Lobster bisque - pardon hlap bisque

Tisuću načina dobre kuhinje

Moderatori/ce: tramontana, Moderatori

Re: Lobster bisque - pardon hlap bisque

PostPostao/la mala od kužine » 02. 03. 2012. (16:32)

Ako preživiš : Other6:
"Zaletjela se iako je bilo upaljeno crveno svjetlo,prošla između rampe i uzalud sam joj vikao i gestikulirao da se zaustavi jer nije me obadavala nego pun gas nastavila,preletjela most u trenutku dok je bio podignut najmanje dva i pol metra,zaustavila se tek na kopnu i sad sjedi u kafiću."
Avatar
mala od kužine
Old Senior Member
 
Postovi: 1000
Pridružen/a: 10. 09. 2010. (13:07)
Lokacija: Hvar,Jelsa
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Nautika 600k, yamaha 4t 100k, yamaha 4t 6k

Re: Lobster bisque - pardon hlap bisque

PostPostao/la bajica » 02. 03. 2012. (19:19)

porer je napisao/la:
riberer je napisao/la:Šteta ... šteta mlijeka ... slika


Da ne bi bilo shvaćeno neozbiljno upravo je stigla limenka kokosovog mlijeka. Moram ujutro razmotriti što od ribe imam u frižideru na raspolaganju, ni jedan recept ne spominje zubatca (a našao sam par stvarno obećavajućih recepata iz južnog Tihog oceana).
U svakom slučaju u ponedjeljak izvještaj :wave:

meni je tip iz Indonezije na brodu radia crni rižot sa dodatkom kokosovog mlika. ja sam se u tome davia, ostali naši nisu tili ni čut. inače sam tip od jednostavne spize di sastojci zadrže svoj originalni okus, da ne bi mislili da sam jedan od onih mish mash ( mish mashovcima - svako dobro) freakova.orijentalnu spiza sam jeo sa guštom kad je to bilo misto i vrime (kinesku-pravu kinesku, također) tako da nisam ni pomislio ukrast trik i radit crni rižot sa kokosom doma. doma odavno nisam čua da ulica negdi miriše na šalšu, jer ko će dat pome.... za učinit ultimate šalšu...

p.s. Lastovo, čovik napravia šalšu sa pomama iz svog vrta..... koliko god kuham ne loše, to je bilo za klasu iznad.
wearing shoes with no socks in cold weather
Avatar
bajica
Member
 
Postovi: 468
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (08:58)
Lokacija: SPLIT
Tip plovila: SAGA 26LS / Yanmar 4JH2-DTE 88Ks

Re: Lobster bisque - pardon hlap bisque

PostPostao/la ab ovo » 03. 03. 2012. (14:57)

porer je napisao/la:
riberer je napisao/la:Šteta ... šteta mlijeka ... slika


Da ne bi bilo shvaćeno neozbiljno upravo je stigla limenka kokosovog mlijeka. Moram ujutro razmotriti što od ribe imam u frižideru na raspolaganju, ni jedan recept ne spominje zubatca (a našao sam par stvarno obećavajućih recepata iz južnog Tihog oceana).
U svakom slučaju u ponedjeljak izvještaj :wave:


Ajde ti najprije organiziraj taj Kamenjak do kraja pa onda žvači to sa kokosovim mlijekom. :roll:
Avatar
ab ovo
Old Senior Member
 
Postovi: 4064
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:11)
Lokacija: o. Krk
Tip plovila: Učka-Yam 2t/4KS, Maestral 500-Yam 2t/6KS

Prethodna

Natrag na Mediteranska kuhinja

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.