pomoć oko sonde

Izbor, nacin rada, snage, ugradnja, prikazi rada i podesavanje...

Moderatori/ce: dome, aladin, Moderatori

pomoć oko sonde

PostPostao/la piškera » 24. 12. 2014. (15:29)

Imam Garmina 160c,te sam uspio "srediti" sondu, kupim novu po modelu sondera ,.....,eto veselja,sve super ali nije isti priključak,treba mi ženski priključak sa 6 rupa,a montirao novu sondu sa 4,što sad !!?
Da li postoji kakav adapter,mislim da mora biti,jer sam kupio sondu za navedeni model ?

Oznaka na staroj sondi: 010-10249-00
Nova: 010-10249-20
...riči dide mog:upamti zauvik da u njima vire ni,nisu oni ka i mi ...
Avatar
piškera
Member
 
Postovi: 317
Pridružen/a: 17. 07. 2008. (11:03)
Lokacija: Šibenik
Vrsta ribolova: profesionalni

Re: pomoć oko sonde

PostPostao/la Panbo » 03. 01. 2015. (00:02)

Prekini ovaj sa 4 i stavi ovaj koji ti triba sa 6. Kako ti to nije reka onaj kod kojeg si to kupija. Ja iman tih konektora sa 6 pinova vise vrsta, ako ti bude tribat, ako ne nadjes adapter ili nesto slicno javi se na pp.
Avatar
Panbo
Meštar za morsku elektroniku
 
Postovi: 683
Pridružen/a: 01. 07. 2009. (21:31)
Lokacija: Split
Lokacija: Split
Vrsta ribolova: rekreativni
Tip plovila: Galeb 6,75

Re: pomoć oko sonde

PostPostao/la edicace » 03. 01. 2015. (14:07)

Panbo je napisao/la:Prekini ovaj sa 4 i stavi ovaj koji ti triba sa 6. Kako ti to nije reka onaj kod kojeg si to kupija. Ja iman tih konektora sa 6 pinova vise vrsta, ako ti bude tribat, ako ne nadjes adapter ili nesto slicno javi se na pp.



I jedan savjet, kad cvikaš žicu, nemoj baš na kraju, nego nehih 10-15 cm ostavi, nedaj bože da treba nazad vratiti ... ;))
Avatar
edicace
Member
 
Postovi: 392
Pridružen/a: 06. 05. 2009. (20:10)
Lokacija: Zadar
Tip plovila: Al Lifeboat 8.05m 1957 shipyard Ivan Cetinić

Re: pomoć oko sonde

PostPostao/la piškera » 07. 01. 2015. (10:58)

Panbo je napisao/la:Prekini ovaj sa 4 i stavi ovaj koji ti triba sa 6. Kako ti to nije reka onaj kod kojeg si to kupija. Ja iman tih konektora sa 6 pinova vise vrsta, ako ti bude tribat, ako ne nadjes adapter ili nesto slicno javi se na pp.

Evo mene,.....napokon,ma budala sam,gledam po e-bayu,naletim na sondu,ne gledajući priključak,samo modele kojima ta sonda odgovara,....
A što je najgore,bila u kući 5 miseci,pa se sad sitja montirati.
Je,baš sam to napravija pekjučer,što mi sugerirate,samo moram danas izaći iz porta malo dublje,jer je velika oseka (mislim da mi nema 20cm ispod kolumbe),pa jadnik ne miri.
Hvala
...riči dide mog:upamti zauvik da u njima vire ni,nisu oni ka i mi ...
Avatar
piškera
Member
 
Postovi: 317
Pridružen/a: 17. 07. 2008. (11:03)
Lokacija: Šibenik
Vrsta ribolova: profesionalni


Natrag na Fishfinder-i

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

cron