Yamaha 4 ili Mercury 4

Diskusija o benzinskim motorima...

Moderatori/ce: teranavis, dome, Moderatori

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la tehnicoo » 14. 01. 2017. (17:31)

legi je napisao/la:Prdekavac 10 000...sati...jesan se nasmijo...da ovo ni lupi...... :D


Da tih jednocilindričnih prdekavaca puna je naša obala. Počnimo od Tomosa, koliko godina ima najstariji Tomos koji još uvjek vozi, koliko je sati prešao . Činjenica je da danas proizvođači puno više polažu da proizvod ne traje predugo ali isto tako polaže se na tome da proizvod pa tako i vanbrodski motor " prdekavac" traje za predviđeni period sa što manje problema. Možda bi bilo bolje da sam napisa više tisuća sati ali mislim da sam na ovom forumu pročita da se netko pohvalio sa pređeni tih sati bez većih investicija, ako pronađem javim se a do onda se izvinjavam jer ja nisam prešao 10.000 sati da bih stajao iza toga.

Kada sam se već javio evo da opet malo filozofiram možda će nekome i koristiti, neka se ne ljute oni kojima je to sve poznato, ali neka nadopune ili isprave ako sam što pogrešio.

Koliko će izdržati određeni motor ovisi od više faktora i lijepo sam se nasmijao kada sam čuo jedan komentar - motor moraš upalit zagrijat i najbolje je da ga voziš na pol gasa i tako svaki dan po što više sati pa ćeš onda vidjet koliko će trajat. Ima tu logike. Faktor vremena uporabe je bitan faktor jer i svi elementi stare dakle uz zamor materijala i starenje i uz malu uporabu čini svoje.

Govorit ću o četverotaktnim motorima jer dvotaktni klasični se više ne prodaju. Motor moramo posmatrati kroz tri segmenta gorivo -podmazivanje -hlađenje.

Gorivo, takvo je kakvo je, dok su bili dvotaktni imali smo mješavinu i sva linija goriva dobro podmazana i svašta je progutao, četverotakni kada se prešlo na bezolovni sve suho ali uz dodatak aditiva sve bi bilo sa manje problema, ali uglavnom problem je na liniji goriva -tank - pumpa - karburator, a najveći je problem prisutnost vode u gorivu.

Ulje vrlo bitna je kvaliteta jer ono čuva sve pokretne dijelove a i mast i mazalice i podmazivanje svih pokretnih dijelova neophodno , to je uglavnom more i ako se nešto ne podmaže ima dobre preduvjete da blokira.

Hlađenje- na to se obično lako zabotravlja, za razliku od Tomosa skoro svi četverotaktno motori imju vodeno hlađenje, od 6 ks koliko je meni poznato svi. Impeler može trajati i 10 godina ali to je guma i stari vremenon a i troši se uporabom koliko ja znam preporuka je zamjena najkasnije 3 godine ili 300 sati. Dobra cirkulacija uvjetv za dobro hlađenje. Kada se menja impeler obavezno podmazati pogonsku osovinu na ulazu u radilici. Zna blokirati a onda plači. Kao što je poznato radna temperatura četverotaktnih motora je viša i više se stvra kamenca, Na to utječe i opterećenje motora veće opterećenje više se zagrijava i više se stvra kamenca, tako da i male motore bi trebalo ispirati sa sredstvom za otklanjanja kamenca. Ispiranje sa slatkom vodom je dobro nije dovoljno.
Avatar
tehnicoo
New Entry
 
Postovi: 55
Pridružen/a: 12. 10. 2009. (09:50)
Lokacija: Krk

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la egotrip » 14. 01. 2017. (19:05)

sad baš kad bi uzea motor i brinia se o njemu dnevno par sati mozda bi i trajao malo duze,al bi se tako čovik brzo potrošio :D ,ja sam prihvatio kao pozeljno da mi jednocilindricni cetverotaktni odradi 2000 sati i prezadovoljan sam tim,2000 sati tesko normalan covik napravi u 10 godina(znači pričamo o satima rada motora :D ),a ako mislis da hočeš voziti svaki dan barem 4 sata onda odmah uzet dva cilindra 4 takta i deri,takav bi trebao i duže trajati
Avatar
egotrip
Senior Member
 
Postovi: 727
Pridružen/a: 25. 05. 2010. (19:48)
Lokacija: hvar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: gs nautica open 550 yamaha 100 4t

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la tehnicoo » 15. 01. 2017. (11:33)

Tema je bila jednocilindrični motor i pod tema zaribavanje narvno govorimo o satima rada motora.

Svako plovilo traži optimalan motor i to bi mogla biti posebna tema, naravno da osim plovila odlučujući faktor je i kupovna moć kupca.

