Lokacija

Obavijesti administratora i moderatora...

Moderator/ica: Administrator

Lokacija

PostPostao/la riberer » 17. 12. 2009. (12:07)

.

Svi korisnici foruma moraju imati ispunjenu rubriku Lokacija u svom profilu.

Pod time se podrazumijeva mjesto boravka ili mjesto lova (gdje se uglavnom lovi) ili i jedno i drugo, no jasno je da se ne očekuje od vas da odajete ribolovne pozicije. Ispunjavanje lokacije ima smisla u mnogo tema, pogotovo ribolovnim, ali i u ostalima, jer se samo pogledom na nick može vidjeti iz kojeg se kraja piše i tako usporediti svoja iskustva sa onima iz ostalih dijelova našega Mora, što uvelike olakšava komunikaciju.

Novi članovi to moraju uraditi odmah prilikom registracije i ispunjavanja postavki korisničkog računa, jer se u protivnom nije moguće registrirati.

Mole se i svi ranije registrirani korisnici, koji to još nisu uradili da obavezno nadopune svoj profil ispunjavajući rubriku
Lokacija.


To ne iziskuje veliki napor i molimo vas da to svakako napravite.
Neozbiljnosti na temu nisu dobro došle, te će po potrebi biti poduzete odgovarajuće mjere.


Postupak je slijedeći:


Profil/Postavke >> Profil >> Lokacija: napisati lokaciju >> Pošalji


slika

*
slika

*
slika

*
slika

*
slika
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7111
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18

Re: Lokacija

PostPostao/la riberer » 25. 03. 2010. (23:04)

Nadopuna gornjeg:

Vidim da je nekim korisnicima foruma još uvijek rubrika "Lokacija" u Profilu ostala neispunjena ili ispunjena na krivi način, pa ih podsjećam da to čim prije poprave.
Poželjno je da se pod lokacijom navede mjesto boravka, a može se dodati i mjesto lova.

Primjetio sam zatim, da neki od vas imaju kao lokacija navedeno šire područje ili čak čitavu regiju što je preširok pojam, pa vas molim da to ispravite.
Lokacije tipa: "Ja lovim od Pule do Dubrovnika" isto tako neće biti uvažene.
Nemojte upisivati ni latinska imena naselja i gradova i molim sve one koji su ih koristili da to promijene (u Hrvatskoj smo, a ne u Rimskom Carstvu).


Lokacija treba biti svakome tko čita na prvi pogled prepoznatljiva, bez potrebe da se koristi Google ...



Krajnji rok za popunjavanje lokacije neka bude deseti travnja, a nakon toga će korisnici koji je nisu ispunili (kako nalete) biti banirani. Najprije jedan dan, pa sedam i tako dalje...
... al kad sam jednom diga jedra na laganoj buri oduševio sam se, poskočila je kao živo biće i počela rizat površinu mora ka vruća pošada maslac... by brule
... i nemoze svjetlo bit mobitel :(... by josey
Avatar
riberer
Moderator
 
Postovi: 7111
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:40)
Lokacija: Opatija - Kvarner
Tip plovila: Elan T-401 - Tomos 18


Natrag na Obavijesti administratora i moderatora

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.