Procjena

Neobavezni razgovori ... sa isključivo "morskim" temama

Moderatori/ce: riberer, dome, Moderatori

Re: Procjena

PostPostao/la cady » 20. 04. 2016. (09:54)

Druga su to vremena postala. Kad nešto prodaješ uvijek preskupo. E sad? Trg uradi svoje,i ako misliš prodat,popustit na cijeni i da je sa srećom. :oops:
Avatar
cady
Senior Member
 
Postovi: 976
Pridružen/a: 25. 05. 2011. (09:15)
Lokacija: brežice - slo
Tip plovila: Zora 590 ven - Yamaha 25ks 4t

Re: Procjena

PostPostao/la škampar » 20. 04. 2016. (10:19)

A dali bi ti dao (da kupuješ staru barku-polovnu)toliko novca.30 % manje koliko si potrošio.
Avatar
škampar
Member
 
Postovi: 339
Pridružen/a: 12. 07. 2009. (18:21)
Lokacija: kvarner
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: elan 22 fl

Re: Procjena

PostPostao/la peroLA » 20. 04. 2016. (10:38)

škampar je napisao/la:A dali bi ti dao (da kupuješ staru barku-polovnu)toliko novca.30 % manje koliko si potrošio.


ja bi, naravno maximalno bi se cjenkao ali da ima većinu toga što želim onda bi se sigurno nešto dogovorili... moj odgovor je općenit za bilo koju stvar a ne samo za naveden ven iz teme
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3327
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Procjena

PostPostao/la josme » 20. 04. 2016. (13:44)

škampar je napisao/la:A dali bi ti dao (da kupuješ staru barku-polovnu)toliko novca.30 % manje koliko si potrošio.

..a nije svaka barka stara..neke su samo polovne...ima razlike..
... ajmo malo ... satnica.com ... povećajte si profit
Avatar
josme
Old Senior Member
 
Postovi: 5380
Pridružen/a: 21. 04. 2009. (14:17)
Lokacija: Pula
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: luft-madrac

Re: Procjena

PostPostao/la cady » 20. 04. 2016. (15:16)

Uvijek ista pjesma. Dali je auto,brodica, stan, kuča. uvijek su razlike,u održavanju,servisnim intervalima,u stanu dali je uzdržavan,parketi pločice,prozori vrata, kao, kod kuče i okolice. :o
Svaka stvar ima svoju cijenu. Jednom na putu slušao debatu oko cijena stanova u Splitu,Javio se čovjek koji je htio prodat stan,i dao kvadratni metar ispod cijene,i opet zadovoljan. ;)
Svatko mora znat,koliko ,i dali želi prodati. Nema tu puno filozofije. Obično se kaže....prvi kupac je najbolji kupac. :idea:
Avatar
cady
Senior Member
 
Postovi: 976
Pridružen/a: 25. 05. 2011. (09:15)
Lokacija: brežice - slo
Tip plovila: Zora 590 ven - Yamaha 25ks 4t

Re: Procjena

PostPostao/la cady » 20. 04. 2016. (15:18)

škampar je napisao/la:A dali bi ti dao (da kupuješ staru barku-polovnu)toliko novca.30 % manje koliko si potrošio.

Sve zavisi....sto faktora....dok ne vidiš....
Avatar
cady
Senior Member
 
Postovi: 976
Pridružen/a: 25. 05. 2011. (09:15)
Lokacija: brežice - slo
Tip plovila: Zora 590 ven - Yamaha 25ks 4t

Re: Procjena

PostPostao/la Rexi » 21. 07. 2022. (09:52)

Momci, koja je realna cijena ovih stepenica viewtopic.php?f=54&t=20966#p406092
Slabo ih vidim po oglasima, bubnuo sam cijenu ali nemam pojma jel to realna ili prevelika.

Zahvaljujem na feedbacku onih koji su tako nesto kupovali ili radili :)
Avatar
Rexi
Old Senior Member
 
Postovi: 1662
Pridružen/a: 02. 10. 2009. (22:42)
Lokacija: Hvar
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Primorka

Re: Procjena

PostPostao/la peroLA » 21. 07. 2022. (10:04)

hm, na prvu meni sigurno zvuči preskupo ali ja sam previše optimist za cijene... moje iskustvo kad se rješavam viška koji mi sigurno neće trebat a smeta mi idem dosta ispod cjene i zadovoljan sam što god da dobijem, ili eventualno mjenjam... kad sam na primorku stavlja spojler pa bili su nosač motora i skale samo sam ostavio meštru i da mi malo skine cjenu... sad da mi treba takav nosač sigurno bi me došao više nego što sam ga tad dao...
na ovim skalama mi je čudno jer ne pregrađuju motor pa recimo taj koji bi ih kupio morao bi imati neku ekstra pregradu napravljenu za motor, neznam kako bi drugo mu pomogli osim da nema iso kao što si ti imao... mogli bi čak se upotrjebiti za neke tarase ili kamp kućice... ja bih bio sretan sa nekoliko stotina kn koliko možda vrijedi to drvo bez posla
"Nadam se da se svi slažu da kod deplasmanskih plovila stacionarni motor s osovinom nema alternativu što se maritimnih svojstava tiče." by Juraj
Avatar
peroLA
Old Senior Member
 
Postovi: 3327
Pridružen/a: 14. 04. 2010. (09:07)
Lokacija: Labin
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Show29 - LDW1003M +Tender

Re: Procjena

PostPostao/la lupis » 22. 07. 2022. (14:12)

Rexi je napisao/la:Momci, koja je realna cijena ovih stepenica http://forum.ribolovnamoru.com/viewtopi ... 66#p406092
Slabo ih vidim po oglasima, bubnuo sam cijenu ali nemam pojma jel to realna ili prevelika.

Zahvaljujem na feedbacku onih koji su tako nesto kupovali ili radili :)



To ti po realnoj cijeni neće kupit nitko.

Meni na šufitu stoje takve škale od drvenjače 40 let,mahagonij s protukliznim gumenim trakama,preklapaju se na pol,rad 1A,korištene ništa..
Iskreno,sad sam se i sjetio da ih imam..,imao sam ideju zadnji put kad sam ih vidio prije 15 let koristiiti kao policu za boce iznad šanka jer knjige ne čitam..

Eto koliko vrijede...,sve više od Marulića je premija..,a i to ako naleti.. ,poštedi se zivkanja i prodaj prvom koji bude zainteresiran
Terra promessa
Avatar
lupis
Old Senior Member
 
Postovi: 10366
Pridružen/a: 05. 06. 2008. (13:04)
Lokacija: Kvarner
Tip plovila: Merry Fisher 625,Suzuki 115

Prethodna

Natrag na Mandrać

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.