Izmjenjivač topline i cinkovi

Diskusija o dizel motorima...

Moderatori/ce: teranavis, dome, Moderatori

Re: Izmjenjivač topline i cinkovi

PostPostao/la bobipu » 12. 04. 2018. (13:54)

tun je napisao/la:Di dođe taj centralni cink

Na krmi najčešče,triba napravit nosač ,bar sam ja tako naprvija..od inoxa naravno pločica ( kod mene je neki "c" profil ) na kojem su 4 vijka zavarena,po dva na svaku stranu. Dva su za cink stisnit ( znači prije nego radiš kupiš cink koji biš stavija i koji češ moč opet nač ) na kontra strani druga dva vijka koja češ pričvrstit kroz trup ( naravno treba bušit trup ) i na koje češ sa unutrašnje strane kasnije pričvrstit kabel sa sabirnice.....za ne vuč 6/10 ili koliko več kabela kupi se sabirnica na koju spajaš sve sta se želi i sa nje na prihvat cinka...Ja san sabirnicu stavija u motornom prostoru da kablovi budu ča krači pa jedan ide na nosač......nadam se da je razumljivo...
Živili...
kuraja do jaja
Avatar
bobipu
Senior Member
 
Postovi: 591
Pridružen/a: 25. 08. 2008. (20:45)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Marušić 21

Re: Izmjenjivač topline i cinkovi

PostPostao/la peroLA » 12. 04. 2018. (15:18)

ma to šta si napisao je za vanbrodske, tko ima brodski motor ne treba tako jer ima statvenu cijev i osovinu kormila koje probijaju od nutra do mora, pa ide preko njih
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Izmjenjivač topline i cinkovi

PostPostao/la Orut » 12. 04. 2018. (16:00)

Śta treba praviti dramu oko toga. Timun(list) ,sa svake strane po jedan okrugl cink .Vanjski lezaj (bukula ) jedan ili dva cinka povezana bakrenom žicom . Ima na bukuli dosta " mesa" za probiti bužu di se pod vidu uvati žica. Propela ima oni jedan profiliran baš za nju. Štiti i propelu i osovinu koja je preko flanđe povezana sa motorom.
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Izmjenjivač topline i cinkovi

PostPostao/la bobipu » 12. 04. 2018. (20:11)

peroLA je napisao/la:ma to šta si napisao je za vanbrodske, tko ima brodski motor ne treba tako jer ima statvenu cijev i osovinu kormila koje probijaju od nutra do mora, pa ide preko njih

E....da ti potroši cinkove kao meni stavija bi i ti ovako viruj mi..bolje nego da gricka di ne vidiš.....u 6 miseci na propeli ga skoro ni bilo kaj ni unega u izmjenjivaču kojeg tvoj kažeš nema...a čudno okrugli na kormilu se nisu trošili do pasanega lita( a mjenjani svako lito ) sad iman kus cinka cca 120x80x30 pa neka ga gricka...svako drugo lito njega,ostale svako lito...
kuraja do jaja
Avatar
bobipu
Senior Member
 
Postovi: 591
Pridružen/a: 25. 08. 2008. (20:45)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Marušić 21

Re: Izmjenjivač topline i cinkovi

PostPostao/la Orut » 12. 04. 2018. (20:43)

Minjam ja svake godine u 5. misecu sve do jednoga. Ova dva na timunu i jedan na propeli budu pojideni skoro čitavi. Ovi drugi za nosač timuna i od bukule bi mogli još ali ih isto minjan. U izmjenjivaču ( Scam) imam dva valjkasta i to je to. Tako funkcionira sistem od 2002.godine.
Ono ča sam pisa prije odnosi se na Sole mini 17 od prijatelja iz Slo. Ja ga povremeno palim i bacim điradu.
Avatar
Orut
Senior Member
 
Postovi: 579
Pridružen/a: 08. 12. 2017. (08:50)
Lokacija: Vodice
Lokacija: Vodice
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: drvena pasara sa kabinom

Re: Izmjenjivač topline i cinkovi

PostPostao/la tun » 14. 04. 2018. (12:20)

bobipu je napisao/la:
tun je napisao/la:Di dođe taj centralni cink

Na krmi najčešče,triba napravit nosač ,bar sam ja tako naprvija..od inoxa naravno pločica ( kod mene je neki "c" profil ) na kojem su 4 vijka zavarena,po dva na svaku stranu. Dva su za cink stisnit ( znači prije nego radiš kupiš cink koji biš stavija i koji češ moč opet nač ) na kontra strani druga dva vijka koja češ pričvrstit kroz trup ( naravno treba bušit trup ) i na koje češ sa unutrašnje strane kasnije pričvrstit kabel sa sabirnice.....za ne vuč 6/10 ili koliko več kabela kupi se sabirnica na koju spajaš sve sta se želi i sa nje na prihvat cinka...Ja san sabirnicu stavija u motornom prostoru da kablovi budu ča krači pa jedan ide na nosač......nadam se da je razumljivo...
Živili...

Hvala
Avatar
tun
Member
 
Postovi: 146
Pridružen/a: 06. 12. 2016. (17:35)
Lokacija: zadar
Lokacija: zadar
Vrsta ribolova: mali
Tip plovila: adriatic 79.0

Re: Izmjenjivač topline i cinkovi

PostPostao/la peroLA » 15. 04. 2018. (14:33)

nakon cijele debate i same teme sad dok sam servisira i nagleda se motora moj sole ima vidu na izmjenjivacu sa stopicom i direkt spojeno na centralni...
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3322
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Prethodna

Natrag na Dizelaši

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.