YANMAR - rabljeni motori

Diskusija o dizel motorima...

Moderatori/ce: teranavis, dome, Moderatori

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la som » 01. 06. 2011. (22:37)

Upališ motor da radi 2-3 min, ugasiš i izvadiš šipku od ulja i staviš gumu na koju spojiš pumpu za vadit ulje ( osim ako neko nije ugradio pumpu naknadno) skineš čep od ulja i ispumpaš ulje. Nakon toga skineš filter za ulje. Dihtung novog filtera ulja namažeš uljem i zavidaš ga rukom, nikako ključem, on je samo za odvidat. Uliješ novo ulje do maksimuma i upališ motor bez dodavanja gasa da ugasi lampicu od ulja.Ugasiš motor i doliješ ulje do maksimuma.Filter goriva odvidaš i izliješ svu šporkicu i promjeniš uložak, nakon zavidavanja imaš na gornjem djelu vidu kojom je spojeno metalno crijevo (lajtung ili kako ga god tko zvao) ključ 11 ili 13, ne sječam se više ( neki imaju vidu za odzračivanje a neki ne) odvidaš krug i po odprilike i onda na pumpi goriva imaš malu ručkicu koja ide gore dole, to je ručka za pumpat gorivo za odzračivanje. Pumpaš dok na toj vidi ne baci naftu i onda zavidaš . Nakon toga upališ motor ali bez dodavanja gasa, ako si sve napravio kako treba motor če nastaviti raditi a ako nisi dobro odzračio imaš problem jer taj je motor malo teže odzračit kad ostane bez nafte.Ako je i to dobro prošlo skineš kutiju filtera zraka ima dvi kopče ko na starim teglicama za krastavce. Filter je limeni tuljac koji je presvučen spužvom, ako nije uništena spužva može se oprati , osušiti i vratiti natrag ili sve zamjeniti. Moja preporuka ti je da pregledaš metalne cijevi za podmazivanje koje se nalaze iza remenice na radilici ako imaš ulja u santinama to je od toga. U principu je dovoljno promjeniti na svakoj vidi po dvi bakrene brtve. To prepusti nekom meštru jer kako god ti izgledalo jednostavno treba malo prakse.Bakrenu brtvu treba zagrijat pa ohladit da omekša itd. To je boljka tog motora jer ima jedan cilindar i dosta se trese u leru pa od toga popuste bakrene brtve ili pucaju metalne cijevi ( lajtunzi) koje su dosta skupe.Ja sam dao napraviti u Zg nove od savitljivih crijeva za hidrauliku i prestalo je a i bile su pola jeftinije nego u Yanmara. Ako vučeš panulu promjeni ulje svakih 100 sati, jeftino je i ide oko 8 deca ako se ne varam.Još imaš za promjeniti cink na motoru. Sa lijeve strane elipsasti lim dvije vide a u sredini matica. Skineš te dvi vide i pažljivo skini jer se cink ili ostaci hoče raspasti i ostati u bloku. Ostruži blok od ostataka brtve, stavi novi cink, brtvu zavidaj i vozi. Ajme meni ruka me boli od pisanja.
Avatar
som
Old Senior Member
 
Postovi: 2958
Pridružen/a: 03. 02. 2009. (19:03)
Lokacija: Tkon
Tip plovila: Galeb

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la Milan » 04. 06. 2011. (09:22)

Hvala puno. Ja mislim, da ču zamolit nekog majstora, da mi prvi put pokaže i napravi to umjesto mene. Malo je puno svega za prvi put....

Lijep pozdrav !
Avatar
Milan
New Entry
 
Postovi: 50
Pridružen/a: 01. 06. 2011. (10:23)
Lokacija: Krk-Malinska, Zadar
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Dalmatinka

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la zrme » 16. 06. 2011. (07:34)

SVAKIH KOLIKO SATI SE MJENJAJU CINK PROTEKTORI NA 2GM20?HVALA. :?:
Avatar
zrme
New Entry
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 15. 06. 2011. (21:06)
Lokacija: Rabac i okolica

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la skropec » 29. 08. 2011. (15:27)

Na svim yanmar motorima se cink protektori mjenjaju kada ga očistiš prvo žičanom četkom a onda ga staviš na 15-20min u alkoholni ocat.
Kada je tako čist i ako ga je ostalo preko 50% onda se ga isplati stavljati ponovno na motor.
Kod svega toga bitno je znati da se cink protektori ne troše jednako na svim djelovima motora.
Moj 3GM30 ima ih 3 i svaki se troši različito.
Pozdrav.
Avatar
skropec
New Entry
 
Postovi: 23
Pridružen/a: 03. 09. 2010. (07:26)
Lokacija: Samobor - Mali Lošinj
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Sirius s Yanmarom 3GM30

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la kalafat » 29. 08. 2011. (17:53)

sigurno ti se ti cinkovi sta ih cistis zicanon cetkon manje trosu
iz motora gredu okrugli dimovi (torpedo dizel) - by Uroš
Avatar
kalafat
Senior Member
 
Postovi: 905
Pridružen/a: 23. 06. 2008. (11:57)
Lokacija: trogir
Tip plovila: primorka630+60cm/ vidović 300

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la mrkac » 30. 08. 2011. (07:29)

Ovakvu sam informaciju dobio od majstora u Matuljima koji prizvodi cinkprotektore za brodske i V.B. motore.
Ako cink očistiš sa žičanom (čeličnom) četkom, taj cinkprotektor više NE RADI.
E sad ne vjerujem da bi lupetao bez veze, to mu je struka. Ja to poštujem.
Mirno more
Avatar
mrkac
Member
 
