Lowrance hds 5 postavke

Izbor, nacin rada, snage, ugradnja, prikazi rada i podesavanje...

Moderatori/ce: dome, aladin, Moderatori

Lowrance hds 5 postavke

PostPostao/la popecek » 16. 02. 2013. (13:28)

Pozdrav, da li bi netko od vlasnika navedenog uređaja mogao napisati svoje postavke sa kojima su zadovoljni. Potrebno mi je da vidim strukturu dna, ribe do 50ak metara i ako je moguće termoklin. Takodjer može neki screenshot uz objašnjenje prikaza na ekranu. Naime do sada nisam koristio fishfinder pa me poprilicno zbunjuje njegovo koristenje odnosno ocitavanje. Hvala.
Pa nije valjda da nitko ne koristi HDS-a? :?:
Avatar
popecek
Member
 
Postovi: 122
Pridružen/a: 14. 01. 2011. (18:24)
Lokacija: Otok Krk

Re: Lowrance hds 5 postavke

PostPostao/la đirandula » 17. 02. 2013. (21:15)

Ne znam šta ti tu baš nije jasno, imaš sve na uputstvima za uporabu, sve piše pa i ekran je nacrtan sa svim objašnjenjima, kristalno jasno.... skini negdi uputstva sa neta i čitaj ako nemaš... općenito san zadovoljan sa uređajem, prikazuje mi sve šta mi triba, ekran je dosta jasan i čitljiv naravno ne baš na direktnom udaru sunca mada bi triba jer kako kaže proizvođač ima Solarmax ekran i triba bi bit vidljiv... podiliš ekran na dva dijela, na sonder i gps tako da ujedno gledaš dubinu i strukturu dna i svoju gps lokaciju pa lako stisneš botun i memoriraš poštu... jedino bi bilo dobro da staviš sondu vani u more tako da imaš i temperaturu mora.... ukratko...
Avatar
đirandula
Senior Member
 
Postovi: 575
Pridružen/a: 01. 03. 2011. (18:04)
Lokacija: Omiš
Vrsta ribolova: sportski
Tip plovila: Grašo 19 - Vetus M 4.17 ( 42 ks)

Re: Lowrance hds 5 postavke

PostPostao/la zorica » 17. 02. 2013. (22:35)

popecek je napisao/la:Pozdrav, da li bi netko od vlasnika navedenog uređaja mogao napisati svoje postavke sa kojima su zadovoljni. Potrebno mi je da vidim strukturu dna, ribe do 50ak metara i ako je moguće termoklin. Takodjer može neki screenshot uz objašnjenje prikaza na ekranu. Naime do sada nisam koristio fishfinder pa me poprilicno zbunjuje njegovo koristenje odnosno ocitavanje. Hvala.



Tesko da ce ti iko pomoc namistit tocne postavke koje tribas. Koristi ga i koristi, i koristi.... Pa prolazi priko poznatih terena, pa prodji priko termoklina kad znas di je, jer si predhodno zaronija, pa ga opet koristi, pa koristi, pada vidis kako ces sve skuzit vrlo brzo.
Bolje ti je imat los sonder i znat ga u dusu nego najbolji a neznat ga procitat.
Bojin se da ti je ovde pomoc sa strane uzaludna.
Avatar
zorica
Old Senior Member
 
Postovi: 1687
Pridružen/a: 04. 06. 2008. (08:09)
Lokacija: medići-mimice
Lokacija: Baška voda/medići
Vrsta ribolova: profesionalni
Tip plovila: quicksilver 500 fish,merc 60 efi

Re: Lowrance hds 5 postavke

PostPostao/la popecek » 20. 02. 2013. (17:59)

Prostudirat cu malo pa kad budem imao konkretnije pitanje se javim...
Avatar
popecek
Member
 
Postovi: 122
Pridružen/a: 14. 01. 2011. (18:24)
Lokacija: Otok Krk


Natrag na Fishfinder-i

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.