shvatio... a kako i bi? :wtf:

Najgluplje što ovdje vidim je da ekipa zaključuje kako sam ja na strani Horvatinčića, iako mi je apsolutno svejedno... ja sam na strani zakona, za razliku od ovih "omerta" likova... ;)

A to znači da smatram apsolutno neinteligentniom i glupim osuđivati nekoga o kome nemaš blagog pojma, kao niti o cijeloj priči... jadan je onaj koji puši priče novinara i linča javnosti...

A "ćaća se vraća" DrIve je isto sličan slučaj - svi su "znali" sve, a ispast će NIŠTA od svega toga... mogu mu puvat... tako će biti i sada... :shh:

macro je napisao/la:koji vještak? 1., 2. ili 3.?

pričaš o državi u kojoj je ličko rukovanje dio turističke ponude, a s druge strane slipo viruješ vjerojatno potkupljenom vještaku i sudskom procesu općenito?

kažeš ne znamo ništa o horvatinčiću?

znamo i previše. znaš li ti da je već ubija nekoliko različitih ljudi u nekoliko različitih prometih nesrića? otkud uopće poriv da ga braniš?


Ne znam koji vještak, svi su legalni i od suda dozvoljeni. je li korumpiran ili ne, ne znam ni to. Eto, ali ti znaš.

Ja Horvatinčića osobno poznajem još dok ti nisi znao za njega, kao niti ostali ovdje, no uvijek smo bili u sukobu, ja sam podnio više prijava protiv njega. Rekoh već da je rijetko bahata i naprsita osoba.

A zaključak da ga ja branim - samo dokazuje ono što sam rekao prije, dio si mase koja ne zna, ali vam je lakše uvjeriti se da ste u pravu jer vas je puno...

Ne branim ja njega - i da dobije 40 godina, jebe mi se i zato. Kakav poriv?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Dobrodošli na hrvatski moto-forum!
Avatar
Hammerless
Member
 
Postovi: 345
Pridružen/a: 25. 07. 2015. (10:59)
Lokacija: Mraclin
Lokacija: Mraclin
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: U izgledu - Barracuda 590

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la bajica » 23. 10. 2015. (17:09)

[quote="Hammerless"]

Isti velim i tebi i ekipi koja je najpametnija na svijetu, a nema pojma o zakonima o kojima debelo raspravlja.[quote="Hammerless"]


ajde da si se ti nasao da mi objasnis. ovo je doista zabavno.

[quote="Hammerless"]
Rekoh da je meni svejedno što će sud reći, no rekoh i da lupate gluposti "ja bi ovo, ja bi ono" (u biti bi samo srao u gaće i ništa više...)..Ne znam koliko sudske prakse imaš, [quote="Hammerless"]


koliko poznajes pomorsko pravo? pitam iz zajebancije, ne treba odgovarat.


[quote="Hammerless"] Položen ispit voditelja je jadan ispit nakon kojeg opet ništa neće nitko znati i naučiti (jebem ja ispit i nastavu koji sve skupa traju par sati zajedno, a daju ti pravo upravljanja milijunskim vrijednostima kojima je istodobno neusporedivo teže upravljati negoli autom...), jer taj ispit je sprdačina, prema njemu je vozački ispit cijela znanost - no principijeno su isti, reguliraju promet u određenom okruženju... pravila na cesti, u vodi ili zraku - ista stvar, bitna jesu - no ne i presudna. Groblja su prepuna onih koji su bili u pravu, imali zeleno i prednost prolaska.[quote="Hammerless"]


kakav ispit voditelja. plovim od 1985., zapovjednik sam od 1996., ne znam koliko vrijedi najskuplji brod koji sam vozio, samo sam siguran da vrijedi preko 100 000 000 EUR (nije greska). a tebi trollu odgovaram jer ovakve gluposti se ne sjecam da sam odavno na net-u procitao. a sve u ime znanja i kompetencija, na cesti u vodi i zraku.