Postovi: 158
Pridružen/a: 08. 06. 2008. (10:12)
Lokacija: Rijeka
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Scand Boats 26

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la emils » 30. 08. 2011. (07:40)

Kod mene na poslu su radili nekakve testove cinkova u suradnji sa jednim od instituta i jedan od njih je bio to četkanje cinkova. Utvrđeno je da i dalje rade samo što im je učinkovitost smanjena za 50-70% ako je udjel željeza u cinku veči od 3 promila. Iako je cink mekši od željeza, četkanjem se nanese tanak sloj čestica željeza na samu površinu željeza te su se cinkovi koji nisu bili četkani u testiranju trošili večom brzinom nego oni koji su četkani.
Avatar
emils
Moderator
 
Postovi: 3542
Pridružen/a: 15. 09. 2008. (12:32)
Lokacija: Pariz, Francuska
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Bez plovila

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la mrkac » 30. 08. 2011. (07:45)

To je onda to, zadatak cinka je da bude žrtva u tom sistemu, ako se slabije troše, onda se troši neć ča nebi trebalo.
Mirno more
Avatar
mrkac
Member
 
Postovi: 158
Pridružen/a: 08. 06. 2008. (10:12)
Lokacija: Rijeka
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Scand Boats 26

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la kalafat » 30. 08. 2011. (09:07)

ta tema o ciscenju cinkova zicanon cetkon se provlacila po par brojeva sta otvorenoga mora sta burze nautike i sve ti je lipo objasnjeno da se to ne cini cetkom
iz motora gredu okrugli dimovi (torpedo dizel) - by Uroš
Avatar
kalafat
Senior Member
 
Postovi: 905
Pridružen/a: 23. 06. 2008. (11:57)
Lokacija: trogir
Tip plovila: primorka630+60cm/ vidović 300

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la zore70 » 30. 08. 2011. (22:32)

kalafat je napisao/la:ta tema o ciscenju cinkova zicanon cetkon se provlacila po par brojeva sta otvorenoga mora sta burze nautike i sve ti je lipo objasnjeno da se to ne cini cetkom


Ma je ali onda duže traju,kako ne kontaš :lol:
Albert Einstein je svojevremeno izjavija: "samo su dvije stvari beskrajne: svemir i ljudska gupost...ali za svemir nisam siguran"
PRIJATELJI SU BRAĆA KOJU SAMI IZABIREMO
Avatar
zore70
Old Senior Member
 
Postovi: 2455
Pridružen/a: 05. 08. 2008. (18:56)
Lokacija: PODSTRANA
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: MARCO 810+VM MD704LH-200KS

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la skropec » 31. 08. 2011. (06:42)

Hvala,
eto nisam znao da se cink protektori ne smiju četkati čeličnom žičanom četkom.
Dali se to može raditi s četkom od mesinga?
Pozdrav
Avatar
skropec
New Entry
 
Postovi: 23
Pridružen/a: 03. 09. 2010. (07:26)
Lokacija: Samobor - Mali Lošinj
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Sirius s Yanmarom 3GM30

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la Thomy » 31. 08. 2011. (06:45)

zore70 je napisao/la:
kalafat je napisao/la:ta tema o ciscenju cinkova zicanon cetkon se provlacila po par brojeva sta otvorenoga mora sta burze nautike i sve ti je lipo objasnjeno da se to ne cini cetkom


Ma je ali onda duže traju,kako ne kontaš :lol:


...al zato nešto drugo traje kraće i to puno skuplje... :D :D
...koliko moš baljezgat pizdarije...da ti je usta začepit... na guz**u bi progovorija....
Avatar
Thomy
Old Senior Member
 
Postovi: 2467
Pridružen/a: 04. 08. 2009. (06:58)
Lokacija: Jadrija
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Saver 19 Open, Yamaha 100

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la emils » 31. 08. 2011. (07:05)

skropec je napisao/la:Hvala,
eto nisam znao da se cink protektori ne smiju četkati čeličnom žičanom četkom.
Dali se to može raditi s četkom od mesinga?
Pozdrav


Mesing je u redu ali je najidealnije samo ih štrafiksom dobro isprati i to je to. Ne trebaju biti sjajni da bi radili.
Avatar
emils
Moderator
 
Postovi: 3542
Pridružen/a: 15. 09. 2008. (12:32)
Lokacija: Pariz, Francuska
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Bez plovila

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la kalafat » 31. 08. 2011. (09:28)

a zasto ih uopce cetkat ili bilo sta drugo, bar je moje razmisljanje da na cinkovima, pituri i svemu drugo sta stiti bilo motor bilo brod ili koje druge djelove ne triba ni pomislit na stednju al jel svak ima svoje razmisljanje pa kako ocete
iz motora gredu okrugli dimovi (torpedo dizel) - by Uroš
Avatar
kalafat
Senior Member
 
Postovi: 905
Pridružen/a: 23. 06. 2008. (11:57)
Lokacija: trogir
Tip plovila: primorka630+60cm/ vidović 300

Re: YANMAR - rabljeni motori

PostPostao/la emils » 31. 08. 2011. (09:42)

E da, ja sam govorio u kontekstu cinkova na trupu broda, kormilu i slično. Sad vidim da smo u podforumu Dizelaši. U tom slučaju zamjeniti cinkove u intervalima koje preporučuje proizvođač ili ranije po potrebi, nikako ih čistiti. Njihova je svrha da se troše a ne da lijepo izgledaju i dugo traju.
Avatar
emils
Moderator
 
Postovi: 3542
Pridružen/a: 15. 09. 2008. (12:32)
Lokacija: Pariz, Francuska
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Bez plovila

PrethodnaSljedeća

Natrag na Dizelaši

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.