Zabrana komentiranja oglasa

Prodajem...

Moderatori/ce: dome, Moderatori

Zabrana komentiranja oglasa

PostPostao/la riberer » 26. 07. 2010. (15:37)

Od danas, pa nadalje, strogo je zabranjeno komentiranje oglasa u forumu!
Odnosi se i na kupnju i na prodaju, a i na zamjenu.

Razlog tome je da je ovaj dio foruma, koji bi sam po sebi trebao biti lišen bilo kakvih polemika ili komentara, ipak na neki način, postao mjesto nepotrebnih razgovora koji samo skreću pažnju od predmeta navedenog u oglasu i time umanjuju mogućnost da bi se taj ili prodao ili kupio ili zamijenio.


NAPUTAK:

Broj 1:

Pitanja se mogu odnositi na cijenu, starost, izgled, funkcionalnost, kapacitet, brzinu, tip, mogućnost probe, mogućnost viđenja, te načine isporuke. Može se upitati broj telefona (iako je to uglavnom bolje uraditi putem pp-a) ili adresu, te mjesto gdje se predmet nalazi i eventualna razumna pitanja, ovdje ne navedena, koja su u duhu gore napisanog.
Za sve ostalo postoje privatne poruke.

Broj2:
Oni koji ni ne znaju čemu predmet služi (dakle ni ne treba im, jer bi u protivnom znali) ili ne znaju kamo bi ga svrstali (i opet, ne treba im) ili misle da nekamo spada (ne treba im niti ovaj put'), imaju tri mogućnosti:
1. - da šute.
2. - da se informiraju na nekom drugom mjestu o predmetu koji ih je zaintrigirao, pa onda postupe po uputama pod prvo.
3. - da se uvjere misle li dobro, pa postupe po uputama pod prvo.

UPOZORENJE:

Svi oni koji se ne budu pridržavali gornjeg biti će banirani na period od sedam dana (i retroaktivno) od dana objavljivanja ovog posta, bez upozorenja.
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7111
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Natrag na Prodajem

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.