Tohatsu 6ks 4t ili Yamaha 6 ks 4t

Diskusija o benzinskim motorima...

Moderatori/ce: teranavis, dome, Moderatori

Re: Tohatsu 6ks 4t ili Yamaha 6 ks 4t

PostPostao/la street » 20. 12. 2023. (15:24)

Damarko je napisao/la:Sad nakon što sam pročitao pola interneta, nekako naginjem Yamahi s obzirom na to da se istu transportira na bilo kojoj strani u odnosu na ostale. Yamaha je yamaha ali opet, nekako mi se čini da je to sve tu negdje u toj klasi.

Prošao sam Evinrude, Hondu, Suzuki, Yamahu, Mercury
Sve ti se svodi na servis i sreću
Sad imam yamahu 30ks
Mogu ti reci da to vise nije kao sto je nekad bilo. Ljudi daju savjete na temelju neceg starog i provjerenog, a to vise veze s vezom s ovim danasnjim “plasticnim” nema. Nije nekadasnja yamaha malta i danasnja nova u tom rangu. Isto tako ni ostale marke.

Radi ona super, malo trosi, pali ko mina sve super pouzdana
Serviseri super, sve super, ali mi je sramota da si yamaha dopusta takve nekvalitetne vide. Kad gledas pente stare 10-20 g sve kao novo, a meni u 2 mj nove pente sve vide požutile i pišaju hrđu. Donji dio trima takoder.
. Ok, mehanika sve super radi, da ponovim, ali meni je sramota na čemu štede. Sad joj je 2.godina, nije da patim na te vide ali mi je sramota i nije mi neki mir kad to sve gledam i sto ce biti za par godina.
Najbitnije je to sto trazis da nades nekog tko ima priblizno istu i cujes iz prve ruke. Sto god se odlucis, redovno servisiraj, pazi na gorivo, imaj separator, i vec si minimizirao 80% problema sto god da kupis
Da ponovim, gledam stare pente, sve to izgleda kao novo mimo kape koja je otisla od sunca i soli u usporedbi s mojom 2 g starom.
Avatar
street
Senior Member
 
Postovi: 606
Pridružen/a: 01. 05. 2009. (12:55)
Lokacija:
Lokacija:
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Ribar 480

Re: Tohatsu 6ks 4t ili Yamaha 6 ks 4t

PostPostao/la Unix » 13. 03. 2024. (19:35)

Evo nakon "samo" : Surprise 1: 5 godina od mojeg posta uzeo ipak tohatsu 6ks 4t sp, nadam se da bude dobro služio.
Avatar
Unix
New Entry
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 27. 06. 2019. (15:42)
Lokacija: pula
Lokacija: pula
Tip plovila: elan 401

Prethodna

Natrag na Benzinci

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.