[quote="Hammerless"]Kum živi u Švicarskoj, ima položene ispšite za voditelje jahte i nekakav je glavonja u jacht-klubu u Lausannei... pa mi je pričao kako taj isti ispit izgleda kod njih, o razlikama bolje da ne govorim - jer kod njih je interes da ti nešto ZNAŠ; kod nas je interes da ti UZME LOVU. A za to što ne znaš, pobrinut će se policija i sudovi...[quote="Hammerless"]


raci i kumu da kupi brokvu. kako se krecu cijene struje u svici- ne znam.


[quote="Hammerless"]
Glupost je tvrditi da sam ja sluga bilo kome ako se zalažem za poštovanje zakona i postupanje po njemu. No to je ekipi koja ionako zastupa "ja bih njemu pokazao" preteško za objasniti... ništa vi njemu ne bi pokazali, niti bi ga rješavali (poznate su mi takve "junačine") - a da ga vidite, kao i svi jadnici poltronske krvi kakvi u Hrvatskoj većinom jesu, osjećali bi se počašćeno što uopće stojite pokraj nekoga tko ima love da kupi cijelo tvoje malo misto... takav je mentalitet klanjanja i uzdizanja onoga tko je nešto postigao, pa makar i kriminalom i vezama, takvi vladaju, a jalni ih komentiraju. Zato nam i je tako. [quote="Hammerless"]

ovaj dio da sam odmah procitao ne bi ni odgovarao.prva lekcija psihologije. sve si o sebi rekao.
wearing shoes with no socks in cold weather
Avatar
bajica
Member
 
Postovi: 468
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (08:58)
Lokacija: SPLIT
Tip plovila: SAGA 26LS / Yanmar 4JH2-DTE 88Ks

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la macro » 23. 10. 2015. (17:25)

Hammerless je napisao/la:Ja Horvatinčića osobno poznajem još dok ti nisi znao za njega, kao niti ostali ovdje, no uvijek smo bili u sukobu, ja sam podnio više prijava protiv njega. Rekoh već da je rijetko bahata i naprsita osoba.

A zaključak da ga ja branim - samo dokazuje ono što sam rekao prije, dio si mase koja ne zna, ali vam je lakše uvjeriti se da ste u pravu jer vas je puno...

Ne branim ja njega - i da dobije 40 godina, jebe mi se i zato. Kakav poriv?


pazi, ne možeš ti uporno donosit zaključke o drugima na osnovu nagađanja, a dizat nos kad se tebi ili horvatinčiću nešto sl. predbaci.

ne znan o kakvoj masi je rič niti o čemu se radi.

ne ide mi iz džepa ni u džep, i baš zato mogu mirne duše poželit horvatinčiću da krepa u mukama :wave:
Pitagorin poučak: 24 riječi

Molitva Oče naš: 66 riječi

Arhimedov poučak: 67 riječi

10 zapovijedi: 179 riječi

Američka Deklaracija nezavisnosti: 1.300 riječi

Američki Ustav sa svih 27 izmjena i dopuna: 7818 riječi

Propisi EU o prodaji zelja: 26.911 riječi

Smrt EU, sloboda narodu
Avatar
macro
Old Senior Member
 
Postovi: 2725
Pridružen/a: 07. 10. 2009. (15:07)
Lokacija: Od Brača do Pelješca
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Samonadokaradnja 550, Merc 90, Merc 5, mazgun

Re: Horvatinčić i blackout

PostPostao/la maverick975 » 23. 10. 2015. (18:50)

Moze li se zamoliti administraciju da skupimo neku donaciju i počastimo koga treba da se ovog krkana skine s foruma....idot...kojem ubojstvo roditelja ne predstavlja nista...ma da sam blize istukao bi te cisto za primjer ostalim... :mrgreen:
Avatar
maverick975
Member
 
Postovi: 412
Pridružen/a: 18. 11. 2011. (19:36)
Lokacija: Osijek
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Alu Bel-Yamaha Hetl 40-60

PrethodnaSljedeća

Natrag na Parlaonica

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.