Yamaha 4 ili Mercury 4

Diskusija o benzinskim motorima...

Moderatori/ce: teranavis, dome, Moderatori

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la japanac » 17. 01. 2017. (15:03)

bananko28 je napisao/la:Pa nije bitno kako je motor zariba , tj dali je zariba zato sto je nesto puklo ili slicno.... bit je da je novi motor osa u qr@c... meni je jasno i uopce mi nije cudno da se novi motori kvare, nego mi nisu jasni ovi sto pisu litanije i tumace kako te prdekalice nemogu zaribat, pokvarit se ili nesto u tom smislu.....
I nije slucaj da je meni samo taj motor zariba. Ima ih jos ;)


sve može zaribat a u većini slučajeva ljudski nemar je uzrok :clap:
prije sam ti postavio pitanje na koje nisi dao odgovor
Ima ljudi tu koji razmišljaju i koriste forum da bi nekome pomogli objasnili a ima pak i onih drugih koji nemaju pojma što pišu
sorry ne mogu ti ništa drugo reć
Avatar
japanac
New Entry
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 07. 01. 2017. (11:27)
Lokacija: rijeka

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la bananko28 » 17. 01. 2017. (15:15)

oprosti ali vidim ja da ti neznaš što pišeš :thumbup: :wave:
Avatar
bananko28
Old Senior Member
 
Postovi: 3875
Pridružen/a: 22. 01. 2011. (12:31)
Lokacija: Jadransko more
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bakan 5 cabin

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la japanac » 17. 01. 2017. (15:26)

bananko28 je napisao/la:oprosti ali vidim ja da ti neznaš što pišeš :thumbup: :wave:


ne želim Vas uopće komentirat
Avatar
japanac
New Entry
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 07. 01. 2017. (11:27)
Lokacija: rijeka

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la tehnicoo » 17. 01. 2017. (18:23)

bananko28 je napisao/la:Evo tehnicoo objasni mi moju situaciju.... znaci zariba mi motor na putu do poste. Nikad, ama bas nikad nisam vozija motor a da nisam pustio da radi lagano u leru bar 5 min. Nikad ga nisam vozio na ful gasu, nikad ga nisam ugasio nakon dolaska na vez ili na postu da da nisam pustio da radi bar 3 minute. Znaci pazio sam ga maximalno sto se motor moze pazit.... to je bilo nakon prvog redovnog servisa. Znaci trebao je ici na drugi redovni servis. Ode priko fpruma su mi izracunali da sam zakasnio na servis oko 20ak sati..... pa i da jesam i 50 sati zakasnio, dali je motor morao zaribat. Ulja u motoru nije falilo ni kapi. To je prvo bilo da sam pogledao kad je motor stao?. Imas li mozda neku viziju sto bi moglo biti jer vidim da se kuzis u motore bar po onom sto pises....
I da napomenem odkad su mi ga popravili u garanciskom roku jednako se odnosim prema tome motoru kao do dana kada mi je zariba. Motor radi ko ura, nikad ne potezem 2 puta da ga upalim, jednostavni motoric je ko beba... evo da ti kazem rijec je o yamahi 6ks 4t. Oa sa bjelom kapom.... ;) Sto mislis jesam kriv ja ili neka visa sila :mrgreen:



Dragi bananko, znaš onu priču - živio zdravo- redovito vježbao - pazio što jede i umro mlad, to ti je moj prijatelju zla sreća. Ali doktori za mrtve ustanovit će od čega i zašto je morao umrijeti. Kad bi znali što su na servisu mijenjali onda bismo mogli i reći što je zatajilo kod tvog motora. Obično su obavezni servisi prvi na oko 20 sati ili 2 ili 3 mjeseca što,prvo nastupi, a iza toga svakih 100 sati ili toliko mjeseci. Ako si ti umjesto 20 prešao 30 sati to nema blage veze niti ti to itko na malim motorima može dokazat zato ti je u garanciji kod malih motora bitan vremenski period, a za vlasnika da mijenja ulje kao da je motor njegov.
Što bi moglo biti kod tvog motora ? predpostavljam da nije zariba na doljnjem ležaju jer praktički to nemože on je u ulju dok ga ima, predpostavljam da je zatajila pumpa ili začepljeni kali podmazivanja ali to je samo predpostavka, čim je odradio 20 sati nešto je zatajilo.

