LSS structure scan modul i sonda

Izbor, nacin rada, snage, ugradnja, prikazi rada i podesavanje...

Moderatori/ce: dome, aladin, Moderatori

LSS structure scan modul i sonda

PostPostao/la rioma_22 » 14. 08. 2013. (23:01)

Pozdrav,

Htio bih nadograditi lowrance HDS-5 sa LSS structure scan modulom i sondom.

Ovaj modul i sondu bih kupio u Americi, medjutim zanima me u kojim ce mi jedinicama pokazivati dubinu i temperaturu
posto je to sonda za americko trziste, a HDS-5 je kupljen u Hr. u lowrance zastupnika.

Naravno htio bih jedinice u metrima i celzijusima.

Ima li tko kakva saznanja kako bi se jedinice prikazivale u ovakom slucaju?

Hvala

Mario
Avatar
rioma_22
New Entry
 
Postovi: 21
Pridružen/a: 23. 05. 2009. (18:25)
Lokacija: Dubrovnik

Re: LSS structure scan modul i sonda

PostPostao/la Spužva » 15. 08. 2013. (00:36)

Ekran 5ice je po meni premali za SS, i ja osobno nebi uzimao SS za ekran manji od 7 inča.
Sondu možes naručiti od bilo gdje, zato jer sonda uređaju daje samo podatak-signal, a uređaj ga obrađuje. Posto ti je uredaj ocito za nase trziste, nema straha, ako narucis sondu iz USA imat ces podatke u metrima tj temp. u celz.
Avatar
Spužva
Member
 
Postovi: 391
Pridružen/a: 24. 06. 2008. (19:32)
Lokacija: Pula
Tip plovila: Beneteau Ombrine 550WA/Mariner 75

Re: LSS structure scan modul i sonda

PostPostao/la popecek » 15. 08. 2013. (08:50)

rioma_22 je napisao/la:Pozdrav,

Htio bih nadograditi lowrance HDS-5 sa LSS structure scan modulom i sondom.

Ovaj modul i sondu bih kupio u Americi, medjutim zanima me u kojim ce mi jedinicama pokazivati dubinu i temperaturu
posto je to sonda za americko trziste, a HDS-5 je kupljen u Hr. u lowrance zastupnika.

Naravno htio bih jedinice u metrima i celzijusima.

Ima li tko kakva saznanja kako bi se jedinice prikazivale u ovakom slucaju?

Hvala

Mario


Pozdrav, i ja sam htio uzeti structure scan ali su mi preporučili da je 5 incha pre mali ekran pa sam odustao.
Znam da nije tema ali ako ti nije problem daj napisi pod kojim postavkama ga koristiš i da li npr. vidiš zubace i lignje na njemu.
Avatar
popecek
Member
 
Postovi: 122
Pridružen/a: 14. 01. 2011. (18:24)
Lokacija: Otok Krk

Re: LSS structure scan modul i sonda

PostPostao/la rioma_22 » 15. 08. 2013. (23:23)

Spužva je napisao/la:Ekran 5ice je po meni premali za SS, i ja osobno nebi uzimao SS za ekran manji od 7 inča.
Sondu možes naručiti od bilo gdje, zato jer sonda uređaju daje samo podatak-signal, a uređaj ga obrađuje. Posto ti je uredaj ocito za nase trziste, nema straha, ako narucis sondu iz USA imat ces podatke u metrima tj temp. u celz.


Da uredjaj je za nase trziste, u metrima i celzijusima. Ako je tako onda uzimam, nemoj me zahebat :think:

A jbga,mal je ekran sta cu ja sad, jedino da ga prodan da uzmem veci :crazy:
Avatar
rioma_22
New Entry
 
Postovi: 21
Pridružen/a: 23. 05. 2009. (18:25)
Lokacija: Dubrovnik

Re: LSS structure scan modul i sonda

PostPostao/la rioma_22 » 15. 08. 2013. (23:30)

popecek je napisao/la:
rioma_22 je napisao/la:Pozdrav,

Htio bih nadograditi lowrance HDS-5 sa LSS structure scan modulom i sondom.

Ovaj modul i sondu bih kupio u Americi, medjutim zanima me u kojim ce mi jedinicama pokazivati dubinu i temperaturu
posto je to sonda za americko trziste, a HDS-5 je kupljen u Hr. u lowrance zastupnika.

Naravno htio bih jedinice u metrima i celzijusima.

Ima li tko kakva saznanja kako bi se jedinice prikazivale u ovakom slucaju?

Hvala

Mario


Pozdrav, i ja sam htio uzeti structure scan ali su mi preporučili da je 5 incha pre mali ekran pa sam odustao.
Znam da nije tema ali ako ti nije problem daj napisi pod kojim postavkama ga koristiš i da li npr. vidiš zubace i lignje na njemu.


Uhhh, ja sam namjesto manualno postavke, ali se vise ne sjecam, a i nisam puno toga postigo, treba se jos zabavit oko toga, a sad ionako nisam doma.

A zubace nisam vidio, jedino sam vidio jig od 15-ak cm na 70-80 m, na kojoj sam dubini vec jigo. eto barem jig ako nista :mrgreen:
Avatar
rioma_22
New Entry
 
Postovi: 21
Pridružen/a: 23. 05. 2009. (18:25)
Lokacija: Dubrovnik


Natrag na Fishfinder-i

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.