Mislim da za puno plovila i današnju kupovnu moć jednocilindrični motor je za mnoge riješenje pa onda pomognimo toj skupini da ima što manje problema.
Treba odraditi pravi potez u pravo vrijeme i za to nije potrebno puno vremena i novca.
-redovita kontrola ulja barem svakih 20 sati ili jedanput mjesečno ili kod svakog dodavanja goriva kod vanjskog rezervara.
- barem svakih 50 sati ili 6 mjeseci izvaditi vijak iz karbratora da isteče gorivo i pumpicom pumpati svježe gorivo da ispere karburator (barem jedan decilitar i u prozirnoj časici vidjeti ćete što izlazi iz karburatora), podmazati sve pokretne dijelove.
- nakom 100 sati ili jedanput godišnje servis i zamjeniti ulje u motoru i peti, i ako sve dobro radi to nakom isteka garancije može napraviti i sam vlasnik za što je dosta korisnika sposobno.
Pozdrav svima i ako sam nekome pomogao biti će mi drago. To je moje viđenje ali poštujem i druga mišljenja i svaki neka odabere što mu odgovara.
Avatar
tehnicoo
New Entry
 
Postovi: 55
Pridružen/a: 12. 10. 2009. (09:50)
Lokacija: Krk

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la el passo » 15. 01. 2017. (18:18)

Dobro si ti to napisao. Stvar je u tome što vlasnik novog motora ne očekuje da će mu trošiti ulje. Ako ga troši to i nije tako strašno. Pričao mi je jednom prilikom tata da su u firmi dobili novi golf 4 i odmah sa njim otišli u Dubrovnik na neki poslovni sastanak. Kad su stigli dole upalila se lampica od ulja. Pa ako može golf od 20 soma jura može i vanbrodski motor od 10 soma kuna.

Jednom mi je serviser od yamahe rekao da je dobro promijeniti ulje svakih 50 sati pa si na miru. Činjenica je da te motore ne treba uzeti olako. Potrebno im je puno maženja, paženja, redovnih i međuservisa da bi si vlasnik povečao šanse da mu taj motor posluži par godina. Osim toga ljudi najčešće misle da se separatori ugrađuju samo za velike motore no i mali ih također trebaju.

Ja osobno uvjek preporučujem dvotaktni u tom rangu snage. Jednom prilikom sam prodao vegu čovjeku iz Pule. Pitao me za savjet koji mali 4t motor da uzme. Htio je yamahu jer ju je nedavno bio uzeo njegov susjed. Nekako sam ga uvjerio da mu je bolje kupiti polovni 2t. Našao sam mu u okolici jednu yamahu 5 ks, otišao sa njim provjeriti motor i na kraju ga je kupio. Nakon cca 3 godine slučajno smo se sreli u gradu i popili kavu. Pitao sam ga kako je zadovoljan sa barkom i motorom i rekao je da je sve super. Motor radi ko urica. Osvrnuo se i na frenda koji je imao yamahu 4t i rekao da je sa njom više u servisu nego na moru pa da i on razmišlja da prestane biti redovna mušterija u servisu pa će probati uzeti dvotaktaša
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la bananko28 » 15. 01. 2017. (19:09)

Evo tehnicoo objasni mi moju situaciju.... znaci zariba mi motor na putu do poste. Nikad, ama bas nikad nisam vozija motor a da nisam pustio da radi lagano u leru bar 5 min. Nikad ga nisam vozio na ful gasu, nikad ga nisam ugasio nakon dolaska na vez ili na postu da da nisam pustio da radi bar 3 minute. Znaci pazio sam ga maximalno sto se motor moze pazit.... to je bilo nakon prvog redovnog servisa. Znaci trebao je ici na drugi redovni servis. Ode priko fpruma su mi izracunali da sam zakasnio na servis oko 20ak sati..... pa i da jesam i 50 sati zakasnio, dali je motor morao zaribat. Ulja u motoru nije falilo ni kapi. To je prvo bilo da sam pogledao kad je motor stao?. Imas li mozda neku viziju sto bi moglo biti jer vidim da se kuzis u motore bar po onom sto pises....
I da napomenem odkad su mi ga popravili u garanciskom roku jednako se odnosim prema tome motoru kao do dana kada mi je zariba. Motor radi ko ura, nikad ne potezem 2 puta da ga upalim, jednostavni motoric je ko beba... evo da ti kazem rijec je o yamahi 6ks 4t. Oa sa bjelom kapom.... ;) Sto mislis jesam kriv ja ili neka visa sila :mrgreen:
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3875
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la lupis » 15. 01. 2017. (19:26)

Bananko šta se čudiš kvare se Mercedesi,Bemveji,Janmari i Volvi,a ti razbijaš glavu oko Yamahice što košta 7-8000 kn...