Ali bananko koliko vidim kod tebe zaribavanje kao dobro jutro, onda malo razmisli i serviser ti mora reći u kojem grmu leži zec i nema potrebe da se ljutiš to je sve samo razmjena mišljenja u širem interesu. Motor nemože zaribati bez uzroka !

El passo kaže - on uvjek preporuča dvotaktni, složit ću se sa njim to je sigurno jednostvniji motor od četverotaktnog, niža radna temperatura, manje kamenca, voda u gorivu i prljavština mu skoro i ne smeta ako nije baš previše upravo idealan za naše gorivo, ali nema ih više ali i da ih ima imaju 4 taktni motori i neke prednosti - za panulu neusporedivo bolji, manja potrošnja, manje buke manje dima i može raditi dugo bez problema.
Četverotaktna tehnologija je napravila čuda u zadnjih 15 godina (zahvaljujući automobilskoj industriji). Neki su protiv elektronike ali pitajte mlađe servisere elektronika se ne kvari, ali mehaničari moraju učiti a tko voli učit što kaže mlađarija to je tlaka.
Danas svi motori iznad 30 KS su kompjutorski, Suzuki čak od 10 KS na više. Kompjutorski motori kažu statistike imaju 50% manje kvarova od karburatorskih. I mali četverotaktni motori se usavršavaju, kod novih suzukija 4,5,6 radilica pomaknuta iz centra u odnosu na cilindar za mirniji rad i veću efiksnost. Koja je to tehnologija nekada je bilo teško staviti sve u centar a zamisli danas mlo izvan centra da bi bio mirniji rad.
Avatar
tehnicoo
New Entry
 
Postovi: 55
Pridružen/a: 12. 10. 2009. (09:50)
Lokacija: Krk

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la lupis » 17. 01. 2017. (20:24)

Jesi ti Bananko možda imao 2t motor prije ovog?

Meni je isto sve to malo čudno...20 sati....ti to pregaziš u jedan ljetni dan od sumraka do zore ,u stvari obrnuto....

Da ne fali nula? 8-)
Ili dvi? 8-) 8-)
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10360
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la macro » 17. 01. 2017. (20:46)

da. uz takav tempo plovidbe pentu danas kupiš, a sutradan mora bit prva na redu u radioni za prvi servis.

eto, riješili smo i tu zagonetku fantomskog zaribavanja :thumbup:
Pitagorin poučak: 24 riječi

Molitva Oče naš: 66 riječi

Arhimedov poučak: 67 riječi

10 zapovijedi: 179 riječi

Američka Deklaracija nezavisnosti: 1.300 riječi

Američki Ustav sa svih 27 izmjena i dopuna: 7818 riječi

Propisi EU o prodaji zelja: 26.911 riječi

Smrt EU, sloboda narodu
Avatar
macro
Old Senior Member
 
Postovi: 2725
Pridružen/a: 07. 10. 2009. (15:07)
Lokacija: Od Brača do Pelješca
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Samonadokaradnja 550, Merc 90, Merc 5, mazgun

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la el passo » 18. 01. 2017. (00:31)

Per aspera ad astra :lol:
Postoje samo dvije vrste forumaša. Oni koji sve znaju i oni koji misle da puno toga još moraju naučiti. Jedan mudar čovjek je zaključio....što više znam to sam više svjestan koliko neznam
Avatar
el passo
Old Senior Member
 
Postovi: 5575
Pridružen/a: 19. 09. 2011. (22:38)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Bayliner ciera 2655 mercruiser 5.0 EFI bravo2

Re: Yamaha 4 ili Mercury 4

PostPostao/la markojerkic » 11. 04. 2017. (10:14)

vr1983 je napisao/la:Sto bi cijenjena forumaska populacija prije odabrala:
Yamaha F4BMHL (8000kn), 3 godine jamstva
Mercury F4MLH (9000kn), 5 godina jamstva

ova dva mi se čine kao najbolji izbor u klasi malih 1cil 4T motora, trenutno

Mišljenja?


Pozdrav
Mislim da nova generacija Suzuki A modela motora je bolji odabir filter ulja težina motor manja garancija tri godine
DF 6AL mislim da je oko 9200 kn
Avatar
markojerkic
New Entry
 
Postovi: 17
Pridružen/a: 22. 09. 2015. (07:14)
Lokacija: rijeka

Prethodna

Natrag na Benzinci

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.