Karma....
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la bananko28 » 15. 01. 2017. (19:39)

Znam luponja znam. Nego me zanima uzrok..... :lol:
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3875
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la Bourbon » 15. 01. 2017. (21:22)

Morda ni blokala možda samo neće da zapali .... :lol: Šala mala Evo rekal mi je jedan poznanik da je kupil novu ladu nivu iz salona otišal s njom na tehnički i ni ga prošal ja san umrl od smiha ..... pa tako i to :lol: Kad otvoriš onu kapu od vanbrodskog motor tamo ima više plastike i senzora nego železa.. inače stari kapi uvik govore da su motori počeli stajat kad su počeli sa ugradnjom sve više i više te elektronike... :thumbup:
Avatar
Bourbon
Member
 
Postovi: 115
Pridružen/a: 14. 01. 2015. (10:51)
Lokacija: Vrbnik
Lokacija: Velebitski kanal - Krk
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Antares 620 - Nanni 85 hp

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la japanac » 17. 01. 2017. (13:41)

bananko28 je napisao/la:Evo tehnicoo objasni mi moju situaciju.... znaci zariba mi motor na putu do poste. Nikad, ama bas nikad nisam vozija motor a da nisam pustio da radi lagano u leru bar 5 min. Nikad ga nisam vozio na ful gasu, nikad ga nisam ugasio nakon dolaska na vez ili na postu da da nisam pustio da radi bar 3 minute. Znaci pazio sam ga maximalno sto se motor moze pazit.... to je bilo nakon prvog redovnog servisa. Znaci trebao je ici na drugi redovni servis. Ode priko fpruma su mi izracunali da sam zakasnio na servis oko 20ak sati..... pa i da jesam i 50 sati zakasnio, dali je motor morao zaribat. Ulja u motoru nije falilo ni kapi. To je prvo bilo da sam pogledao kad je motor stao?. Imas li mozda neku viziju sto bi moglo biti jer vidim da se kuzis u motore bar po onom sto pises....
I da napomenem odkad su mi ga popravili u garanciskom roku jednako se odnosim prema tome motoru kao do dana kada mi je zariba. Motor radi ko ura, nikad ne potezem 2 puta da ga upalim, jednostavni motoric je ko beba... evo da ti kazem rijec je o yamahi 6ks 4t. Oa sa bjelom kapom.... ;) Sto mislis jesam kriv ja ili neka visa sila :mrgreen:

Nije mi jasna jedna stvar u pitanju koje si postavio tehniku . Kako je mogao motor zaribat govorim zaribat a da je u motoru bilo ulja koliko je proizvođač rekao . Da ga nisi dolio kada je motor zaribao ? Je puklo šta u motoru , ako nije onda si stuko ulje zaribo motor te ga dolio.
Prikazuješ kako si ga koristio . Što su ti rekli u servisu koji je uzrok zaribavanja motora sa uljem u motoru ???? :o :o
Avatar
japanac
New Entry
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 07. 01. 2017. (11:27)
Lokacija: rijeka

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la bananko28 » 17. 01. 2017. (13:56)

Cekaj sto ti mislis da sam ja tolko lud da sam vozija motor bez ulja? I na kraju krajeva novi motor ne smi trosit ulje. Koliko bi to trebalo falit ulja u motoru da zariba? :lol:
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3875
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la bananko28 » 17. 01. 2017. (14:01)

Pa nije bitno kako je motor zariba , tj dali je zariba zato sto je nesto puklo ili slicno.... bit je da je novi motor osa u qr@c... meni je jasno i uopce mi nije cudno da se novi motori kvare, nego mi nisu jasni ovi sto pisu litanije i tumace kako te prdekalice nemogu zaribat, pokvarit se ili nesto u tom smislu.....
I nije slucaj da je meni samo taj motor zariba. Ima ih jos ;)
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3875
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la ab ovo » 17. 01. 2017. (14:07)

bananko28 je napisao/la: I nije slucaj da je meni samo taj motor zariba. Ima ih jos ;)


I drugi su ti zaribali. :lol:
Avatar
ab ovo
Old Senior Member
 
Postovi: 4064
Pridružen/a: 03. 06. 2008. (12:11)
Lokacija: o. Krk
Tip plovila: Učka-Yam 2t/4KS, Maestral 500-Yam 2t/6KS

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la bananko28 » 17. 01. 2017. (14:24)

:lol: ovo mi je vec 10ti. A mozda je ipak u meni krivica :lol:
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3875
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la japanac » 17. 01. 2017. (14:51)

bananko28 je napisao/la:Cekaj sto ti mislis da sam ja tolko lud da sam vozija motor bez ulja? I na kraju krajeva novi motor ne smi trosit ulje. Koliko bi to trebalo falit ulja u motoru da zariba? :lol:



Postavljam ponovno pitanje motor ima ulja normalno , nije puklo ništa , nema masne fleke na moru a tebi zaribao motor
čudne stvari ti se događaju :clap: :clap: :clap:
Avatar
japanac
New Entry
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 07. 01. 2017. (11:27)
Lokacija: rijeka

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la bananko28 » 17. 01. 2017. (14:58)

Neman pojma sto je bilo ni u servisu nisi znali. Tvornicka greska.... ako bas oces da znas ;)
P.S ne da nisu znali sto je oslo nego nisu znali zasto se to dogodilo :wave:
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3875
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

PrethodnaSljedeća

Natrag na Benzinci

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.